Губки-уточкой• 07 января 2024

Давайте поговорим о том где обычной девушке искать себе пару

В 26 лет, если кого попало не хочется.
Вот стало интересно смотрю на подруг, кто относительно чего-то добился одинок...
Лепешечка• 07 января 2024
Ответ дляБлакитна устриця
В єтом и кроется проблема хорошо зарабатывающих женщин.он хотят парнтера, равного по доходу. а мужчинам с таким доходом доступны все женщины вашего возраста + все кто младше, условно до 18. Т е у них выбор больше и они выбирают более красивых, более молодых, более энергичных. тут или планку по доходам снижать ( именно по доходам, не по культурному уровню) т.е. возможно это умный интеллигентный мужчина с доходом 800-500, но который готов делать все для вас. Или одиночество. Или рассчитывать на удачу и продолжать поиски с большим доходом.
Ну не всі з високим доходом мріють і вибирають малоліток щоб ти тринькали гроші. Багато хто хоче рівню, але дуже часто такі чоловіки вже в парі.

Верочка 100%• 07 января 2024
Ответ дляГубки-уточкой
Завышенные в чем? В том что хочу похожего на меня мужчину?
Реально 2700 доходу має не мало людей.В мене велика компанія дуже,українська,більше півтори тисячі працівників.Це середня зарплата,є меньше,є більше.А якщо в мільйонних містах,то це ще вищий шанс.Я навіть по роботі багато спілкуюся з однокурсниками і одногрупниками,а освіт в мене 2-Харків,Київ,деколи перетинаємося на курсах,конференціях,поїздках за кордоном від компанії на відпочинок.Але в мене офлайн,щодня з ранку до ночі на роботі.Якби мені потрібно було познайомитися,то є варіанти,єдине вже не потрібно.
автор Губки-уточкой • 07 января 2024
Ответ дляБлакитна устриця
Это обычный доход. Мы же не про миллионы говорим.
автор Губки-уточкой • 07 января 2024
Ответ дляРадикальная
Дивіться, може скластись враження, що я тут чоловіків захищаю. Зовсім ні. Я стверджую, що наші чоловіки дуже розбалувані. Це факт.. І це не змінити в найближчому майбутньому. Тому є реальність. А чи справедливо це? Ні, звісно. Але ж ви ставите якусь ціль і вам треба її підлаштувати під реальні умови, а не під умови ’тепличні’, де б мало бути все справедливо( це не в нас(
Я нашла себе мужчину в другой стране. Благо есть хороший английский
За ким я буду?• 07 января 2024
Ответ дляГубки-уточкой
Ну пусть даже 30. Я в отношениях. Но это не отменяет что сложно найти ровню
Сложно когда можно требований.
А если просто желание быть счастливой - гораздо легче. У меня муж на 10 лет старше и чуть меньше зарабатывает. Это не мешает ему содержать семью. У вас сбиты ценности немного
Радикальная• 07 января 2024
Ответ дляГубки-уточкой
Ну так Ви уточняйте. Для іншої країни 3000+/- це дійсно середня зп, а не як у нас впевнений середній клас. Я б навіть сказала, що якщо в сім`ї кожен з парнерів приносить по 3к, то це вже навіть вищий середній клас для України.
Блакитна устриця• 07 января 2024
У автора есть пара за рубежом. Это она за подруг переживает кто добился чего-то . Мои обеспеченные подруги тоже за рубеж смотрят. Пару выехало в Германию, там знакомятся
Продавчиня кіз• 07 января 2024
В Україні дуже важко знайти когось нормального... більшість чоловіків ’мамини кошики’, хочуть щоб за ними бігали і мінєти робили на першому побаченні, самі нічого не готові давати окрім свого пісюна дорогоцінного
Автор, спробуйте подивитись за кордон... Іспанія (їм дуже подобається наша зовнішність’) , Італія.
автор Губки-уточкой • 07 января 2024
Ответ дляРадикальная
Это ваше среднего и в большинстве стран ЕС, но это не отменяет того, что это не миллионы

Тишком_нишком• 07 января 2024
Ответ дляГубки-уточкой
Сложно найти достойного
А ви достойная
Залатавая• 07 января 2024
Ответ дляГубки-уточкой
Сложно найти достойного
Может просто тот, кого считаете е вы достойным, не считает достойной вас?
Стильна штучка• 07 января 2024
Ответ дляЛепешечка
В мене ті,хто щенятами порозбирав вже розлучаються і на новий виток😂так що не панацея.
Дивно. Мені 43. Вийшла заміж в 21, три подруги так само приблизно. У чоловіка із трьох друзів, лише один розлучився. А так всі ми живемо з тими чоловіками, з якими познайомилися в студентські роки. Немає змісту йти на новий виток, якщо добрий чоловік.
Радикальная• 07 января 2024
Ответ дляПродавчиня кіз
Так іспанці ще більше до родини прив`язані в рази. Ще й приведуть Вас в дім свекрухи, бо там звикли жити разом сім`ями різних поколінь. Це ж наче за статистикою по Єврозоні країна, де найбільший % молоді (наче до 40) живуть з батьками. А італійці трохи зверхньо часто ставляться до українок. Як не більше, ніж посудомийка та доглядачка за старими...не треба ілюзій..
Карпатський грибар• 07 января 2024
Ответ дляРадикальная
Згодна з Вами, хай би що там не писали. Краще на останніх курсах універу, бо навкруги молодь і навіть, якщо ніхто не подобається, то в одногрупників є свої друзі і знайомі. Коротше, в студентські роки найбільший вибір, я б сказала (ну якщо ми говоримо +/- про однолітків). Далі хіба якісь молоді колективи шукати одразу після універу. Ну а потім вже значно складніше стає. Бо і в жінок вже дофіга вимог, але і в чоловіків також, особливо в тих, що стали хоч трохи норм заробляти в нашій країні (маю на увазі хоча б 1000$ і вище). Тому завжди згадується та фраза, що хороших чоловіків ще ’щенятами’ розбирають. Воно звісно не завжди вистрілює (бо він може таки потім виявитись ледарем чи бабником), але якщо хлопець +/- перспективний і розумний, не ледачий, то це в принципі видно одразу. Просто це ж треба миритись з відсутністю його грошей...ну для мене це не було проблемою. Зате на разі він заробляє в рази більше, ніж я заробляла (зараз тимчасово не працюю). Ще й характер покладистий. Ну але я якраз на останньому курсі з ним і познайомилась.
Непитущі чоловіки на вулиці не валяються.
З вишневого садка• 07 января 2024
Ответ дляГубки-уточкой
Сложно найти достойного
Расскажите, что уже опробовали)
З вишневого садка• 07 января 2024
Ответ дляГубки-уточкой
так о чем разговор, если вы в отношениях?)
З вишневого садка• 07 января 2024
Ответ дляГубки-уточкой
в Украине это доход выше среднего) Понятно, что вы хотите подчеркнуть свою успешность, но не нужно на белое черное говорить)
Пез Году Неделя• 07 января 2024
Ответ дляБлакитна устриця
Тогда активности вне дома обязательны. Дома можно познакомиться только с курьером и сантехником ))
сантехник - очень даже неплохой вариант, особенно если он молодой, симпатичный и дело свое знает