Результат:
вже голосів:
63 (53.39%)
Одобряю
55 (46.61%)
Я против
Марипосса285747• 05 января 2024
Путине нужна вся Украина. Передербанят. Ото и все. Но может зу это и устроит, хз
english_teacher• 05 января 2024
Ответ дляnata.ant
А що мішає ,йому без заморозки підти далі? Ви вірите,що ми зможемо перемогти?
Вже мало віри, але і без віри складно жить 🥺
Bransoletka• 05 января 2024
Тут ще одна війна на поррзі:
❗️Південна та Північна КореЇ закінчують підготовку до війни — південнокорейське ТБ
За даними ЗМІ, Кім Чен Ин закликав до розширення виробництва ракетних пускових установок. Вони готуються до «військового протистояння» з Південною Кореєю та США.
@smolii_ukraine
А хіба є кращі варіанти? Контрнаступ провалено, США скорочує фінансову допомогу, сам Залужний і то казав що ситуація як в 1 світову - окопна війна, опозиційна, ’на западном фронте без перемен’, ну у нас на південно-східному, про розкрадання, корупцію і барабани на 3 млн грн у бомбосховища всі в курсі, і Байден по ходу також. Хотілося б щоб Україні була підконтрольна територія станом хоча б на 23.02.2022, але 🤷 що маємо, те маємо. Значить треба хоча би зберегти тих українців які є
double-mama• 05 января 2024
Ответ дляnata.ant
Бо оркам дуже потрібен час зібрати зброю,і стягнути орків, і провести ’’вибори’. А до виборів вони не можуть занадто жорстоко збирати своїх мобіків, їм необхідна пауза, щоб задобрити електорат.
Moon shine• 05 января 2024
Заморозка війни призведе до ще однієї війни через декілька років. І тоді вже не перемогти. Це говорять всі експерти, гадалки і астрологи. Що у разі заморлзки буде ще одна війна в 2028-2029 роках. Тому я категорично проти
Ответ дляMurzeelka
Бога молю, чтобы наши правители приняли нейтральный статус, без военных блоков. Чтобы не гибли люди
МИ І БУЛИ В НЕЙТРАЛЬНОМУ СТАТУСІ, НІХТО НЕ ЗБИРАВСЯ ПРИЙМАТИ УКРАЇНУ НІ В НАТО, НІ В БУДЬ-ЯКИЙ ІНШИЙ БЛОК!!! це, як бачите не допомогло - йобнутий сусід все одно напав. Чи в вашій методичці інше написано???
english_teacher• 05 января 2024
Ответ дляМарипосса285747
Бо вони не залишаться з парашею і це факт, їхні кордони ближчі до Європи, а ось схід, південь має всі шанси відійти у ту дупу під назвою расєя 🤬. Я з жахом розумію, що мій Донбас вірогідно вже ніколи не буде Україною 😢
Ответ дляBransoletka
Тут ще одна війна на поррзі:
@smolii_ukraine
И вот спрашивается, кто трогает Северную Корею? Зачем воевать?
Тетя Фрося• 05 января 2024
Кто голосует за? Вы в своем уме? Заморотят сейчас, подрастут наши дети и они будут продолжать эту войну. Замороженные войны это не законченные войны, а отложенные для наших детей!
Марипосса285747• 05 января 2024
Ответ дляenglish_teacher
А вы не ведитесь на ипсо. Они этого и ждут. И вкиды для этого
Ответ дляПикарда
мудрый мысли
в нашей власти так не считают, говорят что выбора нет, будет оружие или нет у нас типо ничего не остается как драться
Ответ дляenglish_teacher
Просто всі пишуть,що рашка піде далі,а я не розумію,що йому завадить і так підти далі?В нас немає ні людей,ні зброї ,влада краде безбожно,не зараз так через пару років все одне він попре далі.В моєму баченні,війна може на нашу користь скінчитися тільки,якщо вони самі від нас відстануть
Ответ дляBransoletka
Тут ще одна війна на поррзі:
@smolii_ukraine
Портніков уже давно каже що нові конфлікти будуть то там, то тут.
Тактика мілких порізів
США уже не потягне Україну. Нам треба ставати на воєнні рельси, як у другу світову і єб*шить у три зміни із загальною мобілізацією.
Але як каже арестович, люди хочуть пити тиквєнноє латте...
Я не вірю, що ми зможемо повторити подвиг дідів
Тактика мілких порізів
Kusalochka• 05 января 2024
Ответ дляТетя Фрося
Те кто голосует ЗА надеются чкурнуть за границу после открытия границ и рашистки)))