begovelik• 07 января 2024
Объясните, кто разбирается в истории, франконегр в костюме дворянина в фильме
"Наполеон"? Такое возможно? Во времена Наполеона были негры во знати?
ПЛЮС-МИНУС• 07 января 2024
Ответ дляbegovelik
як і в москалів, менталітет нікуди не подівся.
менталитет там активно разбавляется свежей кровью с Востока. даже боюсь предполагать к чему они придут и как скоро паранджа станет национальной британской одеждой.
ПЛЮС-МИНУС• 07 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Я б не порівнювала. В нас спочатку росія почала з брехні та маніпуляцій, цю війну спрвокувала раша навмисно.
Ніяких предпосилок не було, це був план путина розхитати ситуацію.
Предпосылок было море. Просто мы, как дружелюбные лопухи, все их проморгали.
Ответ дляLife is Beautiful
а всередині країни нічого не було? віддали ядерну зброю, ракети в обмін на газ, розпродавали запаси зброї по всьому світу, послаблювали свою економіку, отримуючи зарплати в конвертах і не сплачуючи податки в бюджет...
Life is Beautiful• 07 января 2024
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
Я маю на увазі, в Україні не було. Ніхто не притісняв російськомовних, це була надумана причина війни. Раша навмисно брехала людям на сході України, велася направлена пропаганда.
ПЛЮС-МИНУС• 07 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Ніхто не притісняв російськомовних ?? ну да, не вешали на столбах и на том спасибо. а школы где для русскоязычных? зря вы это ляпнули.
Life is Beautiful• 07 января 2024
Ответ дляbegovelik
Це не предпосилки. Раша обосновала воєнні дії неіснуючими репресіями проти російськомовного населення.
Людей навмисно залякували.
Ответ дляLife is Beautiful
Людей навмисно залякували.
если бы наше общество 30 лет не разделяли надуманными языковыми проблемами, то оно было бы монолитным и кляти москали бы не напали.
Life is Beautiful• 07 января 2024
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
Школи - це не репресії. Я не маю нічого проти української мови, я за її відродження.
Репресії - це коли б´ють, вбивають, кидають у в´язниці, цього не було!
Life is Beautiful• 07 января 2024
Ответ дляbegovelik
ну да, а наши подыгрывали рашке, играли в унисон
Мені іноді враження було, що Фаріон - її агент)
Life is Beautiful• 07 января 2024
Ответ дляbegovelik
Мене в Дніпрі ніхто не притісняв і захищати себе я не просила.
ПЛЮС-МИНУС• 07 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
ой, ну всего-то лингвоцид устроили. не страшно. никто же не умер.
Life is Beautiful• 07 января 2024
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
Я російськомовна, але вважаю, що освіта в Україні повинна бути на власній мові - українськой.
Life is Beautiful• 07 января 2024
Ответ дляbegovelik
разъединили общество, это страшног
Мене не лякає, що моя дитина вчиться в україномовній школі, от дивно.
Але мене дуже лякає, коли летять ракети по місту, де живе моя сім´я.(
Я ніколи не призвала би почати воєнні дії, щоб ’врятувати’ мою дитину від українськой мови, я не божевільна!
Ответ дляLife is Beautiful
Це все наслідки 30-річного керування
ПЛЮС-МИНУС• 07 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
а Луганчане в 2014 как считали?
Life is Beautiful• 07 января 2024
Ответ дляbegovelik
чому? навіщо гвалтувати людей?
Знати декілька мов - це добре, розвиває інтелект.
Life is Beautiful• 07 января 2024
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
а Луганчане в 2014 как считали?
Чим я відрізняюсь від них, я в Дніпрі?
І те, і те Україна.