Реверанс• 05 января 2024

Успішний успіх, або випуск українських ракет.

Процедура банкрутства КБ Луч.
Всіх причетних до цього вітаю.
Результат:
вже голосів: 58
52 (89.66%) КБ Луч потрібне
6 (10.34%) КБ Луч не потрібне зараз
Coffee is Love• 05 января 2024
Ответ дляa.ostroverh
...
В акурат перед війною. І хтось ще й досі не вірить, що Україну не планували здати путіну, ага
Coffee is Love• 05 января 2024
Ответ дляstranger-1
Абсолютно вірно.
’з 24.12.2021 — Внесення рішення засновників щодо припинення ЮО в результаті реорганізації’

Ліквідація юрособи пов´язане саме з реорганізацією, а не самою ліквідацією.

При цьому з 2023 в переліку найбільших платників податків, що свідчить про кількість і обсяги замовлень.
Тут якби зраду розганяти, але ж торти смачні))))
Ви хочете сказати, що воно і зараз діє і випускає ракети?
Coffee is Love• 05 января 2024
Ответ дляE-ducate
Не розносьте зраду там, де її немає
Скільки ракет випустило підприємство за 22 та 23 роки?
ok1904• 05 января 2024
Ответ дляCoffee is Love
Діє. Чи випускає неіснуючі ракети не хзнаю
oksana 77• 05 января 2024
Ответ дляok1904
Я можу пояснити на пальцях колись була держ авіакомпанія Авіалінії України, але через законодавство про держ.власність вона не могла експлуатувати літаки за міжнар схемами лізингу, тому створили АТ МАУ, де частка держави була велика на початку потім інвестиції, інвестиції, розвиток(поки КЛМ були в бенефіціарах). Те саме тут буде,це для оптимізації і пришвидшити роботу з іноз.компаніями, виробниками, комплектуючими
А кто сейчас владелец МАУ, знаете? И что дальше будет с этой авиакомпанией? Если и до войны там были проблемы. Еще когда-то была авиакомпания Аэросвит. Тоже оптимизировали.
Coffee is Love• 05 января 2024
Ответ дляok1904
Неіснуючі?
ok1904• 05 января 2024
Ответ дляliss
А як жеж мобілізація? Яка робота ?
бронь для працівників підприємств ВПК не чули?
liss• 05 января 2024
Ответ дляok1904
Не .. а хто країну захищати буде ?
ok1904• 05 января 2024
Ответ дляstranger-1
Ключове слово ’розпорошили’?))))))
Вам капут)))))
Ото я перейматимусь. Ще є ’недоцільно, негачасі’, як казав один держслужбовець(не про луч а про околовоєнне управління): ми думалі оно само собой рассосьотся, зачем нам єтот европейскиій стандарт, тянули как могли исполнєніє
ok1904• 05 января 2024
Ответ дляoksana 77
А хто був власник мау а 1993 пам´ятаєте?
ok1904• 05 января 2024
Ответ дляCoffee is Love
Неіснуючі?
А Ви які наші нові ракети знаєте, що на фронті?
Coffee is Love• 05 января 2024
Ответ дляok1904
Жодних не знаю. А ви?
ok1904• 05 января 2024
Ответ дляliss
Не .. а хто країну захищати буде ?
А хто країні зброю робитиме. Економіка поставлена на військові рельси не лише в оркостані
ok1904• 05 января 2024
Ответ дляCoffee is Love
Жодних не знаю. А ви?
Ну а підприємство працює. Ракети не виробляє
liss• 05 января 2024
Ответ дляok1904
Як це хто квартал 95 . На які рельси нас поставили ?
ok1904• 05 января 2024
Ответ дляoksana 77
Я працівник цивільної авіації, постраждали ми як при розвалі авіаліній, аеросвіту, так і при мау з війною. Тому можете мені не розказувати чим все починалося і якиц стан зараз. Це важка і болюча тема, наша цивільна авіація
ok1904• 05 января 2024
Ответ дляliss
Від нас багато топів,ключових спеціалістів перейшло відновлювати Оборонпром.
Coffee is Love• 05 января 2024
Ответ дляok1904
А що конкретно в нас поставлено на військові рейки?
ok1904• 05 января 2024
Ответ дляCoffee is Love
Заводи в концерні. Які писати не буду. Можете пройти поліграф, дві три співбесіди, конкурсний відбір і теж долучитися до справи
stranger-1• 05 января 2024
Ответ дляCoffee is Love
Безсумнівно
oksana 77• 05 января 2024
Ответ дляok1904
З цим повністю згодна. Для мене це теж одна з найболючіших тем.
Nat-li• 05 января 2024
Удалено администрацией...
stranger-1• 05 января 2024
Ответ дляMaryna804
Удалено администрацией...
Чашечка кофе• 05 января 2024
Ответ дляNat-li
Удалено администрацией...
Nat-li• 05 января 2024
Ответ дляЧашечка кофе
Удалено администрацией...
Incol• 05 января 2024
Ответ дляoksana 77
Чула, що під розпродаж майно і літаки. Аеросвіт в свій час ’придушили’, щоб МАУ не було конкуренції, а взагалі там де й Дніпроавіа, Україна, Роза Вітрів і т.д.
Чашечка кофе• 05 января 2024
Ответ дляNat-li
Удалено администрацией...
Incol• 05 января 2024
Ответ дляok1904
Будемо надіятися, що це буде робота на реальне відновлення.Воно нам зараз ой, як потрібне.
Maryna804• 05 января 2024
Ответ дляstranger-1
Удалено администрацией...
LudaSHS• 05 января 2024
Ответ дляok1904
Його акціонують наче
Реорганізація типу