Тут как тут• 05 января 2024
Моя маловуглеводна дієта, чому я наїдаюсь?
Ось 3 дні як харчуюсь + Боржомі (+ бжу цих меню додаю)... Немає овочів, бо не було часу тушити (а свіжі вирішила не їсти, бо я ще + на безцукровій дієті - типу поєднала - і там вуглеводи)... Не треба лиш лекцій, то мій експеримент на пару тижнів, а там подивимось - відвалиться шось чи ні (все під особисту відповідальність)...
ПИТАННЯ - чому я наїдаюсь???? Немає відчуття голоду, хоч я ще та обжора
Маргарита и Мастер• 05 января 2024
Ответ дляТут как тут
Чому немає??? Осьо жири... ( А вівсянку просто люблю - це мій смаколик)
Ось Ви і пояснили мою ситість - мало вуглеводів мало голоду!!! Дякую, аж легше, бо голову ламаю..
То зовсім мало. У вас із жирів тільки яйця та сир. Де риба, мʼясо, олія?
Сиамская сороконожка• 05 января 2024
Не знаю насколько правильный подсчет, но с чего бы вам не наедаться? Мясо, яйца, сыр, все сытное, от такой еды не будет чувства голода, это же не яблоки грызть или капусту жевать.
Тут как тут
• 05 января 2024
Ответ дляМаргарита и Мастер
Олію не люблю... Будуть ще горішки коли придбаю (арахіс)
Сиамская сороконожка• 05 января 2024
Кстати, калорий должно быть минимум 1200, а лучше 1500, иначе организм будет сопротивляться похудению всеми силами.
Тут как тут
• 05 января 2024
Ответ дляСиамская сороконожка
Ну не хочеться :( наїдаюсь... Постараюсь підняти калораж арахісом
Госпожа_тамагочи• 05 января 2024
Автырь, вы ж белка нормально потребляете. Вот и наедаетесь.
Добавьте еще силовые упражнения три раза в неделю, вааще хорошо будет.
Нога на ногу• 05 января 2024
дуже шкідлива, для здоров´я жовчного та для жіночого здоров´я потрібні тваринні жири, а їх тут нема
Love_Love_Love_• 05 января 2024
Ответ дляТут как тут
білки, жири, вуглеводи - що вам не сподобалось в скріні БЖВ ? Мало вуглеводів - бо такий задум... Решта в нормі - причому жири є важливими при низьковуглеводній дієті
у ваших скрінах аала і калораж, там немає бжв і жири у вас дивні і мало
Скользкая• 05 января 2024
Ответ дляТут как тут
Арахис - это не орехи
ТАЗератти• 05 января 2024
Ответ дляНога на ногу
в смысле? 100 грамм сыра с жирностью 50%?? наоборот, очень нужны растительніе жиры, правильные, и омега очень бы надо, но автору все не с руки дойти за орешками..
Їжак в панчохах• 05 января 2024
Ответ дляСиамская сороконожка
я на 1200-1300 нормально похудела, но у меня меню было поинтересней, чем у автора
жінка незаміжня• 05 января 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
мне кажется неверный подсчет - может и ошибаюсь
Ну даже суп овощной на воде на первом скрине имеет 51 кКал, а на третьем 77
Пописанная парта• 05 января 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Огласите пжл
Вареничніца• 05 января 2024
Нащо такий підрахунок калорій, якщо видно, що все на око приблизно внесено? Всього от прямо по 100 або 200 грам з´їли. Якщо хочете підрахунку, треба усе зважувати і точніше буде в сухому, сирому вигляді.
Тут как тут
• 05 января 2024
Ответ дляВареничніца
Саме так, рівно 100 або 200 накладаю.... складаю меню наперед аби білки і жири були більш менш в нормі, і накладаю 100г або 200г... Ось чого всі пишуть що приблизна вага! Я то думаю
Тут как тут
• 05 января 2024
Ответ дляБаба_Воля
Мені таке харчування дуже швидко набридає
А якщо буде супер ефект? То не зможете місяць протягнути????
Тут как тут
• 05 января 2024
Ответ дляжінка незаміжня
Бо там 200 і 300 г - неуважна Ви!!!
Дуб береза• 05 января 2024
Ответ дляПуГоФФка
да, я в курсі своїх проблем, дякую.
питання не в кількості калорій, а в тому, що Автор в калькулятор вносить не все ;)
Почему не все? У меня список ещё меньше на 1000 и я не добираю, так как не хочу есть больше
Їжак в панчохах• 05 января 2024