Фоточки нема• 03 января 2024
Стіни в моїй голові . Хто читав ? Вартує ?
Salsa-24da• 03 января 2024
Так вартує.
Вона коротенька, чого ви вагаєтесь?
Почала читати, коли вже не мала тих проблем.
Треба було років 10 тому щось таке читати
Вона коротенька, чого ви вагаєтесь?
Ангелок з ріжками• 03 января 2024
так, вартує
не без води, дещо можна пропустити (читала в 45), але років в 25-30+ точно вартує
Українська Мрія• 03 января 2024
Я читала. Дивлячись, якого ефекту чекаєте від неї. Є речі, які проговорюються і дійсно дають змогу по-новому подивитися на ті проблеми, які спонукали зацікавитися даною книгою. Але дуже багато при цьому тез з загальним значенням ’а з цією проблемою треба йти до психотерапевта’. Що, мабуть, логічно, бо наївно чекати, що одна книга вирішить усі проблеми.
Отже, резюмуючи - книга варта уваги, але чуда не чекайте. Мені частково допомогла справитися зі страхом водіння.
Якщо боїтеся марно витратити гроші - можу дати пораду взяти в оренду в додатку Лібраріус, мені літом це гривень 60 коштувало, доступ до книги на 2 тижні, цього більш ніж достатньо для даної книги