Тактика мілких порізів, про яку казав Портніков, себе виправдала. Конфлікт між двома Кореями, схоже, не за горами. США не зможе більше надавати стільки ж ресурсу нам, як у минулому році. Їх увага буде розпорошена
Європа не виглядає консолідованою. Орбанщина стає заразною.
І щоб витримати нинішній темп війни, просто донатить уже недостатньо.
Залужний просить людей і зброю. Якщо з першим проблеми, то з другим просто катастрофа. Усій країні треба стати на воєнні рельси і повторити щось схоже на те, що було у другу світову з ущємлєнієм (о боже) прав і навіть роботою на заводі неповнолітніх. Можливо
Але тут я повністю згодна з ненависним усім арестовичем, який резонно каже, що нинішнє покоління хоче пити тиквєнний лате і нє думать о плахом. Не вірю, що ми зможемо повторити подвиг дідів.
А снарядів у потрібній кількості дорогі партнери не дадуть, бо їм самим вони потрібні. Бо краще йти на переговори з путіним маючи повністю заряджений дробовик. Опитування поляків показує що брати участь у бойових діях готові всього 30 відсотків населення.
Так само як і в Україні, коли хтось воює, а хтось з українців в Європі п´є той самий латте і вірить у зсу.
І на цьому всьому фоні диктатури поки що мають велику перевагу у порівнянні з розніженими західними не-дай-боже-ущємльонними демократіями
Ответ дляIsidda
это методичка кацапская.многим та земля не нужна.люди продадут купят недвижку авто.
Свої частки з заводів головне попродали, квартирки теж купити-продати можна. А той селюк щоб здох на тому клапті, але копійчину за нього не мав. Бо то ж земляяяя. Тож вона не ваша й так. У тої землі є власники. Що за мара, що людина потребує гроші а власність свою продати права не має
Ответ дляlapulik
До чого тут хлопці і Дніпро? Щоб порівнювати, то вже порівняйте армію Китаю і нашу, для чистоти експерименту. Який океан, дівчата, там Тайваньська протока, а Китай будує потужний флот і збільшує кулькість ядерної зброї. Ну мабуть просто так же. І до БРІКС додалися нові учасники з 1 січня, теж мабуть просто так.
Ну, пока Вы азы не выучите, в данном случае как проходить хотя бы Днепр (перевозить солдат,технику) И так далее, о каком океане, или даже протоке можно говорить. Вы хоть знаете какое судно нужно чтоб перевести тяжелую технику? Самолёты легко всё посбивают, они потонут не доплыв.
Начните с азов, для начала.
Ответ дляОксана_12
сто проц.
Ответ дляHeksa
Ні, у нас якраз не військова диктатура. Бубочка боїться військових до всирачки
Военная диктатура...это просто понятие. И как раз у нас его начало.
Митинги нельзя, критиковать власть нельзя, повальная мобилизация...какие такие права, пункты пропуска везде, я уже молчу про комендантский час, ДО СИХ ПОР...какого он до сих пор у нас есть? И так далее
Справедливости ради, все боятся военных) а особенно должны бояться наши депутаты, в последнее время они через чур распоясались, без выборов
Ответ дляAlice_Sherman
РФ достаточно денег с продажи газа, кстати который мы так и не перекрыли.
Идите умирайте все от 18-60, но труба - это святая корова, ее трогать нельзя.
Кстати, когда у нас войну россии объявят?
И назовут ВОЙНОЙ в официальных документах, а вот не это все ’російська агресія’?
Хоч посоромтесь такі дурниці писати
Ответ дляЛерусикП
Начните с азов, для начала.
Для чого ви переходите на особистості і хамите? Якраз для того, щоб висаджувати десант, долати водні та інші перешкоди і існує планування та штаби. Вони цілком можуть не нападати на Тайвань, економічна блокада буде гарним важелем впливу, у них може бути багато варіантів. Якщо вже я не знаю азів, то може ви знаєте ази краще америкнського генерала Майка Мінігана? Він прогнозує імовірну війну з Китаєм в 2025 році, чи Джеймса Ставрідіса, який сказав, що до підготовки до можливої війни у них є 10 років.
Ответ дляlapulik
Обожаю эти выпады, когда по сути сказать нечего. Покажите мне пожалуйста, КОНКРЕТНО, где я хамила?)))
Имоверна война...економическая блокада Китая...слова, слова, слова. ВОт если США сделают блокаду, посмотрите какой кризис сейчас в Китае, вот тогда Китаю не сдобровать) Вы начинали с того что сначала сказали что нападут на США, потом на Тайвань, сейчас опускаемся еще ниже экономическая блокада)))Скоро с Вами дойдём что Китай натравит мышей и тараканов на США)))
Ответ дляЛерусикП
Де я говорила про напад Китаю на США, процитуйте будь ласка. Я говорила, що мирно вони не розійдуться, а зіткнутися їм вигідно не на території США, а під боком у Китая на Тайвані. І так, Китай буде апелювати до міжнародного права, і буде забирати своє, Тайвань їх територія, як наш Крим.
Давати комусь поради на кшталт вчити ази, як аргумент в суперечці і є хамство. Так що там зі знаннями ситуації, у вас більше даних ніж в американського генерала, поділіться, якщо не важко.
Ирина-bbd0• 06 января 2024
Ответ дляЛерусикП
Это Вы из камеры пишете уже?
Что с комендатским часом не так ?))
