Мені 24 роки, в місяць заробляю близько 30 тис грн. Цих грошей вистачає на оренду житла, одяг, продукти + лишається трохи відкласти. Але в мене є знайомі, яким навіть менше за мене, а вони вже мають квартиру в гарному будинку, автомобіль, працюють на звичайній роботі. Навіть, якщо більшу частину грошей відкладати, то на житло років 10 потрібно збирати. Як у деяких людей так швидко виходить купити власне житло?
Супер Дівчина• 04 января 2024
Кредит
Я назбирала 300 тис грн
В передмісті купила , на етапі будівництва
Виплачувала 2 р по 12 т грн в міс
Я назбирала 300 тис грн
Виплачувала 2 р по 12 т грн в міс
Полковой раввин Изя• 04 января 2024
Иногда кроме навыков хорошего работника надо иметь навыки предпринимательства. Тогда получается заработать быстрее.
ЧупакабраЗеБест• 04 января 2024
автор,вы еще спрашиваете? это гдеи кем можно работать чтобы в 25 лет купить хот чтото из жилья?
ответ на ваш вопрсо: РОДИТЕЛИ.им все дали родители или просто удачно вымерло старшее поколение.
во т и весь секрет.
Ответ дляinresta
в Европе кредиты 1-2%, а у нас 30-45%
у нас зарабатывают только олигархи,
еще и кидают людей.
в Польше, к примеру, застройщик не получает деньги сразу.
Пока не построит,
деньги на промежуточном социальном счете.
государство заботится о людях
у нас зарабатывают только олигархи,
еще и кидают людей.
Пока не построит,
государство заботится о людях
Кредит не так вигідно.
Spicy -02f0• 04 января 2024
Ответ дляНіколь22
Не можу, там немає місця.
Ну с вашим доходом на квартиру не собрать быстро ещё и снимая
Николай-b526• 04 января 2024
раньше у людей в 24 пальто не было, так што, солнце наберись терпения!)))
Spicy -02f0• 04 января 2024
Ответ дляinresta
в Европе кредиты 1-2%, а у нас 30-45%
у нас зарабатывают только олигархи,
еще и кидают людей.
Пока не построит,
государство заботится о людях
у нас зарабатывают только олигархи,
еще и кидают людей.
Пока не построит,
государство заботится о людях
Уже около 4%
Супер Дівчина• 04 января 2024
Ответ дляНіколь22
Кімнату не зручно
Я знімала кімнату в приватному будинку за 2 тис грн майже три роки
Купила квартиру та зробила ремонт
Зараз купила вже машину в кредит
Мені 26, зарпл трохи більша за вашу
Купила квартиру та зробила ремонт
Зараз купила вже машину в кредит
Мені 26, зарпл трохи більша за вашу
Супер Дівчина• 04 января 2024
Ответ дляНіколь22
В моєму місті однокімнатна в новобудові 50-60 тис $, це буде складно.
Я в Ірпені купила
Ще до ковід
35 м кв
Обійшлася в 650 тис грн плюс ремонт стільки ж
Ще до ковід
35 м кв
Rocka Rolla• 04 января 2024
Все у вас буде раз в 24 ви вже до цього ідете, я в такому віці гуляла як стрекоза з басні😁
А у інших то мабуть від бабусь або батьки купили або спонсор або кредит
Якщо Ви хоч трішки знаєте математику чи вмієте користуватися калькуляторм - то можете порахувати, що молодше 24 р. ’працюючи на звичайній роботі’ (тобто, із з/п менше, ніж ваші 30 тис.грн./міс.) - неможливо самому купити житло житло, авто,,...
Або це все купили батьки/коханці , спадщина або ви не в курсі їх реальних доходів
Sentjabrinka• 04 января 2024
Во всем цивилизованном мире люди берут ипотеку на жилье и выплачивают всю жизнь до пенсии