Фантазерша• 06 января 2024

Чай обліпиховий як у Львівських круасанах

В круасанах цей чай в саше окрех. Такий густий, типу варення. Дуже мені засмакував. Може хтось знає, де можна такі саше купити? Хочу пити дома)
Злюка-закусюка• 06 января 2024
В Сільпо є. В інтернеті повно.
Але там цукру повно

автор Фантазерша • 06 января 2024
Ответ дляЗлюка-закусюка
В Сільпо є. В інтернеті повно.
Але там цукру повно
А бренду конкретного не знаєте? Цукор я і так додаю)) ну хіба що там більше 2 ч. Л. На чашку
a.ostroverh• 06 января 2024
Кажется этот
Art of cooking
автор Фантазерша • 06 января 2024
https://mealtime.com.ua/catalog/chay-oblipiha-z-ch...
Знайшла такий . Дуже схожий
автор Фантазерша • 06 января 2024
Ответ дляa.ostroverh
Кажется этот
Art of cooking
Та інше пакування. Таке як в соусів. Я вище скинула
Едимнаморе• 06 января 2024
У нас такие в кофейне продают. Называется типа натуральный чай)) но дорого 50 гр
Злюка-закусюка• 06 января 2024
Ответ дляФантазерша
Знайшла такий . Дуже схожий
55 грам цукру на 100 грам. Та ну на фіг
Злюка-закусюка• 06 января 2024
Купіть обліпиху і зробіть це легко
Крию матом страшно• 06 января 2024
Ответ дляЗлюка-закусюка
Купіть обліпиху і зробіть це легко
Да, уже много лет так делаю. Сезон у облепихи вторая половина августа-сентябрь. Мою, сушу и порционно в морозилку. Потом в блендер с медом и горячей водой заливаю, специи (корица, бадьян, кардамон, имбирь) по вкусу. Можно добавить апельсин и мяту.

Злюка-закусюка• 06 января 2024
Ответ дляКрию матом страшно
В мене шокової заморозки. Просто заливаю в чайник з фільтром, додаю апельсин і яблука
Колупалочка• 06 января 2024
Сільпо
https://shop.silpo.ua/product/chai-premiia-oblipyk...
Метро
https://metro.zakaz.ua/uk/categories/fruit-tea-met...
Кукусикиииииии• 06 января 2024
В метро є по 500 грамм за 160 грн, як кетчуп видавлюєтся в чашку. Ще в гуглі було памʼятаю продають пакетами наче по кілька кілограм обліпихово-імбирний чай, тоді вигідніше виходить