Ms. Dolly• 05 января 2024

Диван. Муки вибору.

В кого такий є? Бачила в каталозі лише. Може хтось купував? Як по зручності? Мене щось бентежить, що занадто широка частина та що угол виступає, наче й сісти немає де. Або, якщо не важко, покажіть свій диван, може хто недавно купував) бюджет невеликий, до 30 тис. Ще дуже сподобався як на фото 3, але дорогувато...як на фото 4 наче й сподобався в живу, наче зручний, але на вигляд наче вже хтось користувався) Більше схиляюся до ф 1, 2 але якісь є сумніви. Що порадите?
Скокмоно - стокнуно• 05 января 2024
Ответ дляКукарикуууууу
Автор, не обижайтесь, но все диваны ужас. Огромные, с сесть смогут 2 человека. И формы некрасивые
+1 и неудобные для сидения.
Скокмоно - стокнуно• 05 января 2024
Ответ дляMs. Dolly
Інше нічого не сподобалося))
Так на них неудобно сидеть. Какой в них смысл?
фрау Гітта• 05 января 2024
Ответ дляФайна цьоця
ми собі брали диван Бомбей від Константи. він як кутовий може бути , так і прямий одночасно. мені таке от і хотілось, бо кутовий займає дофіга місця, але іноді хочеться розвалитись і дивитись серіал якийсь. дуже м´який, влазить купа народу.
https://constanta.ua/pryami-divani/295-divan-bombe...
вибачте, але теж одоробло.
до речі, оці бильця збоку вкрадуть ще пів метра простору по боках.
і пилюку під ним щоб витерти також морока совати.
Файна цьоця• 05 января 2024
Ответ дляфрау Гітта
вибачте, але теж одоробло.
на колір і смак товариш не всяк
КаРаКаТиЦа• 05 января 2024
нещодавно міняла диван. перед цим був кутовий, оцінила на скільки то не зручно і не ефективно, і займає пів кімнати.
купила прямий диван і пуф до нього. хочеш робиш кутовий диван (при чому хоч ліворуч, хоч праворуч кут робиш), хочеш використовуєш пуф як столик чи як підставку для ніг прям посередині перед диваном.
автор Ms. Dolly • 05 января 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
А можна фото))
КаРаКаТиЦа• 05 января 2024
Ответ дляMs. Dolly
А можна фото))
ось такий. тільки зараз диван посунули впритул до колони біля вікна
ПультОт_БМВ• 05 января 2024
Ответ дляMs. Dolly
Фото 4
У друзів такий. Взагалі не зручний для сидіння, хіба що з ногами залазити чи напівлежачки. А для нас як для гостей він незручний
автор Ms. Dolly • 05 января 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Вау. А за скільки брали якщо не секрет?
КаРаКаТиЦа• 05 января 2024
Ответ дляMs. Dolly
Вау. А за скільки брали якщо не секрет?
шось в районі 40тис зі знижкою, разом з пуфом. там тканина водовідштовхуюча і антикіготь, вона дорожча ніж інші тканини без цих властивостей

він розкладається, повноцінне двоспальне місце, дуже зручно спати. і в пуфі і дивані є ніші для речей
автор Ms. Dolly • 05 января 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа

Класний
Дякую
Ненька наша• 05 января 2024
Плюсую за Константу
Кров з молоком• 15 января 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Класний. А хто виробник?
КаРаКаТиЦа• 15 января 2024
Ответ дляКров з молоком
Класний. А хто виробник?
блест
Викачую яйцями• 11 февраля 2024
Какие то страшные, не современные диваны вы выбрали. Полистайте дизайн проекты, походите по магазинам.