Тактика мілких порізів, про яку казав Портніков, себе виправдала. Конфлікт між двома Кореями, схоже, не за горами. США не зможе більше надавати стільки ж ресурсу нам, як у минулому році. Їх увага буде розпорошена
Європа не виглядає консолідованою. Орбанщина стає заразною.
І щоб витримати нинішній темп війни, просто донатить уже недостатньо.
Залужний просить людей і зброю. Якщо з першим проблеми, то з другим просто катастрофа. Усій країні треба стати на воєнні рельси і повторити щось схоже на те, що було у другу світову з ущємлєнієм (о боже) прав і навіть роботою на заводі неповнолітніх. Можливо
Але тут я повністю згодна з ненависним усім арестовичем, який резонно каже, що нинішнє покоління хоче пити тиквєнний лате і нє думать о плахом. Не вірю, що ми зможемо повторити подвиг дідів.
А снарядів у потрібній кількості дорогі партнери не дадуть, бо їм самим вони потрібні. Бо краще йти на переговори з путіним маючи повністю заряджений дробовик. Опитування поляків показує що брати участь у бойових діях готові всього 30 відсотків населення.
Так само як і в Україні, коли хтось воює, а хтось з українців в Європі п´є той самий латте і вірить у зсу.
І на цьому всьому фоні диктатури поки що мають велику перевагу у порівнянні з розніженими західними не-дай-боже-ущємльонними демократіями
Ответ дляTammy21
І? Фсєпрапало, арєстовіч був правий -- це я почула. План у вас який? Чи ціль просто озвучити методичку?
ПС. Допишу, бо тут люблять читати не очима. Я не поділяю точку зору, яку озвучила авторка тексту.
Стати Україні диктатурою. Щоб виграти війну
Ответ дляlilu1990
Це єдиний шлях Україні вижити.
Ну так грабуючи країну під час війни вони не допомагають їй вижити,а добивають.
За два роки скільки було скандалів про розкладання і нікого не посадили. Хто захоче й далі спонсорувати нас? А без грошей ми довго не протягнемо
катерина12009• 05 января 2024
Так які заводи? Вкрадуть же все. А ті які побудують будуть використовувати копійчану працю в своїх цілях наживи.
І народ почне оказувати супротив, помаленьку але почне тій ’диктатурі’
’Діди’ йшли за ідею (більшість). Гнати палицею це програш
Елена-0f43• 05 января 2024
Ответ дляlilu1990
И чем тогда будем отличатся от рашки? Там диктатура и здесь,логика.
Тетя Фрося• 05 января 2024
Очень интересно. Но у медали как говорят две стороны. На другой стороне - пока мы воюем и ослабляем Россию и ее армию, США и Европа готовятся пошматовать ее на куски изнутри. Уже почти все готово. Миллионы таджиков восстанут против власти, у них уже есть координационные центры в виде представительств Чечни, диаспор и культурных автономий. Такую большую страну не просто так развалить.
Понемногу диктатура уже приживается в Украине. И чтобы она дала нужные вам ’плоды’, должно пройти некоторое время.
За два года войны даже не было намека на переход на военные рельсы или что-то подобного. Мы сами себя не можем обеспечить не только боеприпасами, но и социальными выплатами и зарплатами.
Поэтому все популистские заявление не торкают
Ответ дляТетя Фрося
Це щось новеньке
Елена-0f43• 05 января 2024
Ответ дляlilu1990
Перемогти диктатуру може тільки інша диктатура
А если наша диктатура не победит но останется что тогда? Да и если посмотреть мы уже шагнули по некоторых вопросах диктатуры впереди раши и?
Тетя Фрося• 05 января 2024
Ответ дляlilu1990
Це щось новеньке
Вы не смейтесь. Это написал какой-то американский аналитик. Я сначала думала что фигня, а потом прошлась по каналам, почитала что пишут про мигрантов, про Кадырова. Только такие зомбаки как рашики этого не видят. Им царь все глаза зассал.
Ответ дляTammy21
Я хочу,щоб моя дитина пила гарбузовий лате в Європі і не думала про погане. Думаю ,всі мами цього хочуть для своїх дітей