Помидорина• 08 января 2024
Хто вже відкривав в Німеччині Gewerbe чи працює Selbständigkeit?
1. Розкажіть, будь ласка, як це вдалося? Без податкового консультанту, це мабуть ніяк? Це десь треба щомісячно звітувати?
2. Який стартовий капітал мали? Бо ж якщо тільки починаєш свою справу, де дохід не сталий, то може ж спершу і на житло не вистачиьи після вирахування тих податків? Чи перші місяці там якісь лояльні?
Дуже цікаво?
3.Чи може кто просто продовжує онлайн на Україну працювати, і доплачує податок в Німеччині? Скільки приблизно виходить такий податок?
4.Чи не починають в цьому разі якість пристальні перевірки?
5.На якому рівні німецька мова у Вас?
6.Плануєте залишатися в Німеччині?
7.І якщо повертитиметеся в Україну, то це хіба що в кінці року, щоб не отримати раптом в кінці року "листи щастя" на німецьку адресу де Ви вже не живете, що маєте після річного перерахунку податкув щось повернути?
8. В якому Ви місті? Це онлайн чи офлайн?
Дуже цікаво?
5.На якому рівні німецька мова у Вас?
6.Плануєте залишатися в Німеччині?