ЭкстрасенсиХаЯ• 06 января 2024

Вивести пляму жирову з джинсів

Дуже потрібна дієва порада з досвіду - як вивести пляму з під піци (жирову) на майже нових джинсах. Хімчистка коштую майже як нові штани . А поради з нету без зворотнього зв´язку ) дуже хочу спробувати їх врятувати )
Буду вдячна за допомогу !
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 06 января 2024
Були спроби ванішом - нічого не змінилось
Ірина Вон• 06 января 2024
Миючим засобом
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 06 января 2024
Ответ дляІрина Вон
Миючим засобом
Ваніш + прал порошок не дав жодного результату
Plushaa• 06 января 2024
Ответ дляІрина Вон
Миючим засобом
+ фейри всі жирні плями прибирає
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 06 января 2024
Ответ дляІрина Вон
Миючим засобом
Ваніш + порошок = нічого не змінилось
Ірина Вон• 06 января 2024
Якщо є де купити такий засіб, то рекомендую цей. Виводить навіть кров.
Настасья Пицун• 06 января 2024
Ответ дляІрина Вон
Кровь прекрасно выводит перекись водорода.
Мядуза аля моргонер• 06 января 2024
Рідина для миття посуду типу фейрі . Намочити пляму і на мокре нанести . Через пару годин ,а краще залишити на ніч, випрати у пралці.
Настасья Пицун• 06 января 2024
Автор, плюсую к гелю для мытья посуды. Нанести, оставить на некоторое время.
Ні за холодну воду• 06 января 2024
Каустична сода
Ірина Вон• 06 января 2024
На розетці є.
Дуже рекомендую.

https://rozetka.com.ua/ua/379790559/p379790559/
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 06 января 2024
Ответ дляІрина Вон
Ви саме жирові плями ним виводили ? Бо кров дуже легко відібрати ,.а от жир...
Ірина Вон• 06 января 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Так усе виводила. І плями від дезодорантів
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 06 января 2024
Ответ дляІрина Вон
На розетці є.
Дуже рекомендую.

Дякую
Примарочка• 06 января 2024
Только Фейри!!!
Ірина Вон• 06 января 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Перекинь і фарбу розїсти може
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 06 января 2024
Я читала з порад про старе господарське мило ( поки таке не знайшла у продажу) і соду . Але після першого фіаско з ванішом вирішила краще підготуватися
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 06 января 2024
Ответ дляІрина Вон
Дякую . Мене дуже цікавить конкретно досвід по жиру. Бо те що виведе кров і дезодорант по жиру може ніяк не допомогти ((
Настасья Пицун• 06 января 2024
Ответ дляІрина Вон
Перекинь і фарбу розїсти може
Нет
Ірина Вон• 06 января 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Я ж написала що жир також виводила. То не засіб а золото в побуті 🥰
Настасья Пицун• 06 января 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Старое хозмыло съест цвет
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 06 января 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Нет
Ви перкіссю виводили жир? Якщо так, то як?
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 06 января 2024
Ответ дляІрина Вон
А як Ви ним користувались ? Наносили на пляму і на скільки лишали ?
Настасья Пицун• 06 января 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Нет, не жир. Кровь
Irina898989• 06 января 2024
ЛЕГКО! мажете жидкостью для мытья посуды+пищевая сода! Втираете старой зубной щёткой. Оставьте на 30-40 мин потом в стирку!
Elani• 06 января 2024
Фери
Ірина Вон• 06 января 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Напшикала на пляму і вкинула в пральну машину і випрала. Я зараз навіть перевірила свою кофту на якій був жир і я виводила. Нічого не має 😊
Peggy• 06 января 2024
5 грамм соды + 15 грамм перекиси водорода (из аптеки) + 5 грамм моющего для посуды.
Перемешивание, наносите на пятно (лучше щеткой какой -то), минут через 15-20 смотрите, можно повторно нанести, потом стираете как обычно.
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 06 января 2024
Ответ дляIrina898989
Дуже дякую. Буду тестувати !
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 06 января 2024
Ответ дляPeggy
Для плям з чого це працює ?