begovelik• 07 января 2024
Объясните, кто разбирается в истории, франконегр в костюме дворянина в фильме
"Наполеон"? Такое возможно? Во времена Наполеона были негры во знати?
Life is Beautiful• 07 января 2024
Ответ дляbegovelik
мова має бути тією, якою хочуть розмовляти ті, хто сплачує податки
Розмовляти, так. Але є освіта, державні установи, там державна мова повинна бути.
Life is Beautiful• 07 января 2024
Ответ дляbegovelik
мало бути 2 мови
Я не вивчала українську, але розумію все. Тому для мене це якась надумана проблема взагалі
Life is Beautiful• 07 января 2024
Ответ дляbegovelik
податки сплачують громадяни і мова має бути тією, якою зручно їм розмовляти.
В нас ніхто не слідкує, хто як розмовляє. Яка повинна бути мова навчання в школах та держдокументи?
Моя російськомовна дитина без проблем навчається в українській школі, к слову. Може розмовляти обїми мовами вже.
Ответ дляLife is Beautiful
Уже поздно пить Боржоми, как говорится, приехали. Страну рвут на клочья.
Ответ дляbegovelik
если бы наше общество 30 лет не разделяли надуманными языковыми проблемами, то оно было бы монолитным и кляти москали бы не напали.
Наше общество не могло долго быть монолитом с рашкой. Рашка 30 лет грабила Украину. Вы посмотрите кому принадлежат бизнеса. Куда не плюнь, там россиянин. У общества появился запрос на справедливый суд. А с рашкой это не возможно. У них другая структура . Верхи не могут жить с россиянами, низы не хотят. История рассказывает о том что разлом СССР должен был закончится революцией. 30 лет назад должно было случиться то что сейчас происходит.
Life is Beautiful• 07 января 2024
Якщо я зараз звернусь до путіна російською мовою (і інші громадяни також), попрошу припинити війну та вивести війська з України, - це щось дасть, вони прислухаються?
Ответ дляOlga_72
Я про то, что делали наши руководители 30 лет, начиная с отказа от ядерного оружия, распродажи запасов вооружения по всему миру и подарков ракет, которыми нас сейчас обстреливают рашке.
Life is Beautiful• 07 января 2024
Ответ дляbegovelik
Так, це було глупо та недальновидно.
Ответ дляLife is Beautiful
ні, ми вже приїхали, дякуємо кравчуку-кучмі-янику-ющу-пороху-зе. всі вони виконали свою справу по зливу України.
Ответ дляbegovelik
Я кажу про те, що якби нас не роз´єднювали мовними проблемами, то у 2014 році москалі б не поперли на сході
Да причем тут язык? Вы до сих пор верите в эту надуманную причину? Рашка теряла влияние. И деньги. Янык был марионеткой. Убрав его общество развернулось спиной к раше лицом к Европе. Вы можете определить различия политики Европы и рашки? Чем отличаются?
Life is Beautiful• 07 января 2024
Ответ дляbegovelik
Це було причиной війни, надуманою причиною, - звертання російськомовних про захист.
Звертання російськомовних з проханням припинити війну щось вирішить зараз?
Ответ дляOlga_72
нас разделили языковыми моментами. на востоке куча дебилов, для которых изучение украинского языка было смерти подобно. на этом и сыграли
Ответ дляLife is Beautiful
я ж кажу, зараз вже приїхали. треба було вводити двомовність, щоб не роз´єднувати націю з розумово відсталими, хто не тягнув вивчення української мови.
Life is Beautiful• 07 января 2024
Ответ дляbegovelik
Це буде глупо та нічого не дасть, бо справжня причина війни інша, а мова - це пістава для початку війни, на яку деякі повелись!
Life is Beautiful• 07 января 2024
Ответ дляbegovelik
в школе учил английский, за 6 месяцев успехов много, но главное - ему нравится язык Гете, но он проще, чем украинский, безусловно.
Для російськомовних українську вивчити легше, бо мови схожі дуже.
Life is Beautiful• 07 января 2024
Ответ дляbegovelik
якби нація була монолітом з ракетами і ядерною зброєю, то війни б не було
Деякі не зрозуміли, яке лихо призивають, повевшись на провокації рашки(
Ответ дляbegovelik
Вы не сейчас рассказываете что небо чёрное а земля белая. То вам темнокожие не нравятся. А чужие языки нравятся. А родной не нравится. Как всё запущенно.