Тут как тут• 05 января 2024

Моя маловуглеводна дієта, чому я наїдаюсь?

Ось 3 дні як харчуюсь + Боржомі (+ бжу цих меню додаю)... Немає овочів, бо не було часу тушити (а свіжі вирішила не їсти, бо я ще + на безцукровій дієті - типу поєднала - і там вуглеводи)... Не треба лиш лекцій, то мій експеримент на пару тижнів, а там подивимось - відвалиться шось чи ні (все під особисту відповідальність)...
ПИТАННЯ - чому я наїдаюсь???? Немає відчуття голоду, хоч я ще та обжора
автор Тут как тут • 05 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Навіть не вникала, бо побачила як порахована вівсянка.
Так кашу ніхто не рахує, рахуть ВИКЛЮЧНО у сухому вигляді, тому в 100 гм вівсянки не може бути 137 калорій
Ну а я порахувала варену, значить сухої ще менше... Тим паче дивно - чому наїдаюсь???

Дуб береза• 05 января 2024
Ответ дляПуГоФФка
фото ОДНОГО реального дня ось
У вас много напитка типа кофе, от того и калорий больше
автор Тут как тут • 05 января 2024
Ответ дляПуГоФФка
фото ОДНОГО реального дня ось
Я ж не доказую, я сама дивуюсь чому наїдаюсь і не під´їдаю... І каву не хочу пити, хоч кавоман
автор Тут как тут • 05 января 2024
Ответ дляПустощі-веселощі
Так яйцо среднее 60 гр. Два яйца это уже 120 гр.
У мене маленькі яйця...
ПуГоФФка• 05 января 2024
Ответ дляДуб береза
да, я в курсі своїх проблем, дякую.
питання не в кількості калорій, а в тому, що Автор в калькулятор вносить не все ;)
Пустощі-веселощі• 05 января 2024
Ответ дляТут как тут
У мене маленькі яйця...
прозвучало неоднозначно
автор Тут как тут • 05 января 2024
Ответ дляТАЗератти
на то она и малоуглеводная, что берем другим. наедаетесь за счет белков, поэтому вот так) Я ТОЖЕ ИНОГДА ПРАКТИКУЮ, ХОТЯ, КОНЕЧНО, ОВОЩЕЙ ДОЛЖНО БЫТЬ ОЧЕНЬ ПОРЯДОЧНО БОЛЬШЕ..(ой капс))
Я знаю, але такий експеримент... Бо обожнюю вуглеводи - вирішила виключити максимально і подивитись шо буде
автор Тут как тут • 05 января 2024
Ответ дляПустощі-веселощі
прозвучало неоднозначно
буває... Ляпнеш потім думаєш
ПуГоФФка• 05 января 2024
Ответ дляТут как тут
диво дивнеє!!
я теж так хочу! діліться секретом як віднайдете його, будьте ласкаві

автор Тут как тут • 05 января 2024
Ответ дляПуГоФФка
диво дивнеє!!
ООО... То наукову роботу можна буде писати... А може і здохну від цього експерименту... Буде видно..поки лиш 3 дні, я все ж на боржомі думаю - то воно шось робить
ТАЗератти• 05 января 2024
Ответ дляТут как тут
это не открытие века, это такая штука, которая у спортсменов называется ’сушка’- ПОЧИТАЙТЕ. (ой капс, да что такое?) - хотя там жестче, чем у вас.
ТАЗератти• 05 января 2024
Ответ дляПуГоФФка
маю цей додаток вже півроку.
1. надзвичайно складно, неможливо повірити що Ви вживаєте тільки те, що записали. перелік продуктів просто мізерний і вага загадто округлена.
2. на 900...1000 бути ситою неможливо, при калькуляторі 1400 для схуднення. Ви потаємно десь набираєте як мінімум 1800, а то і 2000.
3. боржомі не дає ефекту ситості.

