Бачу_майбутнє• 05 января 2024

Срок хранения гель лака после открытия флакончика

Если флакон отрывался пару раз, потом год лак стоял закрытым. Он пригоден к использованию?
автор Бачу_майбутнє • 05 января 2024
А почему уже рука лицо?)

Я не чарівниця вам• 05 января 2024
Пока не расслоится
Prervana• 05 января 2024
Он изначально не герметичный. Если вы его не забыли на прямом солнечном свете и нормально закрутили - то будет жить тот срок, который указан на этикетке, и даже дольше
Капитошечка• 05 января 2024
Ответ дляPrervana
О, Оля, какая удача. Напомните, пожалуйста, какие однофазные гельлаки Вы берете для маникюра?
автор Бачу_майбутнє • 05 января 2024
Ответ дляPrervana
Но я заметила, что стал гуще, хотя был хорошо закручен.
Prervana• 05 января 2024
Ответ дляКапитошечка
Yo!Nails One Step
Prervana• 05 января 2024
Ответ дляБачу_майбутнє
Замерзнуть мог. Погрейте
Капитошечка• 05 января 2024
Ответ дляPrervana
Yo!Nails One Step
Дякую
автор Бачу_майбутнє • 05 января 2024
Ответ дляPrervana
Замерзнуть мог. Погрейте
Температура всегда 20+

Prervana• 05 января 2024
Ответ дляБачу_майбутнє
Температура всегда 20+
А срок какой? Может он уже собирается от времени помирать?
автор Бачу_майбутнє • 05 января 2024
Ответ дляPrervana
Еще 10 мес до срока
Prervana• 05 января 2024
Ответ дляБачу_майбутнє
Еще 10 мес до срока
Тогда не знаю, но если им можно красить, он не тянется соплями и не комкуется - то пользуйтесь
автор Бачу_майбутнє • 05 января 2024
Ответ дляPrervana
Ну как сказать, как бы немного полосит изза густоты, красить чуть тяжелее
Я не чарівниця вам• 05 января 2024
Ответ дляБачу_майбутнє
Если полосит,то поболтать нужно хорошенько
Prervana• 05 января 2024
Ответ дляБачу_майбутнє
Если некомфортно работать - то выбросьте и купите другой. Возможно, и портится раньше положенного, но обычно они достаточно живучие)
Раната• 05 января 2024
Ответ дляКапитошечка
Дивне питання виробнику однофазних гель-лаків-)
Оля, Ваш номер 10 для мене особливий червоний, заякорився з приємними моментами життя, хоча було штук 20 номерів, залишився S05, молочний з ефектом втірки👍
Капитошечка• 05 января 2024
Ответ дляРаната
То яка її марка? Бо їх шось геть небагато в інтернеті, а в Авторі стрьомно брать
Раната• 05 января 2024
Ответ дляКапитошечка
Ну, Йо нейлс-) і знаменита Плюшка, матовий топ - то гордість просто-)
Капитошечка• 05 января 2024
Ответ дляРаната
Та я їх знайшла шось аж 3 кольори. І то, синій, блакитний і чорний

Раната• 05 января 2024
Ответ дляКапитошечка
Трошки фото збереглось в телефоні
Раната• 05 января 2024
Ответ дляКапитошечка
Однофазників?
Капитошечка• 05 января 2024
Ответ дляРаната
Трошки фото збереглось в телефоні
Ви, я так розумію, задоволені якістю? Скільки тримається покриття?
Я купила Кото, то вже 5 днів тримається. Але там вибір кольорів шось тоже не альо для офісу
Капитошечка• 05 января 2024
Ответ дляРаната
Однофазників?
Да. Але полистала нижче, то є їх сайт. То можна брати?
Раната• 05 января 2024
Ответ дляКапитошечка
Можна звичайно-) на сайт і я тільки що ходила, там вибір є. Зверніть увагу на 02й нюд камуфляж, на 21й теж. А на сторінці в інстаграм у вічних сторіс була гарна викраска всіх кольорів. Проте я не до кінця глянула і дивлюсь, що кольори інші і кращі. Требаиу Олі дізнатися, чи склад такий само, як був? І чому нема викраски нових кольорів??? Мені дуже сподобалися, доречі
Маю попередити, що саме ці однофазники мають запах, але хімічний склад у них унікальний, не акрилатний, от я алергік і мені вони підходять, на Кото була реакція...
Капитошечка• 05 января 2024
Ответ дляРаната
Дякую)
Раната• 05 января 2024
Ответ дляКапитошечка
Дякую)
Я виправила трохи попередній допис, бо реально там нові відтінки і кращі😍, ніж були, треба і собі взяти новеньких
Капитошечка• 05 января 2024
Ответ дляРаната
Ну я заскрінила, бо мабуть на ранок адміни подумають шо то реклама. Але однофазні лаки це реально тєма)))