Забризкана водою• 06 января 2024

Как и в чем вы нашли себя? И с первого ли раза?

Имею ввиду как себя самореализоваться и в чем.
Краля-Галя• 06 января 2024
Я себя ещё лет в 10 нашла. Лень - моё второе имя, всю жизнь ленюсь )))

Джавеліна• 06 января 2024
Врач, с детства хотела, 22 работаю
Мати тріля• 06 января 2024
Все дитинство щось клеїла, вирізала, складала папірці і якісь фантики збирала. Знайшла себе у видавництві та поліграфії. Насолоджуюсь професією з 20 років.
Той випадок коли з відпустки вже хочеться на роботу і праця не тільки для грошей, але і для задоволення.
Лиса Патрикевна• 06 января 2024
Нашла себя только в 32, в гриме. До этого 15 лет занималась продажами и ненавидела свою работу,хотя и достигла успеха. Бросила в один момент и ни разу не пожалела.
Метровий сантиметр• 06 января 2024
Я себе знайшла тільки в хоббі. Працювати не люблю і не можу. Слава Богу, чоловік мені це дозволяє
Сяду на шию, дорого!• 06 января 2024
30 лет работаю в продажах, всегда хотела, с детства, в подарок на 7 лет попросила у бабушки счёты
Сегодня я не я• 06 января 2024
Ответ дляМати тріля
О,супер. А напишіть,де вчилися і конкретніше,шо саме робите. Дуже дякую. В мене донька-малює безкінечно,якісь типу фантастичні тваринки,пушини якісь і тд. То все ріже-вирізає-ламінує-робить якісь наліпки. Вся квартира в катрочках,,наліпках-коміксах. В туалеті карточки-якісь корейці.Морозилку відкрив-якісь пухліки прикріплені,чи то коти,чи щурі якісь..
То як таке розвивати далі? Відео освоїла,роліки класні ліпить.
Непогодка• 06 января 2024
Мені 40, не знайшла себе. Пробувала різне.
Якось поприколу зверталася до таролога чи нумеролога ( матриці долі). Що моє призначення бути матір´ю. В принципі все життя для мене це було найголовніше стати хорошою матір´ю, шкода що маю тільки двох дітей...
А от працювати і заробляти в мене не виходить
Бентливуман• 06 января 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Менеджер?
Какие зарплаты?

Непогодка• 06 января 2024
Ответ дляСегодня я не я
Вам дитину треба віддати в анімацію чи 3d графіку. Звернути увагу в сторону графіки, дизайн, реклами і тп.
Кицюююня• 06 января 2024
Ответ дляНепогодка
Где работали ранее ? Где Сейчас?
Сегодня я не я• 06 января 2024
Ответ дляНепогодка
Дякую,теж таке думала
Непогодка• 06 января 2024
Ответ дляКицюююня
Где работали ранее ? Где Сейчас?
Зараз ніде. По професії поліграфія, інженер. Декрет. Дропшип. Продажі. Бьюті сфера.