Фантазерша• 04 января 2024
Діти гаджети стрілялки
Доброго ранку.
Мого сина (9років) постійно тягне на телефоні до якихось стрілялок чи просто ігор, де б´ються. Кожен раз , як тільки бачу якусь десь агресію в іграх , ставлю обмеження на фемелі лінку. Але в мріях у нього є купити справжній ніж - бабочку і таке інше. Намагаюся його переконати, що це не добре і дуже хвилююся за нього...
З другої сторони, коли ми були дітьми, то хлопці теж грали у якійсь войнушки...🤔
Скажіть, будь ласка, як ви ставитеся до таких ігор?
Добра всем!• 04 января 2024
Смотрите по ребенку. Мой тоже просит всякие ножи, но что он очень добрый и точно не причинит зла, это я тоже вижу однозначно
младокошкина• 04 января 2024
Ответ дляФантазерша
А можна трохи детальніше?
Может, сами по себе стрелялки и не так страшны. Но вот желание вашего сына купить себе настоящий нож-бабочку настораживает
Угадайс• 04 января 2024
Сину 15 років, займається спортом, колекціонує машинки, в користуванні гаджетами ніколи обмеження не було.
Мамзелькіна• 04 января 2024
Мій передивився стрілялок, малював в школі танки постійно, потім мене викликали на бесіду, ми за кордоном
Фантазерша
• 04 января 2024
Ответ дляМамзелькіна
Скільки вашому років? Чи проявляється якась агресія в ньому?
Наша взяла• 04 января 2024
Першій дитині суворо забороняла, з молодшим вже ні - цікавість є до всього такого, купив собі муляж ножа-метелика, поклацав ним може зо два тижні і все. Так само нерфи - ненадовго його вистачило, ігри теж. Не фіксується на цьому, просто як певний етап, щоб спробувати.
Місячне Сяйво• 04 января 2024
Нормально отношусь. Своему дарила всякие энциклопедии про оружие, он мог рассказать историю любого ножа или меча. Викторинокс оказался для него самым любимым подарком, однажды. Это естественно для мальчиков,интересоваться оружием и стрелялками.
Та прям багіня• 04 января 2024
Это же мальчики. Им интересно оружие, ножи, бои
Моему уже 20 лет. Играл в гта, крутонавтоа, космических инженеров, дум, дота. Покупал ножи.
Никакой агресии нет. Вырос спокойный и рассудительный.
Единственное - запрет играть на телефоне во всягое г… Играй на компе в норм игры
Дочке 7 лет сейчас. Играет в марио, с папой в зельду. Тоже запрет на игры в телефоне. Есть нинтендо, есть стимдек, пс - вот там м играй. И ей 300 лет не нужны ножи, драки и оружие
Альдебаран• 04 января 2024
Ответ дляДобра всем!
І у мене такий. Купив ножа, ще хоча для колекції, при цьому всі собаки, коти у дворі- його. Навіть жука жалко йому. Ніж бере, коли йдемо на природу, там щось стругає.
Наверняка• 04 января 2024
Да, нужно смотреть по ребенку, есть добрые дети, они на жука не наступят, никогда не начинают драки. А есть со скрытой агрессией, таким бы я ограничивала дестройные игры
Кофр для ноги• 04 января 2024
Сину виповнилось 11 років. На телефоні в ігри майже не грає. Ні в майнкрафт, ні в браво старс, нічого такого, тим більше під забороною стрілялки і гри де є вбивства, жорстокість.
Интимная• 04 января 2024
Ответ дляКофр для ноги
Золота дитина )
Кофр для ноги• 04 января 2024
Ответ дляИнтимная
Золота дитина )
Так. А ще 11 років щоденної важкої кропіткої праці мами, щоб ця дитина стала такою і залишалась такою в колі однолітків))
Интимная• 04 января 2024
Ответ дляКофр для ноги
Спорт ? Чи чим займається ваш син ?
Фантазерша
• 04 января 2024
Ответ дляКофр для ноги
А раніше багато сидів у телефоні?
Кофр для ноги• 04 января 2024
Ответ дляФантазерша
А раніше багато сидів у телефоні?
Ніколи не сидів. До школи не підозрював, що в телефоні є ігри. В школі почав займатись іншими речами, шахи, програмування, спорт, прогулянки, друзі. Телефон його мало цікавить, може по декілька днів бути розряджений.
Кофр для ноги• 04 января 2024
Ответ дляФантазерша
А раніше багато сидів у телефоні?
Шахи і футбол
Фантазерша
• 04 января 2024
Ответ дляКофр для ноги
Классс... А я свого в який тільки спорт не записувала: футбол, тейквондо, баскетбол, волейбол, теніс, плавання, велоспорт...З інших гуртків: робототехніка, авіамоделювання...Уже просто втомилася... Найцікавіше телефон:(
Кофр для ноги• 04 января 2024
Ответ дляФантазерша
А коли у нього зʼявився телефон? У мого сина в 9 років, коли після війни виїхали за кордон. Для звʼязку. А так би і ще не купляла. Мій телефон йому не цікавою й, на ньому ігр немає і ніколи не було. Крім спорту він в бібліотеку записаний з 4,5 років, багато гуляє на вулиці, з друзями час проводить, я дуууже багато йому приділяла і приділяю часу, музеї, виставки, екскурсії, поїздки, змагання, онлайн заняття, гуртки, створюю такі умови, щоб на телефон просто часу не залишалось))) Та і в школі навантаження велике, він вступив в сильний ліцей, немає часу на ігри. Хіба що на канікулах, але зараз сидить в шахи грає.
Фантазерша
• 04 января 2024
Ответ дляКофр для ноги
Ми попали до лікарні , коли йому було майже 2 рочки. Там були більше 2 місяців. Крапельниці, уколи..тоді вперше познайомився з мультфільмами на телефоні. Правда тоді були тільки розвиваючі мультфільми. А потім ми жили разом з бабусею і приїжджали двоюрідні старші брати, які практично не вилізали з ігор. Я боролася як могла , але бачила , що мій теж так дуже хотів вже телефона. А ще чув потім як бабуся казала до мене, купити вже синові телефон, а коли я не купила , то взяла і віддала свій. Потім ми переїхали , телефон я забрала від сина. Записувала скрізь, де тільки можна, але в нього постійна мрія була телефон. Тільки когось би бачив , одразу підсідав і заглядав. Постійно просив , щоб купили. Час від часу я могла дати йому свій на годину. А потім подумала , що можливо в нього так від того , що я постійно забороняю. На 9 років купили йому телефон, але стало хіба ще гірше.
Кофр для ноги• 04 января 2024
Ответ дляФантазерша
Завжди всім кажу, що найбільша помилка дати в руки дитині телефон з самого малку. Потім забрати його нереально. Я не давала. Я вдова, сама виховую сина з 1,5 річного віку. У лікарнях ми за його життя лежали 8 разів. Мультики теж показувала, але по 15 хвилин. І не на телефоні, а на планшеті, а потім там були розвиваючі ігри, пазли, математика, англійська, і т.д. Ніяких дурних ігр, стрілялок, жорсткий контроль. Годину то дуже багато, окуліст не дозволяє більше 30 хвилин підряд, і не на телефоні, а телевізор, або ноутбук.