Для драки• 04 января 2024
Если птица упала с дерева и разбилась, что это значит?
Иду сегодня утром на работу и с дерева упал воробей и разбился прям на моем пути. Что это значит? Я испугалась.
Тетя Фрося• 04 января 2024
Замёрз, постарел и умер своей смертью, разрыв сердца. Ещё можно кучу диагнозов придумать. Но если хотите точную причину, то это только вскрытие надо делать.
Чарівне зіллячко• 04 января 2024
От наступного разу можете добру справу зробити:
Орнітологи та паразитологи інституту зоології уже кілька років проводять спільні дослідження птахів, які загинули! Збір матеріалу - найперша і одна з найважливіших частин нашої роботи! І з цим нам потрібна допомога.
З настанням холодів птахи почали частіше помирати від виснаження та захворювань. Якщо ви знайдете мертвих птахів - ви маєте можливість допомогти дослідженням причин смертності та структури угруповань птахів і їх гельмінтів. Нас цікавлять всі види птахів, крім голуба сизого!
Матеріал придатний для досліджень - це мертві птахи, непошкоджені поїданням інших тварин та без ознак розкладання. Найкраще сповістити нас, замотати пташку в щільний пакет, додати етикетку із датою та місцем збору та заморозити. Якщо ваша знахідка в м. Київ - ви можете передати птаха безпосередньо нам, або просто сфотографувати птаха та надіслати координати його місця знаходження.
Звертатися до мене в приват меседжера фейсбуку або за телеграмом:
Відділ фауни та систематики хребетних
Відділ паразитології
Інститут зоології ім. І.І. Шмальгаузена НАН України!
Відділ фауни та систематики хребетних
Відділ паразитології
Бамбарбия! Кергуду.• 04 января 2024
Я как-то сделала кормушку, повесила у окна, чтобы на птичек смотреть. Сижу смотрю, как воробей ест, и тут прилетает большая птица типа сокола, наверное, и съела этого горобца. Я так плакала. Муж успокаивал типа ну ты же птиц хотела покормить, вот и покормила и маленького, и большого. Такой себе из него успокоитель.
Автор, думаю, её смерть связана с вами не была.
Чарівне зіллячко• 04 января 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Ваш чоловік прав :)
Бамбарбия! Кергуду.• 04 января 2024
Ответ дляЧарівне зіллячко
Ваш чоловік прав :)
Но как-то так себе успокоил. Он ещё успокаивает по странному, как собаку по голове гладит
Дама_с_коготками• 04 января 2024
Как то вороненок упал,разбился,я его прикопала,.Его родители на меня две недели нападали.Мужа и дочь не трогали.
Зубная фея• 04 января 2024
Можете отнести ветеринару на аутопсию. Он расскажет, что же это всё значило.
ЯниЯ• 04 января 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Так сокіл червонокнижна пташка, тепер він житиме
Бамбарбия! Кергуду.• 04 января 2024
Ответ дляАnnеt
какие все адекватные, аж противно
А автор хотела почитать какие-то жуткие страшилки про своё будущее.
Тю на вас.
Вот если бы она написала, что птица в окно клювом постучала, вот тут бы мы разогнались))
Чарівне зіллячко• 04 января 2024
Ответ дляДама_с_коготками
У гав дуже хороша пам´ять. Я колись просто поруч з кущем пройшлася, де гавеня молоде ховалося, так мене його батьки до самого магазина гнобили і ще по дорозі назад :) але я потім той одяг не одягала, то вони вже не чіплялися.
Чарівне зіллячко• 04 января 2024
Ответ дляЯниЯ
Дописувач не розбирається хто саме то був, але факт лишається фактом - популяції хижих птахів набагато більш уразливіші за інших.
Для драки
• 04 января 2024
Ответ дляЧарівне зіллячко
Воробей был