Даринка0909• 06 января 2024

Ттг 3.9 при вагітності. Переживаю.

25 тижнів вагітна.
Почуваюсь нормально, з дитиною по аналізам теж все в нормі.
Але при плануванні виявили підвищення ттг і планувала вагітність вже на дозі 50 мкг еутирокс.
З настанням вагітності підвищили до 50/75 мкг еутирокс , здаю періодично панель щитовидної але ттг все одно не приходить в норму.
Ттг був в жовтні 3.6 ( підвищили дозу до 50/75)

В листопаді став 2.9 ( дозу так і залишили)

В січні ттг знову став 3.9

При тому що антитіла падають з 35 до 12 .
А т4 в повній нормі 0.55 .

Чи треба знову підіймати дозу??
Хвилююсь що потім не вийде жити без гормону і не хочу нашкодити дитині (
На фото результати аналізів в жовтні , листопаді в січні.
Бегущаяпо• 06 января 2024
к врачу, только к нему! Самой не нужно ничего делать

Пупуговка• 06 января 2024
ТТГ найбільше важливе у першому триместрі, зараз в дитини вже є своя щитовидна. Але вам звичайно до лікаря, нехай він коригує якщо потрібно.
автор Даринка0909 • 06 января 2024
Ответ дляБегущаяпо
До лікаря записалась , хочу почути досвід інших можливо. Чи не вплине на дитинку?
Сусідка знизу• 06 января 2024
Йдіть до лікаря,вагітним рекомендують ттг до 2.5 В мене як не хватало тироксину,зразу була загроза.
ніколи такого не було• 06 января 2024
Я поражаюсь людям,которые тут спрашивают что им пить и в каких дозах,тем более беременность....
Вы понимаете что тут могут наслветовать анонимы что угодно,которым все равно что с вами будет в дальнейшем
Брюлик в стразах• 06 января 2024
Ответ дляДаринка0909
Ну як вплине. Типу з низьким ттг буде наче трохи розумнішим.
То мені здається в цьому світі краще бути середнячком. Бо більш розумні схильні до депресій і думках про сенс життя)) і часто невпевнені в собі.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 06 января 2024
1.ттг 3.9 на строці 25 тижнів некритично, з 18 тижня щит.залоза дитини забезпечує її гормонами
2.я не адепт дози день50/день 75, це значить, що один день ви недоотримуєте препарат, а в інший б´єте більшою дозою. Ту саму дозу краще приймати кожного дня 62.5мкг - це 1/2табл 125мкг
3.ваше значення 3.9, див.м
п.1, це некритично, але я б запропонувала дозування 75мкг.
Немає ’малих ’ і ’великих’ доз, є дозування, що підходить людині в конкретний час. Ви ж приймаєте ліки для досягнення результату, а не для ’я п´ю’. Ви ж не носите тісне взуття, так і з дозуванням препарату.
4.доза під час вагітності не говорить за прогноз, чи прийдеться в майбутті постійно вживати замісну гормональну терапію. Це може/могло статися і без вагітності.
5.Здавати антитіла сенсу немає - упали, бо зараз на фоні вагітності іде значна імуносупресія, щоб виносити чужорідне тіло. Після пологів титри можуть значно піти вгору. Чи не піти. Не бійтеся нестрашних речей, люди чудово живуть з діагнозом аіт і на замісній.
6.так, я ендокринолог
автор Даринка0909 • 06 января 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
3.ваше значення 3.9, див.м
6.так, я ендокринолог
Я так вам дякую за таку відповідь. Всім свої вагітним нутром )
Та не реву я• 06 января 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
3.ваше значення 3.9, див.м
6.так, я ендокринолог
Доброго дня, вибачте що втручаюсь в чужу тему, підкажіть якщо ттг 3.6 але антитіла, т4 і все інше впорядку, перевірила і не раз, то треба пити гормони?
З яких причин взагалі може бути ттг вище норми? (Дефіцит мінералів і вітамінів прибрали, ттг не змінилося )

Чудо Ф_ф КеДаХ• 06 января 2024
Ответ дляТа не реву я
Ні, не треба пити нічого.
Це може бути Вашою нормою.
Якщо скарг немає, в роду немає людей з патологією функції залози, то це Ваща особливість і нормальний рівень.
Ми усі різні, хтось високий, хтось низький, у когось лапаті вуха, а у когось криві ноги. І всі люди живуть
Домашка• 06 января 2024
У вагітність бажано ТТГ тримати до 2,5. Але радьтеся з лікарем. Я пʼю тироксін давно, у вагітність контролювали часто. Дозу піліймали і це не страшно. Не переживайте, все буде добре!
Та не реву я• 06 января 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Ні, не треба пити нічого.
Це може бути Вашою нормою.
Дякую