ЭкстрасенсиХаЯ• 06 января 2024
Вивести пляму жирову з джинсів
Дуже потрібна дієва порада з досвіду - як вивести пляму з під піци (жирову) на майже нових джинсах. Хімчистка коштую майже як нові штани . А поради з нету без зворотнього зв´язку ) дуже хочу спробувати їх врятувати )
Буду вдячна за допомогу !
ЭкстрасенсиХаЯ
• 06 января 2024
Ответ дляІрина Вон
Миючим засобом
Ваніш + прал порошок не дав жодного результату
ЭкстрасенсиХаЯ
• 06 января 2024
Ответ дляІрина Вон
Миючим засобом
Ваніш + порошок = нічого не змінилось
Настасья Пицун• 06 января 2024
Ответ дляІрина Вон
Якщо є де купити такий засіб, то рекомендую цей. Виводить навіть кров.
Кровь прекрасно выводит перекись водорода.
Мядуза аля моргонер• 06 января 2024
Рідина для миття посуду типу фейрі . Намочити пляму і на мокре нанести . Через пару годин ,а краще залишити на ніч, випрати у пралці.
Настасья Пицун• 06 января 2024
Автор, плюсую к гелю для мытья посуды. Нанести, оставить на некоторое время.
ЭкстрасенсиХаЯ
• 06 января 2024
Ответ дляІрина Вон
Ви саме жирові плями ним виводили ? Бо кров дуже легко відібрати ,.а от жир...
ЭкстрасенсиХаЯ
• 06 января 2024
Я читала з порад про старе господарське мило ( поки таке не знайшла у продажу) і соду . Але після першого фіаско з ванішом вирішила краще підготуватися
ЭкстрасенсиХаЯ
• 06 января 2024
Ответ дляІрина Вон
Так усе виводила. І плями від дезодорантів
Дякую . Мене дуже цікавить конкретно досвід по жиру. Бо те що виведе кров і дезодорант по жиру може ніяк не допомогти ((
Настасья Пицун• 06 января 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Старое хозмыло съест цвет
ЭкстрасенсиХаЯ
• 06 января 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Нет
Ви перкіссю виводили жир? Якщо так, то як?
ЭкстрасенсиХаЯ
• 06 января 2024
Ответ дляІрина Вон
Я ж написала що жир також виводила. То не засіб а золото в побуті 🥰
А як Ви ним користувались ? Наносили на пляму і на скільки лишали ?
Настасья Пицун• 06 января 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Нет, не жир. Кровь
Irina898989• 06 января 2024
ЛЕГКО! мажете жидкостью для мытья посуды+пищевая сода! Втираете старой зубной щёткой. Оставьте на 30-40 мин потом в стирку!
ЭкстрасенсиХаЯ
• 06 января 2024
Ответ дляIrina898989
Дуже дякую. Буду тестувати !
ЭкстрасенсиХаЯ
• 06 января 2024
Ответ дляPeggy
5 грамм соды + 15 грамм перекиси водорода (из аптеки) + 5 грамм моющего для посуды.
Перемешивание, наносите на пятно (лучше щеткой какой -то), минут через 15-20 смотрите, можно повторно нанести, потом стираете как обычно.
Для плям з чого це працює ?