07 января в 11:10

День народження 11 років, Київ, Лівий берег

Привіт. Може хтось підкаже перевірені місця для святкування? 11 років, 10+ дітей. Вже були попередні роки в в Дрім Тауні, Рівер Молі, Космо Гольфі, Замку Дракона , VR studio. А тепер ідеї закінчилися. Паті бас не хоче. Вона хотіла б в Республіку на атракціонимиале то далеко. Бажано Лівий берег.
Marynavladi 07 января в 11:23
Квест комната в парке Победы? А потом покушать что то вкусное
автор Anna-skates 07 января в 13:29
Ответ дляMarynavladi
Квест комната в парке Победы? А потом покушать что то вкусное
А де там є Квест Кімната? Може назву знаєте, бо прямо поряд живу, але не знала, буду шукати. Але то мало насправді. Треба ще якусь активність(
Marynavladi 07 января в 15:29
Ответ дляAnna-skates
А де там є Квест Кімната? Може назву знаєте, бо прямо поряд живу, але не знала, буду шукати. Але то мало насправді. Треба ще якусь активність(
Квестмания, они организовывают, погуглите