для прикладу додам свій реальний раціон ОДНОГО дня. це не приклад для повторювання, але це реальність.
боржоми не дает, это просто обьем воды, которую надо пить
автор Тут как тут • 05 января 2024
Ответ дляТАЗератти
Почитала, що якщо виключити вуглеводи (джерело енергії) то організм буде брати енергію з жирочка... На то і надіюсь.. а довго так можна?
Трахтибидох• 05 января 2024
не розумію питання, Вам не подобається, хочете відчувати голод? я б не наїлася таким, але в мене бзік психологічний, мені не самкує ні суп, ні мясо, і требя після щось смачне для душі
автор Тут как тут • 05 января 2024
Ответ дляТАЗератти
Ну я п´ю більше літра боржомі
ТАЗератти• 05 января 2024
Ответ дляТут как тут
почитайте еще. там реально есть моменты. оно то да. именно сушкой спортсмены догоняются до нужного, видимого рельефа перед соревнованиями. но там не все просто.
автор Тут как тут • 05 января 2024
Ответ дляТрахтибидох
Я дивуюсь, шукаю відповідь чого б то таке диво
автор Тут как тут • 05 января 2024
Ответ дляТАЗератти
Рельєфу у мене немає під салом... Я думала отак місяць побути, а потім на ПП чемно підсісти... Гонюсь на швидким ефектом для натхнення

Буду завтра шось читати, би коня не двинути...
ТАЗератти• 05 января 2024
Ответ дляТут как тут

ну автор) я как вы начинала, именгно) но месяц это сильно круто и советую взять орешки и хотяб немного еще калоража добить. ежедневно) и месяц на этой диете очень сложно! сидите как полцчится и как только уже все, послабляйте. плюс вопрос, если организм втянется от долгой голодвки, худеть будет капец сложно

ПуГоФФка• 05 января 2024
Ответ дляТут как тут
боржомі всього лиш лужний напій, трохи знижує кислотність.
я кілька років практикувала двічі на рік довгим курсом гідрокарбонатну воду без газу вживати. зниження апетиту не відмітила. та і взагалі ефекту не помітила. тож більш не практикую.
ПуГоФФка• 05 января 2024
Ответ дляТут как тут
нове кохання? метелики в животі ;)
автор Тут как тут • 05 января 2024
Ответ дляПуГоФФка
нове кохання? метелики в животі ;)
Нє, кохання вже 17р сопить під боком, все стабільно... Може жирненьке пузо мене надихнуло
автор Тут как тут • 05 января 2024
Ответ дляТАЗератти
Горішки планую, до магазину не дойду ніяк... Та просто після свят ситних 1 день попила водички (типу розгрузку вийшла)..і стартанула
дожену і ощасливлю• 05 января 2024
Ответ дляТут как тут
3 дні
А ок
Love_Love_Love_• 05 января 2024
Ответ дляТут как тут
Пост 16, у темі зле додалось
Ви знаєте що таке БЖВ?
Love_Love_Love_• 05 января 2024
Ответ дляТАЗератти
считают. мне вот эти сухие овсянки - в тоску вгоняют. какая разница на самом деле? беру бжу вареной и вареную взвешиваю и получаю итог.
Різниця дуже велика велика
ТАЗератти• 05 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Різниця дуже велика велика
хорошо, пусть будет велика велика. садитесь берите ложку и жуйте свою сухомятку
автор Тут как тут • 05 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви знаєте що таке БЖВ?
білки, жири, вуглеводи - що вам не сподобалось в скріні БЖВ ? Мало вуглеводів - бо такий задум... Решта в нормі - причому жири є важливими при низьковуглеводній дієті
Маргарита и Мастер• 05 января 2024
Вуглеводи підвищують інсулін та швидко викликають почуття голоду. І нащо вам та вівсянка? Це взагалі пусті вуглеводи, краще б овочі їли. І жирів у вас практично немає, хоча на низьковуглеводній повинні бути, і масло різне -вершкове, оливкове, і риба жирна і таке інше. Клітини організму складаються з білків і жирів.
автор Тут как тут • 05 января 2024
Ответ дляМаргарита и Мастер
Чому немає??? Осьо жири... ( А вівсянку просто люблю - це мій смаколик)

Ось Ви і пояснили мою ситість - мало вуглеводів мало голоду!!! Дякую, аж легше, бо голову ламаю..