дожену і ощасливлю• 05 января 2024

А як зазвичай проходять ваші вихідні?

Чи встигаєте ви відпочити? Питання тільки до тих хто працює.
мегамоСГ• 05 января 2024
Ответ дляРусланка з гілки
Та ні, я більше втомлююся, якщо нічого не роблю , а якщо щось цікаве, то організм відпочиває , навіть, якщо ноги багато ходять
Понятно :) меня просто сборы, гостиницы, незнакомые кафе в больших количествах утомляют. А гулять я очень люблю, но ура, живу в красивейшем городе есть место для прогулок.

Allein74999• 05 января 2024
Ответ длядожену і ощасливлю
Соррі, я перечитала, що ви написали, я не вірно зрозуміла вас. Затупила так сказать)))) Мені теж 39. Це треш.
Да, что-то последние два года энергия «бьет ключом» в лоб(( увы