lilu1990• Изменено 05 января 2024

Війна з росією чи тиквєнний латте?

Тактика мілких порізів, про яку казав Портніков, себе виправдала. Конфлікт між двома Кореями, схоже, не за горами. США не зможе більше надавати стільки ж ресурсу нам, як у минулому році. Їх увага буде розпорошена

Європа не виглядає консолідованою. Орбанщина стає заразною.

І щоб витримати нинішній темп війни, просто донатить уже недостатньо.

Залужний просить людей і зброю. Якщо з першим проблеми, то з другим просто катастрофа. Усій країні треба стати на воєнні рельси і повторити щось схоже на те, що було у другу світову з ущємлєнієм (о боже) прав і навіть роботою на заводі неповнолітніх. Можливо

Але тут я повністю згодна з ненависним усім арестовичем, який резонно каже, що нинішнє покоління хоче пити тиквєнний лате і нє думать о плахом. Не вірю, що ми зможемо повторити подвиг дідів.

А снарядів у потрібній кількості дорогі партнери не дадуть, бо їм самим вони потрібні. Бо краще йти на переговори з путіним маючи повністю заряджений дробовик. Опитування поляків показує що брати участь у бойових діях готові всього 30 відсотків населення.

Так само як і в Україні, коли хтось воює, а хтось з українців в Європі п´є той самий латте і вірить у зсу.

І на цьому всьому фоні диктатури поки що мають велику перевагу у порівнянні з розніженими західними не-дай-боже-ущємльонними демократіями
lapulik• 06 января 2024
Ответ дляЛерусикП
Та не рыпнется Китай...уж слишком Тайвань ценен. Если б еще територии смежные, то да могли бы отхватить как ДНР, а так не.
Ну война большая уже идёт...Украина, Израиль, Армения, в Африке стычки...что мало? каждый лобирует своё...не удивлюсь если следующая Турция с Ливаном
Побачимо, країни активно кучкуються в блоки і шукають союзників, нарощують зброю і ведуть пропаганду. Це погані ознаки, так було перед світовими війнами.
Мандарина• 06 января 2024
Ответ дляTammy21
Шваль трошки розсосалася. Це я про ітоги, ага)
Ааа, ну и отлично же😂
Mariya Prokhorova• 06 января 2024
Ответ дляosna
А газова труба,яка проходить і по ній до цього часу газ перекачують,-що спонсує?
У січні-липні цього року росія поставила через Україну до Європи 8,3 млрд кубометрів газу.

Нагадаємо, як заявили у Міненерго, українська газова інфраструктура готова працювати в умовах нульового транзиту «блакитного палива».

А в 2009 качали до Европи 140 млрд куб газу !
Tammy21• 06 января 2024
Ответ дляМандарина
Ааа, ну и отлично же😂
Угу. Шкода тільки що трішки.
Mariya Prokhorova• 06 января 2024
Ответ дляЛерусикП
Зря Вы так.
В чём девушка, хоть что-то неверное написала? Всё по фактам!
Жодного факта , тільки прямі спекуляції
https://www.slovoidilo.ua/2023/11/01/infografika/e...
Mariya Prokhorova• 06 января 2024
Ответ дляЛерусикП
То есть мы должны исполнять все договоры, а парашка нет?
То есть мы должны играть по правилам, а они нет...и никто им и слова не скажет...а нас утютю) МММммм как весело) ну-ну
так кто ж подрывал бы...то днр сами пво своей сбили...как самолёты с Качинским сбивали...но видимо тут государство договорилось.
Ото у вас логіка , якщо хтось грабує , бреше і його не покарали , то і іншим можна красти , а по вашему називається ’ договаріваться’ ?
Mariya Prokhorova• 06 января 2024
Ответ дляЛерусикП
ну смотрите... в парашке границы закрыты? есть комендантское время по всей стране? есть выборы? ... хммм, а у нас это есть?
Внимание вопрос... так кто в итоге вільний та незалежний? )
Где же наша свобода тогда?
в парашке вже сказали чоловікам здати загранпаспорти
Адвокат Пономаренко• 06 января 2024
Диктатура это что? Можно поподробнее ? Верхи будут дальше воровать и еще сильнее чморить людей и загонтять в окопы, чтобы продолжать красть и дальще? А когда будет ну совсем плохо - свалить? Или диктатура для всех? - За корупцию - расстрел? Воюют все, даже родственники нашей супер элиты? Судя по тому, что происхлдит сейчас - первый вариант.
Bransoletka• 06 января 2024
Ответ дляAlice_Sherman
Удалено администрацией...
Isidda• 06 января 2024
Ответ дляАдвокат Пономаренко
Де був ваш Петро з 14 року?В ліпецьку на фабриці до 17 року податки в парашку.А в нас повзривали склади.Не робилося нічого-не мінувались кордони,не рились траншеї,не клепалася зброя.Ми смоктали чупа чупс.І зараз політик 3 місце мільонерів Фобс .Крадуть?Та крали так аж гай шумів постійно,тільки деребанились з ким потрібно і ця банка не вскривалась.Зараз СБУ працює не погано.І все вилазить
Isidda• 06 января 2024
Ответ дляАдвокат Пономаренко
Куди ви звалите.Вам потрібно в судах справи вигравати.
СОЛНЦА ЛУЧИК• 06 января 2024
Ответ дляAlice_Sherman
РФ достаточно денег с продажи газа, кстати который мы так и не перекрыли.

