Дама-мадама• 07 января 2024

Земельний пай

Хтось планує продавати свій земельний пай. Після того як поправки до Закону вступили в силу? Яку ціну будете просити?
Чи вважаєте за доцільне зараз продавати?
автор Дама-мадама • 07 января 2024
Ответ дляЗайченя
А скільки б ви хотіли, щоб платили за га ?
Ну точно не 2500 грн за гектар

Шукаю стакан• 07 января 2024
Ответ дляДама-мадама
14000 грн за 5 га
3700 грн за 4 га платять ((
Зайченя• 07 января 2024
Ответ дляДама-мадама
Ну точно не 2500 грн за гектар
Ну, так а скільки??
Зайченя• 07 января 2024
Ответ дляМаю декілька думок
В нас в Рівненській область і близько таких цін немає як пишуть вище. Мама отримує орендну плату 8 тис грн за рік (це за майже 5 га чорноземних родючих ґрунтів ), виплату затримають на рік(деякі люди не отримали ще за 2022 рік)
Моя думка що пай (5-6 гектарів) має коштувати по ціні однокімнатної квартири , ну але це моя думка
А ціну кукурудзи цього року знаєте?
Мульйонерша• 07 января 2024
Ответ дляМаю декілька думок
Мало, Вінницька обл.4 .5 га паю 25000тис.грн.
автор Дама-мадама • 07 января 2024
Ответ дляЗайченя
Ну, так а скільки??
6000 грн мінімум
Зайченя• 07 января 2024
Ответ дляДама-мадама
6000 грн мінімум
Многие так и платят, многие гораздо больше. Учтите, что в арендную плату 20% налогов заложено

автор Дама-мадама • 07 января 2024
Ответ дляЗайченя
Я знаю. Пай отримала сама , працювала бухгалтером в колгоспі, про ціноутворення трохи знаю
Зайченя• 07 января 2024
Ответ дляДама-мадама
Ну, от у нас по 7000 за га выплачивали в этом году, при том что почти все убыточно, цен нет на продукцию, все не довольны, все хотят на пай квартиру купить и не понимают, что в наших условиях земля столько не стоит
автор Дама-мадама • 07 января 2024
Ответ дляЗайченя
Но арендаторы выкупают же. Даже при таких условиях
Зайченя• 07 января 2024
Ответ дляДама-мадама
Да, но не по 10тыс за га
ЗавЛабСнаб• 07 января 2024
У нас в Донецкой области по сто тысяч гривен паи в 7 га покупали! И люди продавали
автор Дама-мадама • 07 января 2024
Ответ дляЗайченя
Да, но не по 10тыс за га
Если бы было убыточно,то зачем выкупать по любой цене?
Зайченя• 07 января 2024
Ответ дляДама-мадама
Кстати, многие мелкие фермеры, у которых неск сот га, продают, не выгодно обрабатывать, еще и угроза, что раша все отберет, как в запорожье, херсоне, донецке
Зайченя• 07 января 2024
Ответ дляДама-мадама
Еще раз- никто по любой цене не покупает, в среднем 1-2 тыс за га
Чебураха з перцем• 07 января 2024
Ответ дляДама-мадама
Я теж так думаю. Але ті договори оренди так понаписували, що орендар має право першочергового викупу
Це в законі так прописано, договори мають бути типові. Їх перевіряють в земельному відділі при реєстрації. Платити орендну плату також мають не нижче ніж встановлений відсоток від нормативної грошової оцінки.
До цього року було обмеження, за юридичною згодою фермерського господарства, землю могли купити фіз.особи (фактично купували фермер або його сім’я на себе). І там обмеження було до 100 га на фіз.особу. Зараз - оформлення можливе на юридичну особу, до 10 тис.га, знову ж таки, за згодою фермера з яким укладено договір. Тобто, той хто обробляє вашу землю має першочергове право на її придбання. Можливо щось путаю…
Не зви чайна• 16 января 2024
Ответ дляВ курсі діла
Я продаю вже сім років
По тис ує сотка
Маю 2 га
Тиша досі
Під Києвом 10 км
Вы так еще лет 200 продавать будете 🤣🤣🤣