дама_из_декрета• 05 января 2024
Діти хроплять вночі
Дітям пʼять та десять років.
У старшого викривлена перегородка і алергічний риніт, закладало ніс періодично, від цього хропів.
В меншої дитини після ГРВІ виросли аденоіди до третього ступеню. Лікування не допомогло, видалили.
І ось вже майже місяць пройшов після видалення аденоідів, а молодша дитина хропить.
І старший їй вторить.
Можна було списати на умови вдома, пил, алергію на щось, наприклад.
Але ми змінили місце проживання, зараз знаходимось в іншій країні, в інших умовах. Тут зараз не холодно, опалення майже не вмикаємо. Провітрюємо часто.
Від чого може бути хропіння?
І старший їй вторить.
Від чого може бути хропіння?
ОливьЕЖечка• 05 января 2024
хроплять інколи чи щоночі?
якщо інколи кілька днів підряд-то орві в легкій формі, риновіруси заставляють набрякати носоглотку, звужуються проходи.
щодо молодшої-я би звернулась знов до хірурга. ми видалили старшому, такої проблеми після аденотомії не мали.
дама_из_декрета
• 05 января 2024
Ответ дляДетские_Будут?
Аденоиды могут расти повторно.К ЛОРу ребенка вести.
Знаю, що можуть повторно вирости. Але ж не за три тижні ? Чи можливо й таке ?