Идите умирайте все от 18-60, но труба - это святая корова, ее трогать нельзя.

Кстати, когда у нас войну россии объявят?
И назовут ВОЙНОЙ в официальных документах, а вот не это все ’російська агресія’?
Ми ні на кого не напада, щоб оголошувати війну.
Ви одне і теж тягаєте з теми у тему. Для чого? Яка ваша мета?
СОЛНЦА ЛУЧИК• 06 января 2024
Ответ дляIsidda
А скільки кротів у названій вами конторі? І їх привів відгадайте хто?
Воно то вилазить, але результату не буде, бо всі ниточки ведуть на самісінький верх.
Отака ..... малята!
Alice_Sherman• 06 января 2024
Ответ дляСОЛНЦА ЛУЧИК
На нас напали - оглашается не военний стан, а стан війни.
Это два разных понятия.
Наверное от Зе и не дождемся, чтоб он войну наконец назвал войной, а не российской агрессией.
А по окончанию войны Россию нам репарации никак не заставят платить. Ведь войны то и не было по документам.
lith_oops• 06 января 2024
Ответ дляТетя Фрося
Очень интересно. Но у медали как говорят две стороны. На другой стороне - пока мы воюем и ослабляем Россию и ее армию, США и Европа готовятся пошматовать ее на куски изнутри. Уже почти все готово. Миллионы таджиков восстанут против власти, у них уже есть координационные центры в виде представительств Чечни, диаспор и культурных автономий. Такую большую страну не просто так развалить.
Знаєте, ваш пост, для мене як історії про царство небесне - наче очевидно фігня, але дуже хочеться вірити... Най би розвалилось отеє гадство....
Ядерка - не ядерка, союз якось втримали після розвалу, може й тут пронесе... Забембав вже цей колос....
Павела• 06 января 2024
Ответ дляIsidda
Прості люди нікуди звалити не можуть, автор коменту не про них писала. А про еліт, які, коли резону вже не буде, з мільярдами звалять кудись ’в монако’.
lapulik• 06 января 2024
Ответ дляAlice_Sherman
Это два разных понятия.
Ви хочете щоб ми оголосили їм війну і обидві сторони почали повну мобілізацію?
Alice_Sherman• 06 января 2024
Ответ дляlapulik
Да, Израиль Газе объявил войну и не побоялся, что 250 млн арабов ближнего востока мобилизуют.
Isidda• 06 января 2024
Ответ дляПавела
ну як це не можуть звалити.кордони відкриті.не хоче ніхто кидати житло рідних роботу собак котів
diablo12• 06 января 2024
Ответ дляTammy21
І? Фсєпрапало, арєстовіч був правий -- це я почула. План у вас який? Чи ціль просто озвучити методичку?
ПС. Допишу, бо тут люблять читати не очима. Я не поділяю точку зору, яку озвучила авторка тексту.
А сам Арестович случайно не пьёт тыквенный латте причём каждый раз в новой стране? Никому не хочется погибать и это норма, власть много сделала для того чтобы разрушить веру в неё в начале войны. Нужно было изначально не раскаивать ситуацию, а беречь людей и искать возможности договариваться , избегая смертей и конфликта. Но у нас же только ролик снять круто, никто из детей депутатов не воюет
diablo12• 06 января 2024
Насчёт количества согласных в Польше воевать-думаю и 30% процентов не наберётся, имхо украинцы посмелее будут. Но это зависит от того и как проделает свою работу государство, а оно у них все таки покрепче чем у нас. Народ пока сплоченней. Эх, что говорит ь их война не коснулась ещё, но они уже лет 20 живут хорошей европейской более-менее сытой и стабильной жизнью, принять эти изменения им будет тяжелее, у нас все же не так
nahaka• 07 января 2024
Ответ дляТетя Фрося
Не вірю
Vika-N• 07 января 2024
Ответ дляНамСвоюРобити
В сенсі ’глобально’?)
Це єдина можлива стратегія. Саме стратегія.
Про ’що зараз виконується’. Тут навіть не знаю, як можна відповісте на подібне вельми дивне питання) На новинних ресурсах є інфо про допомогу від партнерів (вочевидь не вся). Чи нам зброї 0 дали і за кошти ми лише свої функціонуємо?

