UPSss• 05 января 2024

Хто нещодавно сам, або знайомі їхали з Криму в Україну

Чи є в когось контакти перевізника з Криму до Польщі наприклад, щоб потім потягом доїхати в потрібне місто України? Може в когось рідня, чи друзі /знайомі їхали.. Потрібно бабусю звідти доставити в Україну. Бажано, щоб це був автобус, а не легкове авто, бо є зайва вага і хворі ноги, тож потрібно трохи простору навколо. Не питайте чого вона там сиділа, бо це важка тема і вже ніяких нервів не вистачає((( Дуже важка людина.
Дякую
Ирина_Б_• 05 января 2024
Ответ дляUPSss
Вона точно не витримає в Криму. Бо вона там абсолютно сама. Дай бог їй здоров´я, але якщо помре - то і приїхать ніхто не зможе. Ніхто навіть не дізнається про це.
понятно, без вариантов
Свята• 05 января 2024
Ответ дляUPSss
А бабушка уже согласна на выезд? Это ж все там оставлять, кроме чемодана вещей. Мало кто на это согласен из стариков
Kidstaff Bot• 05 января 2024
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Свята• 05 января 2024
Ответ дляUPSss
От я дивуюсь як люди легко звинувачують і вирішують хто і де повинен сидіти, не знаючи усіх обставин. Дай бог, щоб ви з таким не зіткнулись
Это нервы. Украинцам приходится не сладко, и в этом вина не только верхушки, а и тех кто предал Украину, кто выдает расположение, ставят метки, кричал Путин приди. Понятно что ваша бабушка вряд ли это делала, но и украинцев можно понять, их злость на тех кто остался под рашей.
Свята• 05 января 2024
Кстати, только недавно мне рассказывали что и напрямую в Украину возят людей, без белорусии/польши/прочих стран. Хоть я не сильно в это верю, но мне доказывали что есть такое.
автор UPSss • 05 января 2024
Ответ дляСвята
Отож бо й воно. Їй важко залишити квартиру. Вона (як і більшість) усе надіялась, що скоро війна закінчиться. Зараз наче згодна, але усе в підвішеному стані. Хочу знайти надійного перевізника, бо крім усього її лякає дорога і чи не кинуть її десь напівшляху
автор UPSss • 05 января 2024
Ответ дляСвята
Я також це чула, але це дуже небезпечно як на мене. Нехай краще довго, але безпечно
Свята• 05 января 2024
Ответ дляUPSss
А квартиру продавать будет? Продать- страшно с деньгами ехать. Не продать- забыть о квартире на всегда, вы явно не сможете в наследство вступить
автор UPSss • 05 января 2024
Ответ дляСвята
Ні, вона не зможе продати цю квартиру. Вона частину квартири переписала на дочку (якщо я правильно зрозуміла). Тепер щоб її продати доньці треба їхати в Крим, а це звісно відпадає.
Ирина_Б_• 06 января 2024
Ответ дляUPSss
вы зря так, это все таки ваши деньги. Проконсультируйтесь с юристом, возможен вариант что дочка напишет доверенность на продажу своей части на бабушку и продадите, если цену немного скинете то продастся очень быстро, квартиры в Крыму пользуются спросом, вам что лишние 40-60 тыс у.е.? подумайте, все реально.
Ирина_Б_• 06 января 2024
Ответ дляСвята
напрямую только через Колотиловку, там пешком идти 2 км по щебню не все смогут, плюс фильтрация, я не думаю что бабушке будет это приятно.
Valentina shop2020• 06 января 2024
Ответ дляЗвоночек
Так ее с рус паспортом не пустят в Украину потом.
Так у нее и укр есть ,
автор UPSss • 06 января 2024
Ответ дляИрина_Б_
Я думала за довіреність. А чи буде дійсна та довіреність в Криму? Я до цієї квартири ніякого відношення не маю, тож і вияснити нічого толком не можу. Це повинна робить моя тітка якщо їй потрібна квартира.
Ирина_Б_• 06 января 2024
Ответ дляUPSss
на основании вашей доверенности местный нотариус составит свою и будет все нормально. На счет денег вариантов много, например подруга сама из Киева продавала квартиру в Севастополе, еще до войны, деньги передавали через структуру типа нелегальные дистанционные обменники: покупатель в платит деньги, люди звонят в Киев в такую же структуру и сразу же выдают эту сумму продавцу. Процент был относительно небольшой, с 60000 у.е. они заплатили где-то 6000 грн.
автор UPSss • 06 января 2024
Ответ дляИрина_Б_
Оо, це круто якщо так! Дякую за інформацію!! Розкажу тоді за таку можливість
Ирина_Б_• 06 января 2024
Ответ дляUPSss
все реально, удачи 🍀