ЧорноброваЯ• 07 января 2024
Як я не хо завтра йти на роботу….
Баба на горошині• 07 января 2024
Ответ длянеДоЖиру
Мені не треба йти) Я з дому працюю. Який же це кайф
Согласна
Покращена• 07 января 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
І оце раненько не ліньки вставать?)
Встаю о 6 -й ранку. І ні, не ліньки😁
Свекруховна• 07 января 2024
Ответ дляКинг-Конгша
А я хо
В мене завтра дві нових групи на заняття
А це 2 тисячі за годину 🫶💝🫶💝ммммм
Люблю гроші заробляти , в мене це легко виходить
А це 2 тисячі за годину 🫶💝🫶💝ммммм
груповий секс?
Зліпок ступні• 07 января 2024
Ответ дляБаба на горошині
А я на полном серьёзе.У меня был офис в центре Киева со всеми сопутствующими.
Я за деякі індивідуалтні сама стільки плачу, але якшо взяти групові, то як приклад, спорт і танці, група 8 чоловік × 250 =2000
Свекруховна• 07 января 2024
завтра вранці буде обстріл, то через тривогу і не підете на роботу
Я супер-пупер• 07 января 2024
Ответ длянеДоЖиру
Як налаштовкєтесь на роботу?
Покращена• 07 января 2024
Ответ дляСвекруховна
Нахєра ви ото написали? Хіба це смішно?
Кинг-Конгша• 07 января 2024
Ответ дляСвекруховна
груповий секс?
Ні
Заняття раннього розвитку з дітками 1-1.5 роки Монтессорі та музика по Орфу
неДоЖиру• 07 января 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
Як налаштовкєтесь на роботу?
З часів ковіду вдома. Встаю близько 9, відкриваю ноут і працюю) Встигаю і хатні справи робити, щоб на вихідних лише відпочивати. І молодшого школяра кругом відвести-забрати. У мене вдома продуктивність вища, ніж в офісі (їжджу іноді). В офісі взагалі не можу зосередитися зараз
Свекруховна• 07 января 2024
Ответ дляПокращена
Нахєра ви ото написали? Хіба це смішно?
не смішно, але факт
неДоЖиру• 07 января 2024
Ответ дляПокращена
Нахєра ви ото написали? Хіба це смішно?
Реально хворе якесь пише ((
Свекруховна• 07 января 2024
Ответ дляКинг-Конгша
Ні
клас ❤️
Я супер-пупер• 07 января 2024
Ответ длянеДоЖиру
А в мене чомусь вдома не виходить зосередитись(( трму в основном в офіс їжджу,хоча можу працювати з дому
ДваДваВісім• 07 января 2024
Ответ дляКинг-Конгша
Ні
Ви сама на себе працюєте? Бо я в державному дит садку те саме роблю, за смішні гроші.
Свекруховна• 07 января 2024
Ответ дляДваДваВісім
починайте працювати на себе. я ходила з дитиною на заняття, чисто для того щоб змінити картинку і «бацилами обмінятися». заняття 40хв 200грн.
Наша взяла• 07 января 2024
Ответ дляКинг-Конгша
А я хо
А це 2 тисячі за годину 🫶💝🫶💝ммммм
Ким працюєте?
ДваДваВісім• 07 января 2024
Ответ дляСвекруховна
Щось не віриться, що за таке готові платити. Ми проходимо навчання, атестацію, оволодіваємо різними методиками раннього розвитку, але надбавок за те немає. Все ж дякую за пораду
неДоЖиру• 07 января 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
Я вже не уявляю, якби сказали в офіс повернутися на постійній основі(
Папобус• 07 января 2024
у нас заметает снег... скользко, главное доползти до паркинга... а там на работу как на праздник, я люблю свою работу. Завтра сложный тяжелый день, но прорвемся!!
Я супер-пупер• 07 января 2024
Ответ длянеДоЖиру
Мені мотивації не вистачає мабуть з дома чи що) а ким ви працюєте?
бибизяна• 07 января 2024
Ответ дляруки_Крюги
А, у меня еще завтра марафон похудения начинается. И возобновляются сразу 2 курсов
Татарінцева, вагітність?
ОбережнаЯ• 07 января 2024
Ответ дляКинг-Конгша
Ні
Сама вдячна робота, після анлійської для немовлят.
Свекруховна• 07 января 2024
Ответ дляДваДваВісім
туди куди я водила дитину приходило багато дітей, але на довго не затримувались. можливо справа у викладачці, бо якось все одноманітно подавалось і моїй дитині просто набридло, та й підходу особливо не було, все по шаблону. але ходили.
заняття були біля великого жк, де багато діток, то ж постійно є бажаючі.
Паратруперсупер• 07 января 2024
Ответ дляКашпо
Я сьогодні була, і завтра піду) в мене на роботі є шоколадка)
Я також і сьогодні, і завтра. На шоколадки грошей нема, зарплатня 7 тис грн.