Teonaa• 03 января 2024

Кому таку штуку бігать з дітьми на калідор?)

Я взагалі-то простотлистала інстаграм. І тут вот.
Я вірно розумію призначення (одне із)??)))))
Зубачистка• 03 января 2024
Ответ дляTeonaa
Даже так) та я взагалі кажу для ЗАГАЛЬНОГО коридора)))
В общем коридоре холодина же, как там спать
Рита-8e7c• 03 января 2024
Ответ дляРадуга-дуга
Я м´які іграшки дочки запхала в підковдру як в мішок, вона на ньому сидить))) їй 12..
А у мене як раз кицька напісяла на цей мішок, чохол випрали, наповнювач викинули, думали купити, а тут я побачила відео, що там можна іграшки зберігати і зірки зійшлися.
Радуга-дуга• 03 января 2024
Ответ дляРита-8e7c
А я думала купити дітям ці мішки. Але мої вже великі підлітки
автор Teonaa • 03 января 2024
Ответ дляЗубачистка
Мене раз так вирубало. Дусала от чого я як той кінь, стою, стою
Ну я думала воно надувне все ж
А так-то у нас жарко в коридорі. В загальному. Не знаю як так. От прям жарко. Я ж вдягаю зверху щось типу теплого халата, то спекотно стає згодом
Мию чакри щоденно• 03 января 2024
Ответ дляРадуга-дуга
Ну ось таке і до війни шили, і можна в коридорі використовувати
Просто ніхто ж тоді не думав про це
Глаголиця• 03 января 2024
Я в общем коридоре матрас надувной большой ставила ’на попА’, если что просто ложила и там укладывала ребенка валяться с телефоном. Только у нас это до ж.пы, с300 не прилетало После тревоги, а прилетало До. То есть можно было выскочить после очередного прилета ночью и оставшиеся прилеты пересидеть в коридоре.
Поэтому и выехали год назад....
Заздрість то погано• 03 января 2024
Калідор 🫣
Миззери• 03 января 2024
Ответ дляTeonaa
Це не матраси🤷‍♀️
Хорошая идея как по мне
Федорино Горе• 03 января 2024
Все правильно. Які часи такі і потреби клієнта.
Радуга-дуга• 03 января 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Калідор 🫣
Що не так, ну то прикольно)) ви Ванька не читаєте?
Рита-8e7c• 03 января 2024
Ответ дляРадуга-дуга
І що? В 13-річної похресниці є і вона обожнює це крісло. Я доросла, мені теж зручно. І, навіть, чоловіку. Особливо, коли воно коло стіни. І носити його туди-сюди зручно. І кішка на ньому спати любить.
Заздрість то погано• 03 января 2024
Ответ дляРадуга-дуга
Ні , не читаю !
Радуга-дуга• 03 января 2024
Ответ дляРита-8e7c
А розмір який не знаєте?! Бо якось бачила що вони є різні типу xl і менші
Радуга-дуга• 03 января 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Ні , не читаю !
А де ви дивитеся що і куди летить тоді?
Маруська Му• 03 января 2024
Ответ дляРадуга-дуга
Да як вам зручно. Великий матрас немає куди да і тягати туди-сюди не зручно. Карімат теж не дуже, тоненький . А ось такі штуки може і зручно.
Великий матрас intex у коридорі. Надула і стоїть, бо ми вже замахались бігати... зате можна поспати іноді
автор Teonaa • 03 января 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Калідор 🫣
Нуу)
автор Teonaa • 03 января 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Ні , не читаю !
Я ж умисно написала так
Заздрість то погано• 03 января 2024
Ответ дляРадуга-дуга
А де ви дивитеся що і куди летить тоді?
А при чому тут це ? Мене насмішило слово КАЛІДОР 😂ви таке чули раніше ? А якщо що , я читаю Гулієва Безпечний регіон
автор Teonaa • 03 января 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Є ще «транвай», «канкулятор» «механізмА»(типу вона)
Заздрість то погано• 03 января 2024
Ответ дляTeonaa
Аааа 😂 ну тоді зрозуміло . А я чула Свальбу !
автор Teonaa • 03 января 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Це шо? Свадьба?
Радуга-дуга• 03 января 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Чула давно ))
Радуга-дуга• 03 января 2024
Ответ дляМаруська Му
В мене немає куди такий(((
Valechka-mk• 03 января 2024
К сожалению, эти матрасы тонкие и это ж…спине(( говорю со своего опыта, к сожалению.
Лучше либо толстый матрас либо раскладушка, короче не на полу желательно. Я про сон. А сидеть ок
тянитолкайка• 04 января 2024
Ще навесні купили заичайні матраси (як у потягах). 400грн. Тривога - розкрутити і спимо. Жалкую що раніше не купила, а мучилися на карематах і килимках.
Фрикаделька• 04 января 2024
У нас спортивні мати для шведської стінки. Ось такі.
Педиатор_я• 04 января 2024
Я ось зараз лягаю спати, і думки в голові: а хтось сьогодні може не проснеться....
Дрібка щастя• 04 января 2024
в травні думала купувати надувний матрац і вчора знов задумалась…
120-120-120 (не худею)• 04 января 2024
Як варіант чому ні.
А_мій_самий_самий• 04 января 2024
В нас є дві подушки від дивану. Як їх поряд вкласти,то виходить майже нормальне по габаритам спальне місце для дитини