Я б такое не носила, но продаю• 04 января 2024

Игра про возраст, давайте расслабимся)

Давайте каждый пишет 3 факта про себя, заковыристые. А следующий угадывает, сколько лет предыдущему. Если правда +/-5 лет - под постом с возрастом ставится ❤️, если холодно - ставим 🤦‍♀️

Начну я :
1. У меня грудной ребёнок
2. Я ненавижу готовить
3. Я люблю майский дождь ☔
Белая и пушистая• 04 января 2024
Ответ дляЛюда1987
А до речі не всі такі уважні))) мені давали і 45
Я QA працюю, то бачу одразу😂

Відірву та викину• 04 января 2024
Ответ дляЛюда1987
Ох ніфіга собі, в 97 я навіть не знала що то таке.
Але Беверлі в Україні по телебаченню з´явилося точно в 97 чи 98, не раніше.
Ну як це не раніше, якщо я в школі купувала зошити з Беверлі Хілз
Люда1987• 04 января 2024
Ответ дляВідірву та викину
Ну давайте порахуєм вас. В якому році ви пішли в школу і в якому класі купували зошити? Я теж купляла, в 6 класі, це був 1998 рік
Мизимец• 04 января 2024
Ответ дляЯ не Тролль
Я на советчице давно. Даже если понимаю, что возраст меньше, по инерции набрасываю +10, как минимум
Котя_люлю• 04 января 2024
1. Моя прабабушка родилась в 1897 г.
2. В год моего рождения была написана самая популярная песня с моим именем.
3. Челка с начесом это это ужасно.
Котя_люлю• 04 января 2024
Ответ дляпу_пугренчик
Я эмпат
Вижу будущее
Муж любит кота сильнее меня
Что вы видите в будущем?
пу_пугренчик• 04 января 2024
Ответ дляКотя_люлю
Что вы видите в будущем?
Уже писала не раз. Ну его) неблагодарное это дело. Возраст мой угадаете?

Белая и пушистая• 04 января 2024
Ответ дляЛюда1987
До речі, Люда, може мене вгадайте?
1. Друга нещодавно народжена дитина
2. Джинси мом і кросівки рібок вже 5 років при ідеальній фігурі але філософії мені пофіг
3. Всі подруги і куми виїхали в Канаду і Польшу
4. Робота - то моє все ( це підказка-бонус)
Мизимец• 04 января 2024
Ответ дляКотя_люлю
1. Моя прабабушка родилась в 1897 г.
3. Челка с начесом это это ужасно.
Мизимец• 04 января 2024
Ответ дляБелая и пушистая
До речі, Люда, може мене вгадайте?
1. Друга нещодавно народжена дитина
Белая и пушистая• 04 января 2024
Ответ дляМизимец
Менше)
Відірву та викину• 04 января 2024
Ответ дляЛюда1987
Беверли-Хиллз, 90210» как сериал впервые был частично показан в 1992 году на канале НТВ.
Я закінчила школу у 97 році і точно памʼятаю, що в школі в мене останні роки 2-3 були зошити з героями, я їх купляла в комках, так в нас тоді називали комерційні магазини.
Відірву та викину• 04 января 2024
Ответ дляЛюда1987
Ну я за них рада. Але у мене гарна пам´ять)
Ну і гугл в поміч. По 1+1 було в цей час що я вказала, можливо на інших каналах було раніше. Я в Україні жила, дивилася по 1+1
Вище написала, що у 92 році його транслював НТВ, ми ж тоді були країни СНД і телебачення було спільне
Котя_люлю• 04 января 2024
Ответ дляМизимец
Почти)) 44
пьЯНА• 04 января 2024
Ответ дляЛюда1987
Була фанаткою Беверлі Хілз, коли його почали показувати,мені було 11))
Мобільний з´явився в 11 класі, у одної з перших)
У мене була Майка Титанік))))

Ну це факти з підказками))
Олди, підтягуйтеся
пьЯНА• 04 января 2024
Ответ дляЧеширская кошечка
В дитинстві мала салатову резинку для волосся і 24 кадрики на літо, колю ботокс в міжбрів´я 🤷
Люда1987• 04 января 2024
Ответ дляВідірву та викину
Ну а я пишу про українське телебачення. У середньостатистичних людей були ут-2,яке потім стало 1+1,і Ут-1 в 92 році, може ще щось, але точно не було НТВ. Може у вас якась тарілка чи супутник були
Люда1987• 04 января 2024
Ответ дляБелая и пушистая
До речі, Люда, може мене вгадайте?
1. Друга нещодавно народжена дитина
Ви мабуть якась моя подруга, бо мої куми і подруги теж там)))) 35?
Люда1987• 04 января 2024
Ответ дляКотя_люлю
1. Моя прабабушка родилась в 1897 г.
3. Челка с начесом это это ужасно.
Мене тепер більше пісня цікавить😃😃😃 Поки згадала лише Стюардеса по именно Жанна)))

Люда1987• 04 января 2024
Ответ дляВідірву та викину
В 92 ми вже були незалежні))
Відірву та викину• 04 января 2024
Ответ дляЛюда1987
В 92 ми вже були незалежні))
Так, але у складі країн СНД. Ну а як би ми інакше дивилися Поле чудес? Что? Где? Когда?
Белая и пушистая• 04 января 2024
Ответ дляЛюда1987
Так я в Україні) 35, так!
Котя_люлю• 04 января 2024
Ответ дляЛюда1987
Анастасия год 1979
Люда1987• 04 января 2024
Ответ дляКотя_люлю
Анастасия год 1979
Вангую))) в цьому році буде 45
Котя_люлю• 04 января 2024
Ответ дляЛюда1987
Вангую))) в цьому році буде 45
👏👍
Заюшка_хозяюшка• 04 января 2024
Ответ дляВкуси мене
44-45
так там год рождения в нике, чего угадывать?
Люда1987• 04 января 2024
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Так то ж я вгадую))) мене вже декілька раз вгадали))
Зажуженная Жужжа• 04 января 2024
А я серед тих , хто ’Беверлі Хілз’ дивився в 1991-му ))) В Україні : не пам´ятаю по якому каналу , але кабельного тоді ще н було , а каналів по ТБ було не так і багато . Тоді показали десь серій двадцять .

Потім повторно показували в 1995-му році : вже весь перший сезон ( 42 серіїї ) .
Ну а потім вже в 98-му і всі сезони , які були на той момент .
Мейк-ап форева• 04 января 2024
Ответ дляЯ не Тролль
У меня в школе не было 4 класса. На 10-летие мне тетя подарила одну из ваз, которыми ей выплатили з/п на заводе))Люблю рок и классику в исполнении симфонического оркестра.
Кукарачка• 04 января 2024
Ответ дляЯ не Тролль
Да не) Намного меньше)
44-45)