Доброго вечора) Порадьте , будь ласка, клініку і лікаря де найкраще зробити лапаскопію кісти яєчника.
Отжигающая• 07 января 2024
Доброго вечора. Тарас Юліанович Мартін, міська лікарня (номер не пам´ятаю, загугліть, їздила на операцію до нього з Ужгороду), він завідуючий гінекологічного відділення, золота людина - живе роботою і на роботі, як я помітила, 24/7.
Отжигающая• 07 января 2024
Він і у приватній лікарні приймає але ценник там помножений у 2 рази.
Банан-барабан• 07 января 2024
Ответ дляОтжигающая
А ціна?
Отжигающая• 07 января 2024
Ответ дляБанан-барабан
А ціна?
Для мене ціна була адекватна у порівнянні з запросами в Ужгороді. Але в мене була дуже складна операція. Я зараз телефон пошукаю і напишу, Ви запитайте скільки буде коштувати у Вашому випадку.
Банан-барабан• 07 января 2024
Ответ дляОтжигающая
Я хочу хоч приблизно. В мене кіста, спайки, ендометріоз + кишечник з спайками.
Теж читаю за лікарів і ціни моніторю.
Отжигающая• 07 января 2024
Ответ дляБанан-барабан
Теж читаю за лікарів і ціни моніторю.
+380673074072 Тарас Юліанович Мартин. Телефонувати сенсу не має, пишіть зразу проблему у вайбер - відпише, до нього завжди черга.
Я не спец по гінекології щоб підсказати Вам наскільки легке/складне Ваше захворювання, розумієте? Скажу про себе - в Ужі мені озвучили 3000$, Тарас Юліанович в 5 разів меньше. І що головне для мене - зроблено ідеально, органи збережені, в мене все добре, тьфу-тьфу-тьфу
жар-птица Нюра• 07 января 2024
Мартин профі. Моїй мамі всі лікарі радили матку видаляти, в він гістероскопічно забрав міому величезну.
Легко все пройшло і зараз все ок.
Раджу
Легко все пройшло і зараз все ок.
Раджу
Отжигающая• 07 января 2024
Ответ дляmysha1978
В якій саме приватній лікарні?
Ну якщо я оперувалась у міській лікарні, то зрозуміло ж що не була у приватній. Логічно?
Отжигающая• 07 января 2024
Ответ дляmysha1978
Ви написали, що він і у приватній приймає( крім державної , де Ви оперувались). Так я і питаю, скажіть у якій?
Ще раз - я не була у приватній. Звідки знаю що приймає і у приватній - бажала зробити операцію як можна раніше, Тарас Юліанович казав, що це можливо, але тілки у приватній кліниці, тому що операції у міській лікарні були запланованими.