Мамин тріль• 06 января 2024
Прийом ОК та зайва вага
По стану здоровʼя лікар назначив прийом Ок. Набрала зайву вагу. Некомфортно як психологічно так і фізично. Чи можна якось повернути вагу та виглядати нормально? Хто проходив такий шлях поділіться досвідом.
АнтиТанкист• 06 января 2024
Почему вы решили что это от ок?
Я пила 13 лет и всегда была в одном весе
ИзЮмрудная• 06 января 2024
Не набирається вага нізвідки, почали більше їсти. Ріжте калорії. 5 років на Джаз, все ок
Да будет так• 06 января 2024
Вага у вас жир чи набряки?
Почали їсти більше? Тільки чесно самі собі зізнайтеся
Бо я набрала на кок 5 кг, але це набряки
Обмеження вуглеводів і пресотерапія і я їх позбулася
Манка Я• 06 января 2024
Краще змінити лікаря, так як єдине показання для КОК це контрацепція. Звісно можна схуднути, дефіцит каллорій працує завжди
Мамин тріль
• 06 января 2024
Ответ дляДа будет так
Вага у вас жир чи набряки?
Їм як завжди. Рухаюсь також, навіть більше, почала пішки ходити на роботу. Спортом наразі не займаюсь.
Що таке пресотерапія?
Мамин тріль
• 06 января 2024
Ответ дляДа будет так
Вага у вас жир чи набряки?
Жир, целлюлит на ногах, попі і трохи живіт. Я і так трохи «фігуриста» по життю, але зараз занадто.
Да будет так• 06 января 2024
Ответ дляМамин тріль
Що таке пресотерапія?
Гугл вам розкаже
Якщо коротко - лімфодренажний масаж, тільки апаратний
Кубик Рубика• 06 января 2024
Нужно подбирать препарат. Я пила один - толстела активно, поменяли - вернулась в свой вес прежний
Да будет так• 06 января 2024
Ответ дляМамин тріль
Що таке пресотерапія?
Ви можете навіть не помітити, як змінилися харчові звички на кок
Я до кок солодке не любила взагалі. Я краще шматок мʼяса зʼїм, ніж цукерку
А з початком прийому кок все змінилося
Мимо цукерки пробути не можу
Тому дуже обмежую себе звичайно
І щоб не було набряків, то і інші вуглеводи обмежую, особливо в другій половині дня
А з початком прийому кок все змінилося
Мимо цукерки пробути не можу
Тому дуже обмежую себе звичайно
Боневтікла• 06 января 2024
Ответ дляИзЮмрудная
Не у всіх. Приймала колись один рік по призначенню дурного гінеколога. І набрала я 5 кг, і це так один раз за все життя. Перестала їх їсти і знову схудла.
Да будет так• 06 января 2024
Ответ дляКубик Рубика
Я зараз пʼю Клайру
Лікар замість неї мені пропонує Мірену
Я до клайри пила ще один препарат, так от від нього ні грама ваги не набрала
Але він був моногормональний, а зараз мені такий не підходить
Лікар замість неї мені пропонує Мірену
Кубик Рубика• 06 января 2024
Ответ дляДа будет так
Я зараз пʼю Клайру
Лікар замість неї мені пропонує Мірену
Я пила Диане - ужасно, а Ярина подошла.
Мирена совсем другой гормон, он на прогестинах, я не люблю их, отекаю, поправляюсь, не нравится
Да будет так• 06 января 2024
Ответ дляМамин тріль
Треба дієві поради як повернути себе в форму ☺️
Обмежити вуглеводи, особливо швидкі
Рахувати калорії
Якщо можете, їсти тричі на день без перекусів ну і плюс косметичні процедури для шкіри
Рахувати калорії
Да будет так• 06 января 2024
Ответ дляКубик Рубика
Я пила Диане - ужасно, а Ярина подошла.
Я теж не дуже її хочу
В мене на клайрі все ок, окрім набряків
І набряки тільки на стегнах
Лімфа стоїть фактично
Але пресотерапія справляється з цим на ура
В мене на клайрі все ок, окрім набряків
І набряки тільки на стегнах
Лімфа стоїть фактично
Я пані прохана...• 06 января 2024
Ответ дляМамин тріль
Меньше жрать