Оскорбляю всячески• 06 января 2024
Ви би змогли стати сурогатною мамою? У яку вартість оцінили би таку послугу?
В наших реаліях сьогодення, а не за всі кошти світу!
Чудовий каламбур• 06 января 2024
В реаліях сьогодення і не за всі кошти світу- тобто за 3 копійки?
Миловидна леді• 06 января 2024
Колись хотіла, але це того не варте. Дають біля тисячі доларів, а ви за це маєте посадити своє здоровя. Обколюють чим хочуть, постійний стрес і перевірки чи не з’їли ви чогось….
Плету корзинки• 06 января 2024
Не змогла би. Чоловік би хотів скористатися послугами такої, щоб я не псувалася. Цікавився - 15 тисяч $.
Вічний двигун• 06 января 2024
Уже давно установлены цены на подобные услуги, зачем что-то придумывать.
Миловидна леді• 06 января 2024
Хто там мені фейспалм поставив?) ну йдіть, але потім не створюйте теми як все погано))
Белоснежко• 06 января 2024
Ответ дляПлету корзинки
Коммент дня
Зліпок ступні• 06 января 2024
Ответ дляМиловидна леді
За донорство или за услуги сурмамы?
Самая СоветЧиваЯ• 06 января 2024
Сама выносить для кого-то - нет, не смогла бы. Исключение, например, если бы детям потребовалось - ребенок остается в семье.
Пережить то, что моего ребенка носить другая - скорее всего смогла бы.
Замурмишка• 06 января 2024
Ответ дляПлету корзинки
Пипец. Не псувалася.
Плету корзинки• 06 января 2024
Ответ дляБелоснежко
Коммент дня
Що саме Вам не сподобалось в моєму коментарі?
Плету корзинки• 06 января 2024
Ответ дляЗамурмишка
Пипец. Не псувалася.
А Ви прихильниця теорій, що вагітність і пологи оздоровлюють?
Белоснежко• 06 января 2024
Ответ дляПлету корзинки
Мне все понравилось
От шока отойти не могу уже 7 минут.
Интересно что у вас там должно было испортиться? Сиси? Женский половой орган? Или что именно? Вам самой нравится такое отношение как к корове? Что ещё он придумает? Сам молодильные яблочки уже нашел?
Такого чуда я ещё не слышала
От шока отойти не могу уже 7 минут.
Такого чуда я ещё не слышала
Замурмишка• 06 января 2024
Ответ дляПлету корзинки
Ні, но від псувалась до омолодження є проміжний варіант.
СкиниУскачи!• 06 января 2024
Ответ дляМанка Я
150 000 грн. Так, могла би.
Жесть. Цн коштує від 15 ттс
Щебетуха• 06 января 2024
Ответ дляСнегурочко
У меня была сурмама, общая выплата 18500$.
Это клинике или самой сурмаме
Метровий сантиметр• 06 января 2024
Якби в зовсім скрутному становищі була, то мабуть да. При звичайних обставинах ні - пологи сильно шкодять організму на багато років вперед.
Полтавська галушка• 06 января 2024
Только, если бы мне за это заплатили цену трёшки в Киеве. А так убивают здоровье за копейки пусть другие дуры. Или кто жмотится, в детдоме полно детей почти за бесплатно.
Плету корзинки• 06 января 2024
Ответ дляБелоснежко
Мне все понравилось
От шока отойти не могу уже 7 минут.
Такого чуда я ещё не слышала
От шока отойти не могу уже 7 минут.
Такого чуда я ещё не слышала
Псується здоровʼя. Волосся і зуби сипляться, геморой, гормональні проблеми. І це ще не самі серйозні проблеми, що можуть бути після вагітності і пологів.
Разгуляшка• 06 января 2024
Ответ дляПолтавська галушка
Ви знаєте як взяти дитину у дитячому будинку?
Хоч раз дізнайтеся все. Їх не віддають просто так, бо дитячі будинки за це отримують гроші.
По суті питання. Ні не захотіла б навіть ставати сурмамою, але б сама скористалася такою послугою. Краще своє здоров´я приберегти.
Плету корзинки• 06 января 2024
Ответ дляЗамурмишка
Варіанту омолодження нема точно. А ось шанси потрапити у варіант «нічого не змінилося» - практично нульові.
Полтавська галушка• 06 января 2024
Ответ дляРазгуляшка
Все равно дешевле, чем суррогатную мать нанимать.)