Щодо внутрішнього, то ВПК потроху розбудовується (ясно, що потрібно було раніше, але вже як є), п-ва теж потроху залучають до оборонки (тут ресурс ще є і потрібно пришвидшувати його використання).

По інфо-політиці повна дупа. Що особисто для мене велика загадка, враховуючи, що при владі медійники.
В сенсі глобально, то абстрактно, без конкретики. Повинен бути чіткий алгоритм. Для виконання глобального плану потрібні 5678 дрібніших планів. І розбудова власного оборонного комплексу в тому числі. Але може то я сліпа і не бачу того, що вони взагалі існують
Vika-N• 07 января 2024
Ответ длявиктория7аас
Наиболее заметные примеры: Япония, Южная Корея. Но управление частичное.
Вибачте, для мене це щось нове. А хто зовні управляє Японією?
Vika-N• 07 января 2024
Ответ дляМандарина
Колоний осталось немало в мире
Погуглите
Ви серйозно? А для чого тоді взагалі потрібно було починати воювать? Можна ж було бути колонією Росії без жертв (принаймні явних)
Tammy21• 07 января 2024
Ответ дляdiablo12
Ви можете чітко пояснити, чому питаєте в мене що п´є арестович та говорите лозунгами раша пропаганди?
Tammy21• 07 января 2024
Ответ дляAlice_Sherman
Удалено администрацией...
Де як не на Порадниці дізнаюся, що в мене чоловік є)
Ви того, чи слідкуйте краще, чи хоч щось цікаве вигадайте)
А поки скарга, за наклеп.
Tammy21• 07 января 2024
Ответ дляBransoletka
Удалено администрацией...
Русня воює за краюху хліба та міф про імперію)
Heksa• 07 января 2024
Ответ дляЛерусикП
Военная диктатура...это просто понятие. И как раз у нас его начало.
Митинги нельзя, критиковать власть нельзя, повальная мобилизация...какие такие права, пункты пропуска везде, я уже молчу про комендантский час, ДО СИХ ПОР...какого он до сих пор у нас есть? И так далее
Справедливости ради, все боятся военных) а особенно должны бояться наши депутаты, в последнее время они через чур распоясались, без выборов
Військова диктатура - це конкретне поняття на позначення влади військових.
Зелень не військові, а цивільні. Так, вони вводять цензуру під приводом військового часу, про монобільшість волають всі з 19 року, копіюють дебільні закони з рашки майже слово в слово. Але це не військова диктатура.
Heksa• 07 января 2024
Ответ дляДами
Удалено администрацией...