Губки-уточкой• 07 января 2024

Давайте поговорим о том где обычной девушке искать себе пару

В 26 лет, если кого попало не хочется.
Вот стало интересно смотрю на подруг, кто относительно чего-то добился одинок...
Миловидна леді• 07 января 2024
В інтернеті

Миловидна леді• 07 января 2024
Ответ дляГубки-уточкой
Сложно найти достойного
Ви ж сама звичайна
автор Губки-уточкой • 07 января 2024
Ответ дляМиловидна леді
Ви ж сама звичайна
Ну вот даже на меня обычную сложно найти такого обычного
Радикальная• 07 января 2024
Автор, а ви в Україні?
За ким я буду?• 07 января 2024
А чего подруги добились? )) Аж интересно )
А вообще, в универе надо было
автор Губки-уточкой • 07 января 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
А вообще, в универе надо было
Одна квартиру купила, ещё одна успешный дизайнер. Другая дерматолог и блогер.
Просто даже кого о с тем же доходом сложно найти
За ким я буду?• 07 января 2024
Ответ дляГубки-уточкой
А зачем именно с тем же? Если меньше, то уже всё?
автор Губки-уточкой • 07 января 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
А зачем меньше?
Радикальная• 07 января 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
А вообще, в универе надо было
Згодна з Вами, хай би що там не писали. Краще на останніх курсах універу, бо навкруги молодь і навіть, якщо ніхто не подобається, то в одногрупників є свої друзі і знайомі. Коротше, в студентські роки найбільший вибір, я б сказала (ну якщо ми говоримо +/- про однолітків). Далі хіба якісь молоді колективи шукати одразу після універу. Ну а потім вже значно складніше стає. Бо і в жінок вже дофіга вимог, але і в чоловіків також, особливо в тих, що стали хоч трохи норм заробляти в нашій країні (маю на увазі хоча б 1000$ і вище). Тому завжди згадується та фраза, що хороших чоловіків ще ’щенятами’ розбирають. Воно звісно не завжди вистрілює (бо він може таки потім виявитись ледарем чи бабником), але якщо хлопець +/- перспективний і розумний, не ледачий, то це в принципі видно одразу. Просто це ж треба миритись з відсутністю його грошей...ну для мене це не було проблемою. Зате на разі він заробляє в рази більше, ніж я заробляла (зараз тимчасово не працюю). Ще й характер покладистий. Ну але я якраз на останньому курсі з ним і познайомилась.

За ким я буду?• 07 января 2024
Ответ дляГубки-уточкой
А зачем меньше?
Ну пусть сидят в одиночестве, кто им доктор 🫣
У меня подруга такая же, я уже и ничего не советую
автор Губки-уточкой • 07 января 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Ну смотрите, у меня, к примеру было 2700$ зачем мне условный мужчина, который зарабатывает 600?
Верочка 100%• 07 января 2024
Та десь знайомляться люди в соціумі.То на відпочинку,то на роботі чи в кафе.Дехто на с.з. йде.Сидячи дома,ніхто не прийде,звісно,а як десь ходити,то шанс є,як задатися ціллю.Навчання,курси,тренінги офлайн.
Верочка 100%• 07 января 2024
Ответ дляГубки-уточкой
Сложно найти достойного
Пробуйте,як не знайдете достойного за все життя,то не смертельно.Мені 45,достойного не знайшла,живу сама,прекрасно себе почуваю.Періодами зустрічаюся з недостойними не довго,мені вистачає.Є подруги,робота,свої справи,нема коли вгору глянути,чекаю вихідні,що б відпочити.
Радикальная• 07 января 2024
Ответ дляГубки-уточкой
На мою думку: життя мінливе. Може завтра Ви будете заробляти 600, а може взагалі нічого. А він навпаки підніметься. Якщо це вік до 30, то в нього є ще всі шанси, якщо він готовий щось для цього міняти. Ну і знову ж таки. чоловіки зараз ДУЖЕ вибагливі. Якщо він заробляє 2700 чи 3000+, то в нього там дуже великий перелік вимог. І повірте його вже не настільки буде цікавити скільки ви заробляєте, як більше те, чи гарне у вас личко і чи не більше 55 кг ви важите.
За ким я буду?• 07 января 2024
Ответ дляГубки-уточкой
600, это крайне мало, конечно.
Но 1500-2000 для вас тоже фуфуфу?
автор Губки-уточкой • 07 января 2024
Ответ дляРадикальная
Я об этом и говорю завышенные требования, сложно найти подходящего
Верочка 100%• 07 января 2024
Ответ дляГубки-уточкой
Думаю у наших мужчин слишком завышены требования
В кожного свої вимоги.А в вас не завищені вимоги?
Лепешечка• 07 января 2024
Ответ дляРадикальная
В мене ті,хто щенятами порозбирав вже розлучаються і на новий виток😂так що не панацея.
автор Губки-уточкой • 07 января 2024
Ответ дляВерочка 100%
Завышенные в чем? В том что хочу похожего на меня мужчину?

