Поділіться досвідом, порадами
В кого діти почали ходити в садок, як часто хворіли? Чи це взагалі закінчується?
Восени було більш менш,захворював коли і всі покатом, хворіє завжди легко без температур ,каруселей препаратів та іншого. 3-5 днів перебігає з соплями ,кашель досить рідко виникав,легко що і до педіатра не звертались . потім знову здоровий йде в садок і знову чіпляє заразу. З кінця листопада як почались часті тривоги і укриття разом з купою інших груп це коло не замикається взагалі, 3 дні прийде здоровий на 4 в соплі
скільки можна ж вже?????
На цей раз не пронесло, кашляє сильно, ходили до лікаря навіть ,виписали лікування
Це буде так завжди?
Задумуємось вже кидати той садок бо нерви не витримують , боюсь ускладнень
скільки можна ж вже?????
Це буде так завжди?
Сколько_мне_лет?• 04 января 2024
Ответ дляcrba1994
У нас на районі нажаль нема приватних з укриттям
Ви на роботу ходите?
Старший сын не хотел ходить в садик и все время болел, следующим двоим садик нравился, болели, но редко. Младшая дочь была категорически против садика, все время плакала, в результате первый год с болячек не вылезали, день-два в садике, две недели дома, сопли, температура, расстройства и т.д. Так что решили, что ну его и забрали, водила ее на всевозможные развивашки, посещая которые она не болела и с радостью на них бежала. Там же на развивашках были все утренники и праздники, так что ребенок ничего не потерял.
Пожмаковна• 04 января 2024
Головне, не залікувати і дати імунітету працювати. Поки не пройде адаптація, дитина хворітиме. В мене весь цей період зайняв рік, з ліків були нурофен, парацетамол, сольовий розчин, зволожувач повітря і судинозвужуючі для носа на крайні випадки. В кімнаті прохолодне повітря, дитина гуляє в будь-яку погоду, вакцинована від усього плюс рекомендовані.
Сколько_мне_лет?• 04 января 2024
Ответ дляcrba1994
Працюю з дому + молодша дитина ще є
То мучте дитину. Нехац буде адома. Можливо які розвавашки на 2-3 год в день 3 р на тиждень
Ответ дляПожмаковна
О, у нас так само.
Ответ дляDjacmin
У тому й справа ,що йому ну дуже подобається, я була приємно здивована ,що не мали проблем з адаптацією, він подружився класно з одною нянею.І на вихідних постійно (адік адік- садік) , коли забираю навіть ще доводиться чекати поки награється.Тому от і гложить мене
Ответ дляПожмаковна
Ми нічим не лікувались крім аква маріс взагалі, навіть нурофен не використовували жодного разу.
болела, но в пределах разумного. В межсезонье больше болячек было. Вылечивала, врач давала справку и вела в сад, мы не сидели еще по 2-3 недели ’на всякий случай’. Водила всегда, зимой и летом, даже когда совмещали и переводили в соседний детский сад. Даже , если я была в эти дома
Джонсонюк• 04 января 2024
Ответ дляSo_so
Я водила до упора, несмотря на болезни (лечила, естественно). Сад частный. В итоге доводилась до воспаления легких.
Забрала из сада.
Аналогично.3дня ходит,2-3 недели дома.Все затяжные сопли заканчивались отитом.Вспоминаю,как страшный сон((Так и не вычухался до 6лет,забрала после НГ,надо было аденоиды удалять,а он с вечным насморком
Ответ дляcrba1994
Тут мне кажется еще проблема в том, что старший ребенок, болея, тащит домой инфекции и тогда уже болеет второй ребенок. Это была еще одна из причин, по которой мы дочь забрали из садика, так как из-за нее болели все, вплоть до мужа. Поэтому решите, что для вас важнее. Если есть возможность водить на развивашки, возможно стоит дать ребенку еще годик побыть дома и укрепить ему иммунитет.
Ответ дляDjacmin
О так , ми з чоловіком теж хворіємо.Благо груднічка якось проносить невідомо за рахунок чого.
Ответ дляcrba1994
Так, я теж чула це і від комаровського, але здається він вже раз 30 захворів за 4 місяці 🤯
Та моя дитина теж 100% ту норму ’перевиконала’ в перший рік, але оскільки ускладнень не було, якось протримались ) Другий рік то небо і земля, але нажаль не у всіх воно так виходить, бачу в групі діток, які продовжують часто хворіти (
Мрію про пончик• 04 января 2024
Ответ дляcrba1994
Думаю ви перебільшуєте , якщо в дитини просто соплі , то це нормально і взагалі не потрібно нічого робити
Ответ дляcrba1994
Если малыш на грудном, а вы болеете, до телитесь с ним антителами. Мой муж, после того, как пару раз переболел из-за дочери, сказал хватит, жить нам за что-то надо, так что завязываем с садиком, тем более, что дочь ну совсем не хотела ходить.
Джонсонюк• 04 января 2024
Ответ дляcrba1994
Ви робили вакцинацію від пневмокока?
Не помню,но у него все прививки были.Я его привожу,рядом девочка переодевается с малиновым лицом,с температурой.Напротив пацан был с вечнозелеными соплями...ну,у моего через 3дня тоже весь букет.Тяжело донести родителям,чтоб не водили детей с температурой,если им их не жалко((Причем,когда в саду карантин был,нашлись и няни,и бабушки,т.е было с кем оставить.
Ответ дляДжонсонюк
Це теж блін( приводжу після хвороби, одну перевдягають а вона як астматик бухикала, то я одягла і повела назад додому, ну нафіг.Ні попрацювати ні молодшому уваги приділити не змогла
Пожмаковна• 04 января 2024
Ответ дляcrba1994
Автор, це нормально. Я вам більше скажу. Починає хворіти дитина і уся родина з нею. Потім імунітет в усіх з часом не так реагує на віруси, але спочатку часті хвороби-це тк, чого не уникнути. Просто по іншому віднесіться до цього: просто переживіть цей період. В мене перша дитина часто хворіла і багато чим лікували, купа грошей уходило на сиропи, противірусні, я боялася вийти на вулицю, щоб не підчепити новий вірус на щойно вилікований. В подруги було таке ж, плюс непритомний педіатр, який на кожен чих призначав антибіотик, тому в них адаптація в садочок йшла на костилях. Коли я народила другого, дуже багато ініормації читала і від доказових, і з першоджерел, на які вони дають посилання, плюс війна відкрила доступ до інформації, як з цим питанням за кордоном справи. І я мінімізувала втручання і забезпечила здорові умови для легшого переживання тих болячок. Педіатр зі мною на одній хвилі, у садочку також вихователі, тому адаптація минула без нервів і страху за зайвий чих.
Пожмаковна• 04 января 2024
Ответ дляcrba1994
Цікаво чому одні постійно щось таскають іншим хоть би хни
Бо вони вже пройшли цей період
dahashutka19• 04 января 2024
Сын болел стабильно раз в месяц недели по 2 . Воспитывала одна, поэтому не было возможности забрать из сада насовсем. В 4,5 перерос и сиал болеть раз в год .