ЧорноброваЯ• 07 января 2024

Як я не хо завтра йти на роботу….

неДоЖиру• 07 января 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
Мені мотивації не вистачає мабуть з дома чи що) а ким ви працюєте?
Редактор. Мене мотивує те, що я можу швидко все робоче поробити і встигнути вдень ще те, що я раніше робила, коли прилазила втомлена з офісу)

руки_Крюги• 07 января 2024
Ответ длябибизяна
Татарінцева, вагітність?
Нет, программу Аниты Луценко купила
Паратруперсупер• 07 января 2024
Ответ дляСвекруховна
завтра вранці буде обстріл, то через тривогу і не підете на роботу
Тіпун Вам на язика.
Мурзилка• 07 января 2024
Теж не дуже хочу, але почався роман з шефом, так вже цікавіше
Я супер-пупер• 07 января 2024
Ответ длянеДоЖиру
Ааа,зрозуміла) в мене просто нема такого швидко поробила і свабодєн) я постійно щось маю робити,щоб був результат, ніколи нічого не встигаю)
курасаны• 07 января 2024
Ответ дляКинг-Конгша
А я хо
В мене завтра дві нових групи на заняття
А це 2 тисячі за годину 🫶💝🫶💝ммммм
Люблю гроші заробляти , в мене це легко виходить
Что за группы
ДваДваВісім• 07 января 2024
Ответ дляСвекруховна
туди куди я водила дитину приходило багато дітей, але на довго не затримувались. можливо справа у викладачці, бо якось все одноманітно подавалось і моїй дитині просто набридло, та й підходу особливо не було, все по шаблону. але ходили.
заняття були біля великого жк, де багато діток, то ж постійно є бажаючі.
Ви самі зацікавились після того цією професією чи у вас є пед освіта?

неДоЖиру• 07 января 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
Та теж завали постійні, але бувають просвітлі години )))
Кинг-Конгша• 07 января 2024
Ответ дляДваДваВісім
Ви сама на себе працюєте? Бо я в державному дит садку те саме роблю, за смішні гроші.
Так
Мама на себе в приватних садочках
курасаны• 07 января 2024
Ответ дляруки_Крюги
И я. А дети в школу не хотят. И у нас у всех сбился режим за время каникул / отпуска. Я раньше 3 ночи последнюю неделю не ложилась. Как завтра встать в 7:20?
Именно поэтому мой в школу не пойдет. Сон важнее ) будем постепенно возвращаться в ритм
Свекруховна• 07 января 2024
Ответ дляДваДваВісім
я працюю зовсім в інший сфері) просто привела приклад з власного досвіду і спостереження)
Кинг-Конгша• 07 января 2024
Ответ дляНаша взяла
Ким працюєте?
Вихователь в прив садочку
Кинг-Конгша• 07 января 2024
Ответ дляОбережнаЯ
Сама вдячна робота, після анлійської для немовлят.
Я англ теж веду
Співаю цілую обіймаю малих )
Дон Пэдро• 07 января 2024
Ответ дляДваДваВісім
Щось не віриться, що за таке готові платити. Ми проходимо навчання, атестацію, оволодіваємо різними методиками раннього розвитку, але надбавок за те немає. Все ж дякую за пораду
Навіть не сумнівайтеся, будут платити та діток водити аж бігом. Особливо зараз, не знаю як в інших містах, в нашому невеличкому містечку саме після початку війни відкрилися декілька приватних закладів для дошкільнят. Садочки відкрилися пізніше, та ще й не всі, бо укриттів нема, і дітей батьки водять на такі заняття приватні
ДваДваВісім• 07 января 2024
Ответ дляКинг-Конгша
Так
Мама на себе в приватних садочках
Ви прям відкрили мені очі але певно це Київ. Бо я в районному центрі проживаю
Наша взяла• 07 января 2024
Ответ дляКинг-Конгша
Вихователь в прив садочку
У мене теж педагогічна освіта, ніяк не хочу працювати в цій сфері(((( Яка у вас зп?
ОбережнаЯ• 07 января 2024
Ответ дляКинг-Конгша
Я англ теж веду
Співаю цілую обіймаю малих )
Заздрю))
Кинг-Конгша• 07 января 2024
Ответ дляДваДваВісім
Маю чотири прив садочка
По 40 хв заняття
200 грн з дитини
Півдня працюю 2-3 тис грн готівкою завжди є
Непереможна• 07 января 2024
Хо или не хо,
А на работу надо.
Так что слушайте имхо,
Надевайте ПрадО

Кинг-Конгша• 07 января 2024
Ответ дляДваДваВісім
Передмістя
20 км до Києва
Кашпо• 07 января 2024
Ответ дляПаратруперсупер
Я також і сьогодні, і завтра. На шоколадки грошей нема, зарплатня 7 тис грн.
Купуйте манюні)
ДваДваВісім• 07 января 2024
Ответ дляДон Пэдро
Я ніколи не бачила себе у приватному бізнесі))) завжди думалось, що вихователь це робота за покликанням і виключно за копійки))) але я тепер подумаю
Смурфетта• 07 января 2024
Ответ длянеДоЖиру
З часів ковіду вдома. Встаю близько 9, відкриваю ноут і працюю) Встигаю і хатні справи робити, щоб на вихідних лише відпочивати. І молодшого школяра кругом відвести-забрати. У мене вдома продуктивність вища, ніж в офісі (їжджу іноді). В офісі взагалі не можу зосередитися зараз
Как я вас понимаю.
В офисе вообще работать некогда - вечно в кабинет кто-то ломится со срочными вопросами, то одно обсудить, то другое - и большая часть не по работе, а за жизнь)) день прошел - ни **ера не успела.
Дома сидишь в тишине и покое, все успеваешь и только за себя отвечаешь. Красотень)
автор ЧорноброваЯ • 07 января 2024
Ответ дляКинг-Конгша
А я хо
А це 2 тисячі за годину 🫶💝🫶💝ммммм
Брехня
Кумедна• 07 января 2024
Я тоже,а нужно бабулеты на отдых рубить.
Мне без сахара• 07 января 2024
И я не хочу. И работа не очень, и ездить далеко, и ЗП - печаль.
Пока ничего лучше не предвидится, но сколько продержусь не знаю..
Ласковая_львица• 07 января 2024
Ответ дляКинг-Конгша
А я хо
А це 2 тисячі за годину 🫶💝🫶💝ммммм
А де старі групи? Розбіглись і вам потрібно було нових набрати?
Кинг-Конгша• 07 января 2024
Ответ дляЛасковая_львица
На місці , дітям по 1.5-2 роки, на місці всі , слава Богу , ніхто не їде з України 🫶
Кинг-Конгша• 07 января 2024
Ответ дляДваДваВісім
Вихователь у прив садочку має 20-25 тис грн на міс
Півдня - менше трохи
Доп заняття всі оплачуються ще
Паратруперсупер• 08 января 2024
Ответ дляСвекруховна
Извините за типун, но откуда Вы знали???