Тактика мілких порізів, про яку казав Портніков, себе виправдала. Конфлікт між двома Кореями, схоже, не за горами. США не зможе більше надавати стільки ж ресурсу нам, як у минулому році. Їх увага буде розпорошена
Європа не виглядає консолідованою. Орбанщина стає заразною.
І щоб витримати нинішній темп війни, просто донатить уже недостатньо.
Залужний просить людей і зброю. Якщо з першим проблеми, то з другим просто катастрофа. Усій країні треба стати на воєнні рельси і повторити щось схоже на те, що було у другу світову з ущємлєнієм (о боже) прав і навіть роботою на заводі неповнолітніх. Можливо
Але тут я повністю згодна з ненависним усім арестовичем, який резонно каже, що нинішнє покоління хоче пити тиквєнний лате і нє думать о плахом. Не вірю, що ми зможемо повторити подвиг дідів.
А снарядів у потрібній кількості дорогі партнери не дадуть, бо їм самим вони потрібні. Бо краще йти на переговори з путіним маючи повністю заряджений дробовик. Опитування поляків показує що брати участь у бойових діях готові всього 30 відсотків населення.
Так само як і в Україні, коли хтось воює, а хтось з українців в Європі п´є той самий латте і вірить у зсу.
І на цьому всьому фоні диктатури поки що мають велику перевагу у порівнянні з розніженими західними не-дай-боже-ущємльонними демократіями
Ответ длявиктория7аас
такая же угроза как раздувалась мантра про китайцев - Вот пустят их захватят Дальний восток, а потом и всю рашуА на деле, По переписи 2002 г. — 34 577 китайцев По переписи 2010 г. — 28 943 китайцев По переписи 2021 г. — 19 664 китайцев Не хотят они на постоянку селиться
Тільки в хабаровську треба знати китайську, щоб на ринок ходити і користуватися дрібними сервісами. І це ще у 2005 було, якраз тоді я ще приятелювала з однією дівчиною звідти.
А так да, статистика страшна річ)))
Ответ дляlapulik
Ну Ізраїль це велике лоббі, його США не можуть не підтримувати. Із Афгана то вивів СРСР, а от США тікали так, що купу зброї залишили тілібам. Приклад України навіть у тому, що ми хочемо повернути Крим, хоч і не маємо 10 частини ресурсів Китаю, а китайці, маючи величезну армію, купу зброї, великий ядерний потенціал, при цьому має від свого відмовитися.
П.С. я не можу сказати, що вірю у велику війну, але мені не подобається те, що все на це вказує. Таке ж нехороше відчуття як перед 2022.
Якщо обернути ситуацію дзеркально, то Тайвань - це ми. Розміри тут не основне. На цьому аналогію можна закінчувати. В Китаї був переворот, а влада втікла до Тайваню. Почитайте, досить кривава історія
Адвокат Пономаренко• 07 января 2024
Ответ дляIsidda
Де був ваш Петро з 14 року?В ліпецьку на фабриці до 17 року податки в парашку.А в нас повзривали склади.Не робилося нічого-не мінувались кордони,не рились траншеї,не клепалася зброя.Ми смоктали чупа чупс.І зараз політик 3 місце мільонерів Фобс .Крадуть?Та крали так аж гай шумів постійно,тільки деребанились з ким потрібно і ця банка не вскривалась.Зараз СБУ працює не погано.І все вилазить
Хто такий ’ваш Петро’ ? До чого ви мене це написали? Ви маєте на увазі Петра Порошенко? Він не мій. Я не маю жодного відношення до нього, як і мій коментар.
Адвокат Пономаренко• 07 января 2024
Ответ дляIsidda
Куди ви звалите.Вам потрібно в судах справи вигравати.
Цікаво, чому ви собі дозволяете таку поведінку? І ніхто вас не забанив навічно до сьогодні?
Ответ дляIsidda
Ви цей список мали на увазі? Ану придивіться уважніше на суму статків. Може побачите нарешті, яке число там фігурує. Може трохи треба самому якісь висновки почати робити, а не переповідати антипорошенківську пропаганду
Ответ дляHeksa
Чому ви думаєте, що не читала? Чан Кайші цікавий діяч. Ми - не Тайвань. Ми більші за територією та населенням. Україна держва, яку визнали в світі, а Тайвань це Республіка Китай, самі США не визнають її незалежність. Тобто, коли Пелосі їде на Тайвань без дозволу Китаю, вони роблять те, що їхали б до Криму без дозволу України.
Ответ дляHeksa
Військова диктатура - це конкретне поняття на позначення влади військових.
Зелень не військові, а цивільні. Так, вони вводять цензуру під приводом військового часу, про монобільшість волають всі з 19 року, копіюють дебільні закони з рашки майже слово в слово. Але це не військова диктатура.
Почитайте признаки военной диктатуры. Что при ней происходит... и найдите отличия с нами, их в принципе уже не так и много, возможно не так жостко ...пока. Но с каждым годом всё хуже из-за войны.
Какая разница кто скрывается под маской волка?
Хотя, опять таки, справедливости ради, изучая историю, когда любые военные приходили к власти, начинался полный капец. Где бы либо. По этому меня страшит приход к власти военных.
Ответ дляЛерусикП
Ататюрк, Черчилль, де Голль, Маннегрейм........
Ответ дляlapulik
И что?
Мир знает намного больше ужасных примеров...чего далеко ходить. Что сейчас творится в Африке? тоже де Голль ими управлять будет?...а нет, французское посольство, они отправили во Францию.
В Англии при Черчилле не было военной диктатуры.
Де Голль подходит, так как возглавил временное правительство.
Маннегрейм также не заметила чтоб была военная диктатура, там просто было много войн при нём. Как и при Ататюрке.
Военная диктатура это та же Греция 1967-1674, при Попадопулосе и Иоаннидисе. Или Польша с 26 по 35, Испания 39-75....И так далее. При военной диктатуре всё жостко и ущемляется народ очень сильно....тот же Сектор Газа
Ответ дляЛерусикП
И что?
Відповідь була не на військову диктатуру, а ось на цю фразу:
’Хотя, опять таки, справедливости ради, изучая историю, когда любые военные приходили к власти, начинался полный капец. Где бы либо. По этому меня страшит приход к власти военных.’
Ви стверджували, що військові при владі - повний капець. Я навела приклади протилежного. Крім того, варто розглядати умови приходу до влади військових, якщо в умовах війни і загрози нац.безпеці, то це цілком доречно. Стаття, на цю тему, може вас зацікавити
Ответ дляlapulik
Исключение из правил, только подтверждает правило. Я согласна есть 4 человека из 100, которые сделали что-то хорошее. Но, а все остальные 96... к чему привело их правление...не так уж всё радужно.
Статья....заказная) явно видно для кого, и для чего написаная. В следующий раз этому бизнесмену-историку, нужно тоньше писать)) Ну, и такое мнение может иметь право на жизнь, демократия же у нас, как никак)