Оскорбляю всячески• 06 января 2024
Ви би змогли стати сурогатною мамою? У яку вартість оцінили би таку послугу?
В наших реаліях сьогодення, а не за всі кошти світу!
Тріль!• 06 января 2024
Ответ дляПолтавська галушка
Только, если бы мне за это заплатили цену трёшки в Киеве. А так убивают здоровье за копейки пусть другие дуры. Или кто жмотится, в детдоме полно детей почти за бесплатно.
Так в детдоме от нариков и алкашей.
И_В_офигительных_штанах• 06 января 2024
Ответ дляМиловидна леді
Колись хотіла, але це того не варте. Дають біля тисячі доларів, а ви за це маєте посадити своє здоровя. Обколюють чим хочуть, постійний стрес і перевірки чи не з’їли ви чогось….
Біло 24 тыс дол в 2010.. 1000 это видать дешманская клиника по забору яйцеклетки вам попалась
Крим мій• 06 января 2024
Ответ дляПолтавська галушка
Все равно дешевле, чем суррогатную мать нанимать.)
Дешевше, але сурмама народжує вашу генетично дитину, а в дитячому будинку генетично чужа дитина.
Я б не змогла бути сурмамою, бо дуже люблю дітей і віддати потім дитину не змогла б. Але в нас в Україні є люди готові платити за цю послугу і жінки, які її готові надати.
Замурмишка• 06 января 2024
Ответ дляПлету корзинки
Псується здоровʼя. Волосся і зуби сипляться, геморой, гормональні проблеми. І це ще не самі серйозні проблеми, що можуть бути після вагітності і пологів.
І що ви без дітей ви зіпсована? Чи чоловік не зажлобився викидати 15 тис?
Разгуляшка• 06 января 2024
Ответ дляПолтавська галушка
Не 15 тис. доларів одразу, але там є свої нюанси. І потрібно пам`ятати, що ця дитина не ваша, і вона може пам`ятати своїх батьків рідних. І це буде впливати на стосунки у родині. Чи готові люди на таке? Далеко не всі.
І дитина не товар, що хочу беру, хочу повертаю при перших труднощах, а вони будуть. Кожен рік семінари, навчання до досягнення дитиною 21 року. І можна вкласти в дитину душу і сили, а вона буде невдячною (за своїми теж від цього не застрахований), але тут вже самі такі та десь дали промах.
Плету корзинки• 06 января 2024
Ответ дляЗамурмишка
У мене нема дітей і заводити їх зараз не хочеться.
Полтавська галушка• 06 января 2024
Ответ дляТріль!
Так в детдоме от нариков и алкашей.
Зато дёшево, как хочет автор.))
Тріль!• 06 января 2024
Ответ дляПолтавська галушка
Зато дёшево, как хочет автор.))
У меня знакомая взяла,её саму теперь лечить надо,у неё дичайший невроз после этого ребёнка.И это только 3,5 года прошло.Гены не сломаешь.
Сундучок с каникулами• 06 января 2024
Ответ дляПлету корзинки
А Ви прихильниця теорій, що вагітність і пологи оздоровлюють?
Особенно после 40 лет
Молодильное яблочко
Сундучок с каникулами• 06 января 2024
Ответ дляПлету корзинки
Геморрой от АС
*местные эксперДы
СкиниУскачи!• 06 января 2024
Ответ дляМанка Я
Коштує.
Яка жінка це зробить за 150 тис грн((( боюсь навіть уявити
МаксХмара• 06 января 2024
Я была сурмамой. Очень ответственно относилась к беременности и прекрасно осознавала что это не мой ребенок. Он даже когда родился, совсем к нему не тянуло, сразу видно было и чувствовалось, что не мой. Родители были просто безумно счастливы...
Цена была приличная, но хотелось бы тыс 20$ хотя бы
ДеньгиНеСдаю• 06 января 2024
Ответ дляМиловидна леді
Яку ще тисячу доларів?
ДеньгиНеСдаю• 06 января 2024
Я була двічі. Актуальна оплата для сурмами десь близько 20-22 000 дол.
Але ще плюс ЕКЗ, ліки, вагітність, пологи... Це ще тисяч 10.