Фима Собак• 06 января 2024

Ремонт, хто шарить, поможіть)

Є новобудова, треба робити в ній щось. Я можу робити робити поступово, бо зразу в мене не вистачить грошей. Але я не розумію, з чого там починати взагалі. Гуглила. Десь пишуть, що треба спершу труби для сантехніки. Десь про електрику. Десь, що спочатку стяжку підлоги...
І я розгублена, капєц. Зараз шукаю якогось майстра, щоб мені пояснив, як це робити
Прошу, накидайте порад, на що звернути увагу. Щоб мене не сильно налошили) дякую
Пищалка• 06 января 2024
Труби
Электрика
Стяжка
Аnnеt• 06 января 2024
автор Фима Собак • 06 января 2024
Ответ дляАnnеt
фото
А воду коли розводити? Типу труби там, де кухня і санвузли.
Але дякую)
Я в дамках• 06 января 2024
Ответ дляАnnеt
фото
Спочатку стеля ,а потім шпалери?
Це по якому?
ПоЗиТиВнАя• 06 января 2024
1 і найголовніше. малюйте проект де і що у вас буде знаходиться, саме яка техніка чи сантехніка.
потім, вже маючи хоч якийся проект , починайте ремонт. електрика і труби це завичай спершу роблять.
Панна Кота• 06 января 2024
Автор, яке місто?
автор Фима Собак • 06 января 2024
Ответ дляПанна Кота
Автор, яке місто?
Франківськ
lisa2101• 06 января 2024
Електрика, в первую очередь.
автор Фима Собак • 06 января 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Намагаюсь намалювати, така фігня виходить))
Я в дамках• 06 января 2024
Електрика і вода - рівно паралельно, потім опалення.
автор Фима Собак • 06 января 2024
Ответ дляlisa2101
Електрика, в первую очередь.
Дякую. Бачу, тут всі пишуть, що електрику спершу)
lisa2101• 06 января 2024
Ответ дляФима Собак
Дальше сантехника.
Панна Кота• 06 января 2024
Ответ дляФима Собак
Франківськ
Проект

Без нього у вас пралка буде стояти на унітазі, а розетка в умивальнику. Не факт, але як приклад
Заикальница• 06 января 2024
Хотела поумничать, но помню очень смутно
Пол был первым , потом електрика и сантехника, потом стены и потолки, пол покрытие последним.
Letruaa• 06 января 2024
Ответ дляФима Собак
Але дякую)
А в новобудові цього немає?
Радість моя• 06 января 2024
Автор, я зараз Вас ’вб´ю’ новиною, але все починається з проекту! Розумієте, що на етапі голих стін Ви маєте чітко розуміти які і де саме меблі будуть стояти, яка сантехніка - тобто повинні чітко розуміти габарити і особливості підключення і саме з цього розуміння планувати розетки, водовідведення та інше.
Без цього переробка на ходу може зайняти купу коштів та часу
автор Фима Собак • 06 января 2024
Ответ дляЗаикальница
Пол - стяжка типу?
ПоЗиТиВнАя• 06 января 2024
Ответ дляФима Собак
співпрацюйте з дизайнером чи гарним майстром-ремонтником.
ви повинні розуміти, які шкафи і де будуть, яка кухня і техніка, де тв, де телефон заряджати, а де пилосос включати. саме в ці місця вести електрику чи воду. бо потім будете знову стіни штробити і докладать труби або кабеля.
Може ще третю?• 06 января 2024
Ответ дляАnnеt
фото
Что попало.
lisa2101• 06 января 2024
Автор, могу алгоритм работ написать. В двух квартирах новостройках ремонт делали.
Анчо Ус• 06 января 2024
Стяжку в конце вы шо

Нулевое - перенос стен и входные двери! Откосы

Первое это мокрые точки - подойдите основательно. Подумайте куда сливы будут от стиралки и посудомойки, чтоб не было потом сюрпризов. Важно чтоб все трубы были только итальянских марок, это гарантия того что соседей не зальете

Второе разводка электрики, чем больше розеток - тем лучше, тут тоже все хорошо продумайте

Третье машинная штукатурка чтоб все это спрятать

Четвертое выравнивание стен и потолка и последующие работы со стенами/потолком и подготовка их к покраске или проклейке обоев

Пятое это уже стяжка на полу, с последующим покрытием плитка или паркет/линолеум/ламинат

Шестое межкомнатные двери (входные двери делали перед пунктом 1 когда был перенос стен)

Седьмое плинтуса и потолки натяжные
автор Фима Собак • 06 января 2024
Ответ дляLetruaa
А в новобудові цього немає?
Відвід води є. Ну і заведена вона просто у квартиру. Але ж там ще щось роблять з трубами
Панна Кота• 06 января 2024
Ответ дляФима Собак
Стіни поштукатурені?
Заикальница• 06 января 2024
Ответ дляФима Собак
Пол - стяжка типу?
Да сначала стяжка, у нас была ошибка мы сначала выбрали батареи, а они потом не влезли пришлось менять.
Може ще третю?• 06 января 2024
Ответ дляLetruaa
А в новобудові цього немає?
В нас дырки только в стене были и все.
Жертва интернета• 06 января 2024
Ответ дляФима Собак
Електрика і сантехніка не має значення що за чим, головне щоб щось з цього перше, щось друге. І ще щоб до всього цього ви вже знали що де буде стояти, щоб не вийшло так що розетка вийде біля душа, а не біля пралки.
автор Фима Собак • 06 января 2024
Ответ дляПанна Кота
Стіни поштукатурені?
Да, але фігово дуже)
Мрії у вирії• 06 января 2024
Ответ дляФима Собак
Так, тому що наприклад у вас буде електрокотел, щоб перевірити роботу потрібно буде підключити його до електрики.
Радість моя• 06 января 2024
Ответ дляЯ в дамках
Спочатку стеля ,а потім шпалери?
Це по якому?
Дивлячись яку стелю плануєте.
Якщо натяжну:
1.набиваються профіля
2.клеються шпалери
3.натягується плівка

Якщо штукатурка - то інший алгоритм.
Від виду оздоблення стелі залежить спосіб проведення електрики
lisa2101• 06 января 2024
Мне вечером делать нечего, автор, думайте сначала, где будете устанавливать розетки, и по-возможности, по-максимуму. Дальше спрашивайте. На своем опыте расскажу.