короткопамятна• 08 января 2024
Есть ли смысл оставить корм котам на улице?
В продолжение вчерашней темы.
Котов сейчас не видно.
Мой корм был съеден только раз при мне, следующая порция замерзла. Третью кто-то убрал миски, хз, ели или нет. Видела только птиц возле них.
Кто-то уже оставил им сухой корм рыбу и воду, по воде видно, что уже заледенело
Котов сейчас не видно.
Аноним_1858• 08 января 2024
Коли морози то мабуть немає сенсу, бо обов´язково потрібна вода, а вона замерзає. Краще залишити якусь іншу їжу.
Огірок та Помідорчик• 08 января 2024
влажный корм конечно замерзнет. Сухой вроде не замерзает. Лучше его, чем ничего
Ошеламиссимо• 08 января 2024
Якщо знаєте, де вони ховаються, то несіть туди. Зазвичай, вони приходять до місця годування, в той час, який ви приходите
Блондинка в Шоколаде• 08 января 2024
Ответ дляХуАнита
Я зову і вони прибігають, я їм ще воду в термосі приношу ))
Я думала, що одна така))) Люди дивляться наче на хвореньку
короткопамятна
• 08 января 2024
Ответ дляОшеламиссимо
Не знаю
Щас ухожу• 08 января 2024
Ответ дляАноним_1858
Будь-яка їжа зараз замерзне.
Я сьогодні вранці лишала- так і замерзло кучкою.
Пасти Ла• 08 января 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Давно пофіг хто як дивиться.Я знаю,що роблю правильно.Поважаю людей які турбуються про тварин.
Мочалкин блюз• 08 января 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Не, дякую вам. Хай вони на себе дивляться, здоровеньки
ХуАнита• 08 января 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Вони ще й мене взнають і як я прохожу тим районом, то вони за мною біжать, кричать і вимагають їжі
І я така мадам в пальто на каблучках іду і годую, а шо робить
Ответ дляХуАнита
Я перші місяці війни кругом за собою тягала сухий корм)) людей мало було, а голодних тварин стало більше на вулицях... Потім люди почали повертатися, з´явилися знов мисочки під під´їздами) але в машині і досі пакован корму)
ХуАнита• 08 января 2024
Ответ дляБасина
В нас жіночка ходила годувала котів в нашому загашнику, ми їй кошти перекидали.
Важко було коли Києв без продуктів особо був, а в ботаніці на Гришка купа собак живе і знаю хто і як їх годує, вони просили у людей хоч які-небудь каші... так жалко було. Але нічого вижили завдяки добрим людям )))