Викликаю на дебати• 03 января 2024
Які книги ви порадити б почитати? Цікавлять 2 напрямки
1.Щось з психології
2.Щось з класики те що соромно було не прочитати за все життя🤪
Буду вдячна дуже!
ВундерКИНГ• 03 января 2024
Прочитайте ’Московіаду’ Андруховича. Або краще послухайте аудіокнигу, дуже класна.
західний_діалект• 03 января 2024
- щось з психології - це занадто загально, маст рід - щось із Зігмунда Фройда, але він страшенно нудний
- нема нічого такого, що соромно не прочитати, але я б порадила б щось із Ремарка і Маленького принца, якщо ви якимось дивом це ще не читали
Викликаю на дебати
• 03 января 2024
Ответ дляnavariya
Психологія...Дитяча чи доросла?
Доросла.
Гарачий Чокалад• 03 января 2024
2. Олдос Хаксли- О дивный новый мир
Харпер Ли - Убить пересмешника
Стейнбек - Гроздья гнева
Фолкнер - Шум и ярость
Харпер Ли - Убить пересмешника
Стейнбек - Гроздья гнева
Фолкнер - Шум и ярость
Гарачий Чокалад• 03 января 2024
Не професіоналу немає сенсу читати праці Фройда, достатньо вижимок для загального уявлення.
Автор, із психології можете почитати Ігри, в які грають люди.. Буде корисно.