автор Губки-уточкой • 07 января 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
600, это крайне мало, конечно.
Но 1500-2000 для вас тоже фуфуфу?
Если он на лет 5 старше - да
За ким я буду?• 07 января 2024
Ответ дляРадикальная
Не знаю, что такое 1000 для талантливой молодежи, это просто база.
Конечно, в юности проще и приятнее идти к общей цели вместе.
А дальше начинаются пальцы веером )
Радикальная• 07 января 2024
Ответ дляГубки-уточкой
Ну а в Вас не завищені? Комусь в житті щастить з кар`єрою, комусь з чоловіком, а комусь і з тим, і з іншим - але це вже прям джекпот. В нашій країна така реальність. Якщо Ви в Україні зараз. +зважаючи на бусики зараз більшості чоловіків не до побачень. І не будуть вони дуже висовуватись і водити по ресторанах. А знайти пару/створити сімю для них не так критично. вони можуть і 5-10 років ще почекати...На жаль, така реальність. Тому можливо краще шукати за межами країни.
За ким я буду?• 07 января 2024
Ответ дляГубки-уточкой
Если он на лет 5 старше - да
Найдите себе женщину ))
автор Губки-уточкой • 07 января 2024
Ответ дляРадикальная
До войны это тоже проблема была. Нет, не завышены.
Тем более нашла под свои запросы но не в Украине. Интересно, почему так.
Для своей страны, где у меня, вроде как более вы грешная позиция требования завышены, а для европейского мужчины - нет?
Радикальная• 07 января 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
А дальше начинаются пальцы веером )
Ну я не талановита, наприклад) Хоча, то по ваших судженнях) Особисто я бачу на реальних прикладах, що талановитість і часто розум - це не основне, щоб одержати хорошу зп. Більше грає роль удача, вміння пробиватись і схитрити, хороші знайомства чи інші зв`язки.
За ким я буду?• 07 января 2024
Мне не понятно, зачем вы парню 26 лет с доходом от 3к? )) У него есть всё, что ему надо, и главное в его возрасте - разнообразие))
Блакитна устриця• 07 января 2024
Ответ дляГубки-уточкой
В єтом и кроется проблема хорошо зарабатывающих женщин.он хотят парнтера, равного по доходу. а мужчинам с таким доходом доступны все женщины вашего возраста + все кто младше, условно до 18. Т е у них выбор больше и они выбирают более красивых, более молодых, более энергичных. тут или планку по доходам снижать ( именно по доходам, не по культурному уровню) т.е. возможно это умный интеллигентный мужчина с доходом 800-500, но который готов делать все для вас. Или одиночество. Или рассчитывать на удачу и продолжать поиски с большим доходом.
Калинові вуста• 07 января 2024
Тут ищите. Какой город?
автор Губки-уточкой • 07 января 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Ну пусть даже 30. Я в отношениях. Но это не отменяет что сложно найти ровню
Радикальная• 07 января 2024
Ответ дляГубки-уточкой
Дивіться, може скластись враження, що я тут чоловіків захищаю. Зовсім ні. Я стверджую, що наші чоловіки дуже розбалувані. Це факт.. І це не змінити в найближчому майбутньому. Тому є реальність. А чи справедливо це? Ні, звісно. Але ж ви ставите якусь ціль і вам треба її підлаштувати під реальні умови, а не під умови ’тепличні’, де б мало бути все справедливо( це не в нас(