Моєму сину 9 років ,є затримки в мовленні ,ходить в 3 клас дуже відстає і навчанні ,погана пам´ять ,звертались до багатьох невропатологів ,лікувались ,+займались з логопедами ,дифектологами ,ніяких змін не отримали ,і тут один невропатолог поставив нам РАС і дислалію ,(в Добробуті) направили до дитячого психіатра ,наш лікар порекомендувала звернутись в лікарню Павлова ,щоб підтвердити діагноз я дзвоню в регістратурі ніхто трубку не бере ,і тд ,онлайн запису в них теж немає ,може хтось знає лікаря через якого можна туди потрапити ,буду дуже вдячна
Lilian-nochka• 04 января 2024
Прийти в павловку,попросить позвать детского психиатра,положить ему в карман грн 500 и посмотрит
Lilian-nochka• 04 января 2024
Но можете не напрягаться,что есть,то уже есть,чудесного излечения не будет.если ребенок не буйный,нет смысла его таскать.адаптируйте к бытовым навыкам
Є інформація на сайті:
- Відділення з надання психіатричної допомоги та медичної реабілітації для дітей молодшого віку № 11, завідувач відділення Харитонов Володимир Ігоревич (тел. 4637475 або тел. 4683678)
Дитяче психіатричне відділення старшого віку № 12, завідувач відділення Змушко Поліна Юріївна (тел. 5038712)
Ответ дляkanni
Є інформація на сайті:
Дякую Вам 🙏
Клементина• 04 января 2024
Ответ дляSo_so
Напишите ему обычное сообщение. Ув ИВ, Вы не могли бы проконсультировать моего ребенка, ему 9 лет, есть проблемы с развитием и наконец подозревают РАС. Посмотрите нас пожалуйста, спасибо! Татьяна.
Плюсуюсь!
Очень хороший психиатр
А мы обошли их человек пять!
Очень хороший психиатр
А мы обошли их человек пять!
Клементина• 04 января 2024
Ответ дляІнна-0a87
Супер спасибо за отзыв 🙏
Пусть у вас все будет хорошо.
У моего сына тоже проблемы с речью были.
Понимаю вас.