Світан
3 січня, 16:31
Українські сили продовжуватимуть бити по російському місту Бєлгород, знищуючи пускові установки С-300, якими обстрілюють Харків, сказав в ефірі Radio NV полковник запасу ЗСУ, пілот-інструктор Роман Світан.«Це треба було півтора-два роки тому починати, а не тягнути два роки, щоб половину Харкова розкатали С-300. Тільки наприкінці другого року дійшло до наших генералів або нашого військово-політичного керівництва, що треба однозначно зачищати місця пуску», — зазначає Світан.Про Бєлгород як про місто можна забути й інших варіантів немає, каже полковник запасу:
«Поставте на цьому місті хрест. <...> Його не буде приблизно так само, як зараз стерті з лиця землі Мар´їнка, Бахмут, як вони зараз роблять із тією ж Авдіївкою».Якщо подивитися карту, акцентує Світан, на півночі Бєлгорода розташований аеродром, з якого росіяни запускають по Харкову С-300. По ньому можна працювати ракетами з установок Точка-У, Смерч, Вільха:
«Ухвалюючи рішення розташовувати за Бєлгородом точки пуску, військові прекрасно розуміють, що ці точки будуть знищуватися. Вони розуміють, що підставляють Бєлгород. Це те, що [російський диктатор Володимир] путін говорив ще з 2014 року, що будуть рухатися жінки з дітьми, а за їхніми спинами стоятимуть російські війська».
Ми битимемо, каже Світан, незважаючи на те, що окупанти намагаються прикритися своїм населенням:Їхати жителям краще одразу за Урал, щоб двічі не переїжджати, радить Світан:
«Тому що в найближчі півтора-два роки у нас буде завдання діставати до уральських військових заводів».
3 січня, 16:31
Svetyashik• 04 января 2024
Я вроде и все понимаю, но восторг боюсь испытывать, ибо в Харькове живу, а не 700км от фронта, как некоторые особо радостные. Вот как-то не успеваем порадоваься межу тревогами.
Veronika83• 04 января 2024
Ответ дляTaniateh
Дуже сподіваюся, що на Вашу діяльність не витрачають податки українців
Удалено администрацией...
PANTERA_KET• 04 января 2024
Ответ дляbegovelik
Не понимаю, зачем раскрывать свои планы? Почему нельзя просто молча закидывать ракетами? Также, как до сих пор не понимаю, зачем нужно было так долго афишировать контрнаступление. Опять бла-бла-бла
Которое провалилось(((
Ответ дляSvetyashik
Мне как то комент попался, белгородца. Там было приблизительно так, на.уя нам тот Харьков задался, уже по нам бьют.
Так, что я только за, чтоб Белгород пожил жизнью Харькова
Світлячок з ліхтариком• 04 января 2024
Ответ дляbegovelik
меня это с начала войны интересует, зачем каждый пук выкладывать в сеть ? с анонсами и афишами:(((
Ответ дляbegovelik
Потому что терпению населения приходит конец, решили хоть как-то ответить, чтоб с них шкуры не сняли. Вы же не думаете что они это для нас делают..
PANTERA_KET• 04 января 2024
Ответ дляСИРЕЛИ
та не дуже бальзам, коли в них завдання аж на 2 роки розписане. сил нема ст1льки терп1ти.
И морозы скоро
Svetyashik• 04 января 2024
Ответ длячаревна
Оно вроде как да, но как знаешь что вот по ним бьем, значит сейчас к нам прилетит. Такая себе рулетка.
Одяг та сумки• 04 января 2024
Ответ дляolivochka
А чому ми раніше не били?
так небуло чим- раніше хоч би відбитися було чим. І ті хто дають зброю не дозволяв