28 апреля в 23:43

Випускний 4 клас.

Я взагалі не розумію як це все відбувається,який одяг вибирати.(дівчатам)
В нас клас маленький,батьки не дружні...та і вчитель нічого не говорить.
В кого теж 4 клас випускний,де святкуєте,як готуєтесь?
Вчителька з мікрорайону 28 апреля в 23:44
Зачем оно вобще надо
Ростки жимолости 28 апреля в 23:44
Не было никакого выпускного в 4 классе и слава богу )
Роздратована шкіра 28 апреля в 23:46
Якщо у вас недружній клас, то кому воно треба - то все?
Ксерокопия ночи 28 апреля в 23:47
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Зачем оно вобще надо
Дітки хочуть свято 😂
Ксерокопия ночи 28 апреля в 23:47
Ответ дляРоздратована шкіра
Якщо у вас недружній клас, то кому воно треба - то все?
Автору
Бо треба сраний пряник купити
автор Сиреневенькая 28 апреля в 23:48
Ответ дляРоздратована шкіра
Якщо у вас недружній клас, то кому воно треба - то все?
Я теж не розумію в 4 класі навіщо воно))
Задолбулька 28 апреля в 23:49
Ми святкували в заміському комплексі, діти були нарядні в школі під час концерту, а далі всі переодягнулися в більш зручний одяг. Був діджей та застілля, дітям по черзі влаштовували розваги, квест по території, мафію проводили, рухливі ігри (типу подай піонера, хованки, хто що придумає з батьків тим і розважали), потім смажили маршмелоу, пили какао, співали караоке. Дуже гарно провели час, але все це було в минулому житті, ще до ковіду.

Зараз знаю що більшість робить просто урочисту частину, а далі якусь екскурсію дітям, без участі батьків. Думаю для недружнього батьківського колективу це оптимальний варіант.
Пригаю-цибаю 28 апреля в 23:49
Ответ дляКсерокопия ночи
Автору
Бо треба сраний пряник купити
Как можно называть пряник сраным?
автор Сиреневенькая 28 апреля в 23:49
Ответ дляРостки жимолости
Не было никакого выпускного в 4 классе и слава богу )
Я теж проти такого свята,я вже чекаю канікули))))
Ростки жимолости 28 апреля в 23:50
Ответ дляСиреневенькая
Я теж не розумію в 4 класі навіщо воно))
То не йдіть, от проблема
автор Сиреневенькая 28 апреля в 23:50
Ответ дляКсерокопия ночи
Дітки хочуть свято 😂
Деякі Мамки хочуть))
Пишу, не читаю 28 апреля в 23:50
ходили в кафе с аниматорами. С классной и желающими родителями. Все отлично. Платье не понадобилось. Была красивый топ с рюшками и если не ошибаюсь- белые шорьы с кедами.
автор Сиреневенькая 28 апреля в 23:51
Ответ дляКсерокопия ночи
Автору
Бо треба сраний пряник купити
Так це ж не Автор придумала в 4 класі робить випускні !!!
Джавеліна 28 апреля в 23:51
Киев. Моя дочка заканчивает 4 класс. Учитель сказала, давайте сделаем пикник на озере ( оно рядом со школой) вот и весь выпускной. Нормальный вариант.
Ксерокопия ночи 28 апреля в 23:52
Ответ дляПригаю-цибаю
Как можно называть пряник сраным?
Ксерокопия ночи 28 апреля в 23:53
Ответ дляСиреневенькая
Я теж не розумію в 4 класі навіщо воно))
Так а чего тогда переживаете. Класс недружный, учительница молчит

Признайтесь, вы бы хотели тот выпускной, и ожидали другие ответы
Пригаю-цибаю 28 апреля в 23:54
Ответ дляКсерокопия ночи
фото
И что?
автор Сиреневенькая 28 апреля в 23:55
Ответ дляКсерокопия ночи
Так а чего тогда переживаете. Класс недружный, учительница молчит

Признайтесь, вы бы хотели тот выпускной, и ожидали другие ответы
Я взагалі незнала що в наш час їх проводять.
Мені він взагалі непотрібний,але якщо подружки йтимуть,а моя типу ні,то теж якось негарно.
Кидаю курити 29 апреля в 00:00
Ответ дляСиреневенькая
Я взагалі незнала що в наш час їх проводять.
Мені він взагалі непотрібний,але якщо подружки йтимуть,а моя типу ні,то теж якось негарно.
Чесно кажучи я як в паралельній реальності де одні діти не мають навіть змоги школу відвідувати, а початківців спускають в метро, а інші - святкують.....
Спішу - перекидаюсь 29 апреля в 00:02
Ответ дляКсерокопия ночи
фото
2019 рік??? У вас що електронна база скрінів порадниці на всі теми?
автор Сиреневенькая 29 апреля в 00:07
Ответ дляКидаю курити
Чесно кажучи я як в паралельній реальності де одні діти не мають навіть змоги школу відвідувати, а початківців спускають в метро, а інші - святкують.....
Ви праві,жаль що мало хто це розуміє.
ВундерКИНГ 29 апреля в 00:12
У нас у третьому класі дітей водили до першого Причастя, все було дуже гарно і святково, тому у четвертому вони і самі захотіли чогось неформального. Організували для них поїздку до заміського зоопарку, квест і обід у сусідній кафешці (перед тим переконались, що там їжа смачна і свіжа, шашлики смажили самі). Добрий персонал дозволив скористатися димовою машиною, діти були в екстазі, цілий вечір гульбанили не гірше студентів політеху на день студента, потім всю дорогу додому спали. Батьки також непогано відпочили, я думала, буде набагато гірше. Але є одне ’але’ - це було задовго до війни...
До речі, клас також не був особливо дружнім, але того дня задоволеними залишилися всі.
Ворожу на каві 29 апреля в 00:12
Не знаю вообще зачем это , у нас было в загородном ресторанном комплексе, больше для родителей пьянка с песнями под гитару была, не дождаться пока муж заберёт уже
Кнопкотиць 29 апреля в 00:14
Дитина закінчує 5-й клас у новій школі. Половину дітей з 4-го уже не пам´ятає, як звати. Так що самі думайте треба воно вам чи ні
Кнопкотиць 29 апреля в 00:15
Ответ дляВорожу на каві
Не знаю вообще зачем это , у нас было в загородном ресторанном комплексе, больше для родителей пьянка с песнями под гитару была, не дождаться пока муж заберёт уже
Точно, це більше для батьків
Мой завтрак 29 апреля в 00:52
На природе с аниматорами и кейтерингом были. Никаких платьев