Фима Собак• 06 января 2024

Ремонт, хто шарить, поможіть)

Є новобудова, треба робити в ній щось. Я можу робити робити поступово, бо зразу в мене не вистачить грошей. Але я не розумію, з чого там починати взагалі. Гуглила. Десь пишуть, що треба спершу труби для сантехніки. Десь про електрику. Десь, що спочатку стяжку підлоги...
І я розгублена, капєц. Зараз шукаю якогось майстра, щоб мені пояснив, як це робити
Прошу, накидайте порад, на що звернути увагу. Щоб мене не сильно налошили) дякую
Тирамісу на терасі• 07 января 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Можно пояснити це разом зі світильниками, чи тільки провід по стінах зі щитком?
Переніс лічильника.
Щиток,місце під роутер,скрізь розводка ,поміняний ввід,підводка під інтернет,
Ну і точки.навіть на балкон підвели і світло на загальний коридор на всякий випадок
Семенівни сусідка• 07 января 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
Переніс лічильника.
Ви мене в ступор ввели з такою ціною в однокімнатній квартирі. Теж зараз цим займаюсь, однушка 46 кв.м, в половину менше заплатили, але в мене новобудова, робили все з нуля.
Тирамісу на терасі• 07 января 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
От так в мене вийшло з їх матеріалом.Все закуповували самі.
В мене і не було в кого і поцікавитись.Кілька майстрів мені тягнули резину,а оці швидко зробили,навіть сміття зібрали.
Дорого,треба мені було б не спішити.
Але вже що зробиш...
Семенівни сусідка• 07 января 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
Дорого,треба мені було б не спішити.
Але вже що зробиш...
То гроші в ремонті як вода. Головне, щоб ті витрати виправдовувались при експлуатації. Зробили як замовляли і ви роботою задоволені, це вже добре. В мене плиточник такий, все чистенько прибирає після кожного робочого дня. Завжди тішусь який він акуратний, хоч і бере не дешево.
Тирамісу на терасі• 07 января 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Ви праві.
Коли прийшов з РЕМ у запломбовувати лічильник,то похвалив роботу.
А ми переживали сильно,чи не буде проблем