Irina-5d24• 06 января 2024
Ответ дляОксана_12
Ви дарма. Знаєте, чого немвє? Опозиції. Нормальної сильної опозиції. А це таки зле
Ну так при диктатурі опозиції або немає, або вона керована. Це одна з ознак диктатури
Ответ дляOlgaK.
План може бути таким. Тим хто в тилу збиратись і трусити місцеву владу. Питань безліч відповідей 0. Де наші заводи по виготовленню зброї? Це по ціні в кінцевому результаті менше, чим виділяють на ремонти шкіл, доріг і музеїв якщо брати тендери на прозоро.
Я не хочу 3 майдану, і ні на що не підбурюю.
Але проблеми ж не в молоді яка любить тиквєнний латте, а в місцевих царьках які вже вкрай офігіли, під кришуванням Ярмака, а Ярмак під татемним захистом гаранта
’Я не хочу 3 майдану, і ні на що не підбурюю.’
Да ви що, правда?))) Навіщо ж тоді цей раша наратив написали?
Ответ дляlapulik
Пока, Вы не напишите где я хамила. Нет смысла дальше вести диалог...так как в этом и есть, его суть. А Вы не отвечаете за свои слова.
хамство-это поведение человека, отличающийся грубым, наглым и резким способом общения...учить что-то это оказывается уже хамство ...хммм...ево как.
Ответ дляlilu1990
Це єдиний шлях Україні вижити.
А вижити для кого? Лишаться наші поля, ліси садочки кому ? Генофонд загине на війні , залишаться криві, косі , хворі, старі і діти можновладців . Ну хіба ще вернеться якийсь % тих хто втік . Нам всім померти що б їм було куди вертатися?
Ответ дляЛерусикП
1. Помогите хлопцам, подойдите к ним с картой, и скажите я тут по картам смотрю, нам же ближе...вперёд. - перехід на особистості і хамство.
2.Ну, пока Вы азы не выучите, в данном случае как проходить хотя бы Днепр (перевозить солдат,технику) И так далее, о каком океане, или даже протоке можно говорить. Вы хоть знаете какое судно нужно чтоб перевести тяжелую технику? Самолёты легко всё посбивают, они потонут не доплыв.
Начните с азов, для начала. Весь пост.
Якби ви самі знали ті ази, то знали б, що таке десантні операції, штурм водних перешкод, напади на чужий флот чи аеродроми, це все в історії успішно застосовувалось. Вчить і повчати - різні речі.
Начните с азов, для начала. Весь пост.
Ответ дляlapulik
Начните с азов, для начала. Весь пост.
Вот я и знаю, и вижу как наши парни ели-ели ( с огромными потерями) закрепились в Крынках...а это они просто с одного берега Днепра (12-18 км). с частью моста на другой переходили. И что дальше перешли? Ну-ну, с десантурой без тяжёлой техники, много у русских отбили уже?
Наименьшая ширина пролива между Китаем и Тайванем 130 км. Так это в самом узком, а так примерно 150 км. Не доплывут... Вы помните десант в первые дни в Киеве...ну что, много десант Киева захватил? Я навожу Вам прямые примеры с той же нашей войны, на которое наше командование даёт ответы до сих пор и решает или не решает те или иные проблемы! Если б Китай мог, он бы давно захватил Тайвань...только в Тайване уже давно на Ф-16 и круче летают и это не будет лёгкий поход. по этому они и не рыпаются. А что касается экономики, Вы в курсе что в Китае сейчас кризис экономический? и как им важно не потерять кредиты от США?
Ответ дляОксана_12
По яким фактам? Ким треба бути, щоб ці факти наводити взагалі? Людина, яка просто читати вміє - знає відповіді на всі ці ’, питання’.. і вони не ’зрада -зрада’
Кем нужно быть...наверное человеком, мнение у которого может отличаться от Вашего, вот и всё.
Ну не знаю, а я поддерживаю, девушку. У нас уже 2 год полномасштабная война с парашкой, с 2014-ато...но труба как работала так и работает...как же это мило...люди умирают, пленных 2 года по десяткам-сотням отдают, но труба работает
тут договорённости есть.
Ответ дляsunholder
Ну так грабуючи країну під час війни вони не допомагають їй вижити,а добивають.
За два роки скільки було скандалів про розкладання і нікого не посадили. Хто захоче й далі спонсорувати нас? А без грошей ми довго не протягнемо
І то, ті гроші, які дадуть, знову підуть по карманам властьімєющіх. Якщо наші керівники зверху добивають, то питання : хто захоче при такому розкладі боронити країну? У мене на нулі двоє, то вже не хочуть там бути, бо зброї немає, воювати немає чим
Ненавиджу тварюк, які довели Україну до цього стану
Зе-зло
Ответ дляЛерусикП
Вони не рипаються, бо за Тайванем стоять не лише США а й Південна Корея, Японія. Якщо ті, хто стоять за Тайванем ослабнуть і побояться конфронтації, вони рипнуться. Ще раз, Сі прямо озвучив, що вони приєднають Тайвань, такими заявами просто так не розкидаються.
Щодо штурмів і втрат. Штурмувати завжди важче, втрати при штурмі більші, особливо якщо супротивник переважає в живій силі та озброєнні. У випадку Китая з Тайванем саме Китай має перевагу у флоті, армії ракетах і у разі нападу ще й в ініціативі, бліцкриг, багато чого вони знищать зразу. Щодо економічної кризи, то не дивлячись на це в Китаї ріст ВВП вищий ніж в США.