Яжбоматуся• 07 января 2024
Що це може бути
Познайомились з хлопцем, запропонував зустрічатися
Пройшов місяць, діло дійшло до сексу, а в нього ,вибачте ,не встає
Думала, ну перший раз, може якесь хвилювання і тд… але ми пробували ще разів 5 і все так само
Каже що подобаюсь, фігура гарна, все при мені, і в цілому гарна, він сам до мене приставати починає
Нам по 27 років
Бринзолетта• 07 января 2024
Імпотенція це. Шукайте наступного, на жаль. У Вас це вперше? Мені вже чоловіки 3 таких попадали за життя. Нічого не зробити. З роками лише гірше( вилікувати, може, і можна, але чоловіки часто з таким до лікаря не йдуть. Запевняють, що все у них супер. А комплексів потім на 2 життя вперед у вас,а не у нього
Научительница• 07 января 2024
Если вам секс не важен, общайтесь. Может быть и так, что на Вас у него не встаёт, так бывает, а может проблемы с потенцией и надо к врачу.
Яжбоматуся
• 07 января 2024
Ответ дляДай подивлюся
А он как реагирует что не встаёт,как объясняет.
Каже що таке з ним вперше, і що він спочатку встає а потім падає, але я не бачила щоб він стояв(
Виправдовується що це може бути через стрес
Знову Я• 07 января 2024
Ответ дляЯжбоматуся
Хай іде до уролога
...аяприкольная• 07 января 2024
І в мене так було з одним хлопцем, він ніяк не хотів це обговорювати. Типу іншим разом все буде ок, втомився і т.д наступного разу було те саме. Шкода. Він був дуже класним.
Дай подивлюся• 07 января 2024
Ответ дляЯжбоматуся
Как впервые,если вы пишите пробовали 5 раз.🤣
Яжбоматуся
• 08 января 2024
Ответ дляДай подивлюся
Типу я перша з ким у нього така біда)
А з іншими дівчатами все ок у нього було
Пацан к успеху шел• 08 января 2024
Ответ дляБринзолетта
Все хорошо, только почему у неё должны возникнуть комплексы? У меня трое таких было, не понимаю, каким боком это относится ко мне?
Пацан к успеху шел• 08 января 2024
Ответ дляЯжбоматуся
Типу я перша з ким у нього така біда)
Ну да, конечно ))
Так мы и поверили ))