Фима Собак• 06 января 2024
Ремонт, хто шарить, поможіть)
Є новобудова, треба робити в ній щось. Я можу робити робити поступово, бо зразу в мене не вистачить грошей. Але я не розумію, з чого там починати взагалі. Гуглила. Десь пишуть, що треба спершу труби для сантехніки. Десь про електрику. Десь, що спочатку стяжку підлоги...
І я розгублена, капєц. Зараз шукаю якогось майстра, щоб мені пояснив, як це робити
Прошу, накидайте порад, на що звернути увагу. Щоб мене не сильно налошили) дякую
Фима Собак
• 06 января 2024
Ответ дляАnnеt
фото
А воду коли розводити? Типу труби там, де кухня і санвузли.
Але дякую)
ПоЗиТиВнАя• 06 января 2024
1 і найголовніше. малюйте проект де і що у вас буде знаходиться, саме яка техніка чи сантехніка.
потім, вже маючи хоч якийся проект , починайте ремонт. електрика і труби це завичай спершу роблять.
Фима Собак
• 06 января 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Намагаюсь намалювати, така фігня виходить))
Фима Собак
• 06 января 2024
Ответ дляlisa2101
Електрика, в первую очередь.
Дякую. Бачу, тут всі пишуть, що електрику спершу)
Панна Кота• 06 января 2024
Ответ дляФима Собак
Франківськ
Проект
Без нього у вас пралка буде стояти на унітазі, а розетка в умивальнику. Не факт, але як приклад
Заикальница• 06 января 2024
Хотела поумничать, но помню очень смутно
Пол был первым , потом електрика и сантехника, потом стены и потолки, пол покрытие последним.
Радість моя• 06 января 2024
Автор, я зараз Вас ’вб´ю’ новиною, але все починається з проекту! Розумієте, що на етапі голих стін Ви маєте чітко розуміти які і де саме меблі будуть стояти, яка сантехніка - тобто повинні чітко розуміти габарити і особливості підключення і саме з цього розуміння планувати розетки, водовідведення та інше.
Без цього переробка на ходу може зайняти купу коштів та часу
Фима Собак
• 06 января 2024
Ответ дляЗаикальница
Пол - стяжка типу?
ПоЗиТиВнАя• 06 января 2024
Ответ дляФима Собак
співпрацюйте з дизайнером чи гарним майстром-ремонтником.
ви повинні розуміти, які шкафи і де будуть, яка кухня і техніка, де тв, де телефон заряджати, а де пилосос включати. саме в ці місця вести електрику чи воду. бо потім будете знову стіни штробити і докладать труби або кабеля.
Анчо Ус• 06 января 2024
Стяжку в конце вы шо
Нулевое - перенос стен и входные двери! Откосы
Первое это мокрые точки - подойдите основательно. Подумайте куда сливы будут от стиралки и посудомойки, чтоб не было потом сюрпризов. Важно чтоб все трубы были только итальянских марок, это гарантия того что соседей не зальете
Второе разводка электрики, чем больше розеток - тем лучше, тут тоже все хорошо продумайте
Третье машинная штукатурка чтоб все это спрятать
Четвертое выравнивание стен и потолка и последующие работы со стенами/потолком и подготовка их к покраске или проклейке обоев
Пятое это уже стяжка на полу, с последующим покрытием плитка или паркет/линолеум/ламинат
Шестое межкомнатные двери (входные двери делали перед пунктом 1 когда был перенос стен)
Седьмое плинтуса и потолки натяжные
Фима Собак
• 06 января 2024
Ответ дляLetruaa
А в новобудові цього немає?
Відвід води є. Ну і заведена вона просто у квартиру. Але ж там ще щось роблять з трубами
Панна Кота• 06 января 2024
Ответ дляФима Собак
Стіни поштукатурені?
Заикальница• 06 января 2024
Ответ дляФима Собак
Пол - стяжка типу?
Да сначала стяжка, у нас была ошибка мы сначала выбрали батареи, а они потом не влезли пришлось менять.
Може ще третю?• 06 января 2024
Ответ дляLetruaa
А в новобудові цього немає?
В нас дырки только в стене были и все.
Жертва интернета• 06 января 2024
Ответ дляФима Собак
Електрика і сантехніка не має значення що за чим, головне щоб щось з цього перше, щось друге. І ще щоб до всього цього ви вже знали що де буде стояти, щоб не вийшло так що розетка вийде біля душа, а не біля пралки.
Мрії у вирії• 06 января 2024
Ответ дляФима Собак
Так, тому що наприклад у вас буде електрокотел, щоб перевірити роботу потрібно буде підключити його до електрики.
Радість моя• 06 января 2024
Ответ дляЯ в дамках
Спочатку стеля ,а потім шпалери?
Це по якому?
Дивлячись яку стелю плануєте.
Якщо натяжну:
1.набиваються профіля
2.клеються шпалери
3.натягується плівка
Якщо штукатурка - то інший алгоритм.
Від виду оздоблення стелі залежить спосіб проведення електрики
Якщо натяжну:
1.набиваються профіля
2.клеються шпалери
3.натягується плівка
Якщо штукатурка - то інший алгоритм.