Дама-мадама• 07 января 2024
Земельний пай
Хтось планує продавати свій земельний пай. Після того як поправки до Закону вступили в силу? Яку ціну будете просити?
Чи вважаєте за доцільне зараз продавати?
В курсі діла• 07 января 2024
Я продаю вже сім років
По тис ує сотка
Маю 2 га
Тиша досі
Під Києвом 10 км
По тис ує сотка
Маю 2 га
Тиша досі
Під Києвом 10 км
Хвець-тець• 07 января 2024
Земля в Херсонской области 😔
Предлагают вроде бы около 1000 за гектар
Леопардові панчохи• 07 января 2024
Полтавська область, звонили пропонували по 3 тис доларів за гектар. Відмовила.
Хвець-тець• 07 января 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
Круто...значит у нас цены слишком занижены🤔
Леопардові панчохи• 07 января 2024
Ответ дляХвець-тець
Ще і як. Я цікавилась, середня по Україні 3-4 тис.
Хвець-тець• 07 января 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
Дякую за інфо
Дама-мадама
• 07 января 2024
Ответ дляМульйонерша
Є пай, але не знаю про поправки, розкажіть будь ласка.
Можуть купувати юридичні особи
Дама-мадама
• 07 января 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
Думаєте буде дорожче?
забиякина• 07 января 2024
Маю землю в херсонській області) продавати не планували, бо в родині є фермер, то земля оброблялась і приносила прибуток. Навіть якщо звільнять Херсонщину, то не буду продавати, то спадок мій)
А шо сталося?• 07 января 2024
На кой хрін її продавати?5000 за га в рік арендатор платить, і земля при тобі залишається, дітям як спадок.
Дама-мадама
• 07 января 2024
Ответ дляА шо сталося?
14000 грн за 5 га
А шо сталося?• 07 января 2024
Ответ дляДама-мадама
14000 грн за 5 га
Малувато.Але ж все одно прибуток і можливо і в вас підвищиться ціна, а так продасте і нічого вже не отримаєте
Дама-мадама
• 07 января 2024
Ответ дляА шо сталося?
Так я буду 20 років чекати. Зараз купують за +-300000 грн
Дама-мадама
• 07 января 2024
Ответ дляЩира українка
Те ж думаю продавати. В мене васильківський район, не знаю ціни
Ціни різні
Дама-мадама
• 07 января 2024
Ответ дляЖенщинас
Гроші розійдуться, а земля це земля. І прогодує, і в спадок
Для прогодує є біля хати земля. А за оренду дуже мало платять
Мульйонерша• 07 января 2024
Ответ дляА шо сталося?
Ви цінуєте це , а ваш внук може вмить продати, ну але йому буде приємно.
Щира українка• 07 января 2024
Ответ дляМульйонерша
Ага главное дожить до внуков и чтоб земля не в окупации была
А шо сталося?• 07 января 2024
Ответ дляМульйонерша
Може.То буде його діло.Дід з бабою чоловіка та його батько не продали землю(по дарчій пропонували або в аренду на 49 років) і у сина та доньки й внуків є постійне джерело доходу.І пенсіонери його мали поки живі були.Це погано і треба було позбуватися бо раптом внук продасть?
Дама-мадама
• 07 января 2024
Ответ дляЩира українка
А де ви дивитися?
Запитую тих хто продавав
Маю декілька думок• 07 января 2024
В нас в Рівненській область і близько таких цін немає як пишуть вище. Мама отримує орендну плату 8 тис грн за рік (це за майже 5 га чорноземних родючих ґрунтів ), виплату затримають на рік(деякі люди не отримали ще за 2022 рік)
Моя думка що пай (5-6 гектарів) має коштувати по ціні однокімнатної квартири , ну але це моя думка
Дама-мадама
• 07 января 2024
Ответ дляМаю декілька думок
Я теж так думаю. Але ті договори оренди так понаписували, що орендар має право першочергового викупу
Дідова баба• 07 января 2024
не зовсім по темі, але хочу спитати, може хто знає, ще ці паї дають десь?
Маю декілька думок• 07 января 2024
Ответ дляДама-мадама
Тоді чекати закінчення договору. ;)
Зайченя• 07 января 2024
Ответ дляДама-мадама
А скільки б ви хотіли, щоб платили за га ?
Дама-мадама
• 07 января 2024
Ответ дляДідова баба
Їх давали при розпаюванні колгоспів