Мушля з Криму• 05 января 2024
Как жить? Такие дорогие продукты, мясо почти роскошь, и ещё дорожать будет
Зп копеечные и не повышают
У кого так же?
Щастя-здоровля• 05 января 2024
Ответ дляПригощаю кашею
А что ваши дети едят обычно?
Ну не самі ж каші. До них рибу, мясне щось. Овочі, фрукти, молочка .
Діти ростуть і потрібно хоч приблизно збалансоване харчування. Плюс багато. Бо саме період росту , то їдять хорошо так.
Все возможно• 05 января 2024
Ответ дляNatalia505
Курку до війни я купувала домашню 80 грн, зараз 180. Та нє, нічого не подорожало.
До войны
Два года почти прошло, это ж не два месяца назад было
Natalia505• 05 января 2024
Ответ дляIsidda
Покажіть людину в селі без паю.У людей по декілька.Майже у всіх паї і точно у всіх свій город з садочком і кущами
Я без паю, мати моя без паю, подруги аналогічно. Ніхто нам нам паї не дарував.
НичеНипанимаю• 05 января 2024
Ответ дляIsidda
У кого немає бабусь в селах,ті мають бабусь у містах з квартирками і заповітами)
Я всегда подозревала, что вы не вполне адекватны.
Маю декілька думок• 05 января 2024
Ответ дляПугачиха
В селі не так. Своє мʼясо і інші продукти
вы сперва выкормите то свое мясо, потом расскажете об экономической выгоде.
Natalia505• 05 января 2024
Ответ дляВсе возможно
До войны
Ви вважаєте це великим терміном? Я ні. Чому за ці два роки не піднімали зарплатню? Питання риторичне.
Ищу-брожу• 05 января 2024
В Сільпо свинина окіст 155 гривень, печінка 39 вчора була, молоко 24,99, жить можна.
Ответ дляПозаземний розум
На самом деле, если иметь пай и уметь это делать - то не дорого. Но ишачить надо. Моя свекровь курчат/утят/гусят/индюшат - не покупает и не греет. Своя птица несётся. Но у неё много земли - корм оттуда. Нет земли - не выгодно скотину держать
Нема паю, купили будинок батьки біля міста, бо не хотіли жити в квартирі, маємо садок, огород. От кажу, як є: купувати корма і вирощувати , це дорого. Але своє м´ясо добре, на самак домашнє, ароматний бульон. Засадити огород то не дорого в порівнянні з птахом, твариною, але робота там завжди є.
Щастя-здоровля• 05 января 2024
Ответ дляIsidda
Ну і що пай? За нього раз на рік дадуть суму, яка йде на оплату опалення, світла за зиму. Бо ж субсидії з паєм не положені. Щоб садочок, город родив- там треба саджанці купити, сімена, добрива, гербіциди від бур´яну та шкідників.
Та ж сама птиця потребує комбікормів, корм.
А ще ж не все можна виростити. Хліб, крупи , побутова хімія, ліки, одяг, комунальні послуги, податок на всю землю - це все вартує грошей. І роботи в селах майже немає. Особливо коли ти вже маєш так собі здоров´я.
Natalia505• 05 января 2024
Ответ дляIsidda
У вас же багато землі.Трава і кролики не хочете?
Не витягну, фізично. Років в 30 ще б спробувала, зараз вже ні. Мені города і садка достатньо.
Снежнакомка• 05 января 2024
Ответ дляНичеНипанимаю
так она тему создавала даже, потом удалила
Щастя-здоровля• 05 января 2024
Ответ дляNatalia505
Там неначе до певного року видавали. Далі вже в спадок сім´ям . Вільних земель вже майже немає
Щастя-здоровля• 05 января 2024
Ответ дляIsidda
Не знала,що мої бабці міліонєрши і загнані рабині
Та то ви поняття не маєте що таке дійсно село
Natalia505• 05 января 2024
Ответ дляIsidda
Бо ви купили хату .не місцеві ви.Ті,хто місцевий-всім давали .Хто вмер і спадок.Від діда-баби
В мене мати місцева, прописана у селі, але паїв немає. Я не знаю як їх роздавали і кому але як є.
Снежнакомка• 05 января 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
у бабушки пай был - перед войной аж 1500 грн раз в год давали. А сейчас оно все в минах стоит
Щастя-здоровля• 05 января 2024
Ответ дляIsidda
Стільки ліків треба щоб ті кролики вижили?
Вони дуже хворобливі. Захворів один- майже все заново треба починати. Бо подохли всі.
Позаземний розум• 05 января 2024
Ответ дляYana_pl
Знаете, моя свекровь много скотины держит. Режет и раздаёт детям. Мы как-то предложили ей продать, так она ответила, что ’эта свинья столько сожрала, что никогда за неё такую цену не возьмёшь ’).
Даже бабулька 73 года понимае экономическую целесообразность)
Луковая• 05 января 2024
Ответ дляIsidda
Мои бабушки имеют и мясо, и к мясу в селе.Фрукты-овощи свои.Все копейки в сезон,гнило.И закрутки,и тушонки,компоты,соки,грибочки,все поделали .Просто лениться не надо,и если не со своего огорода,то хотя бы в сезон на оптовом затарится как люди делают и закнуть в погреб.Мы не на льдине живем и не в Сахаре.Ковид,война не первый год,можно же было подумать,а не переплачивать сейчас в 10 раз
Где взять погреб в квартире?!
Щастя-здоровля• 05 января 2024
Ответ дляСнежнакомка
А то її була тема про село? Як там чудово і легко жити?)
Natalia505• 05 января 2024
Ответ дляПозаземний розум
Так і є, вона права.
ЛолитаНеРазлита• 05 января 2024
Ответ дляДодекаэдр
Вот мне не понятно. Почему подорожало изделие украинского производителя если и сырье украинское? В этом году цена из 270 грн выросла до 320 грн.
Ну и так со всем цены..
Потому что продукция местная зависит от стоимости энергоресурсов, стоимости ГСМ , с января поднимают Минималку. И это тоже часть стоимости продукции.
Ответ дляYana_pl
Пердунцями садять чи тракторами.Картопля вся технікою і садиться,і копається,насадки чіпляються,бо руками то прошлий вєк
Ищу-брожу• 05 января 2024
Ответ дляIsidda
То на хімії.Але так,це не дорого
І дихати шкідливо. І жити в війну. Але ж живем.