Знаю бакси• 06 января 2024
Посоветуйте пожалуйста агентство для помощь в поступлении в ВУЗ в Польше
Я одно нашла по отзывам, но пока что сомневаюсь, так как не все желаемые ВУЗЫ есть в их перечне.
Злюка-закусюка• 06 января 2024
В Чехии поступали с гоу стади, все ок, все как и хотели, вуз, факультет. Может они и в Польше есть?
Шалена невинність• 06 января 2024
ДлинноНожка• 06 января 2024
Ви можете самі почати дізнаватись
Якщо ви обрали ВНЗ - напишіть туди листа, запитайте про умови. Або зателефонуйте. Я так розумію мова є, якщо зібрались вступати.
Син робив по іншому - там на місці ходив в ВНЗ і питав щодо умов вступу.
Якщо є така змога.
Знаю бакси
• 06 января 2024
Ответ дляДлинноНожка
Ви можете самі почати дізнаватись
Якщо є така змога.
Мы в Україні, маю ще малу дитину і роботу, не наїзжуся туди.
Крім того у агентств більше інформації і статистики по минулих роках.
Один ВУЗ вже відкидаємо, бо навіть не етапі консультації з агентством узнали важливий нюанс. І от цей нюанс, вірніше частину інфи про цей нюанс знайшли на сайті, коли вже знали, що він є, але ми його в упор не бачили до цього)
СкрипяСердцем• 05 февраля 2024
Ответ дляЗнаю бакси
Цікаво на яку таку деталь не звернули увагу?