Відповів всім• 08 января 2024
Допоможіть порадою. Не засуджуйте( Народила від чоловіка набагато старшого. Як
Як далі, не знаю. Мені було 20, коли почала роман з цим чоловіком. Він набагато старший за мене. Одразу скажу, якби я була по той бік екрану - я б теж подумала що пише якась маргіналка чи шось таке. Я не з бідноі родини, досить симпатична, але так склалось що завагітніла від нього. Жити з ним не хочу. Деколи бачу тут теми про різниці в віці у людей 12,15,18 років…. Та якби ж 🤦♀️ Я не буду казати точну цифру, бо соромно навіть психологу розказувати. Різниця більше ніж 25 років. Мені було 20, йому вже більше набагато ніж 45. Звучить дико, але дитина є. Я не знаю як мені бути. Кохала… завжди усміхалась і заздрила тим хто писав тут теми про своі «переживання» за різницю у віці, яка навіть близько не така як в нас 🤦♀️ люди, що мені робити?
Усміхайлик• 08 января 2024
Ответ дляАлгонавт
Короче у автора единственный шанс отвязаться от такого прошлого -стать вдовой.
Дед все равно будет приходить к ребенку и участвовать в его жизни. Шило не утаишь.
И таки это отклонение по собственной воле ложится под дела да еще и ребенка от него рожать. Такие маргинальные истории доя ток-шоу на СТБ)
вы когда в следующий раз выпьете, закусывайте просто
Каркуша Клара• 08 января 2024
Ответ дляВідповів всім
Не одружений, фітнес тренер. Дітей немав до цього. Мене ще мучить це - я його кохала, але мені боляче що між нами така різниця, я б все віддала щоб ця різниця між нами була б хоча б на 10-12 років менша.
В истории был случай.. дама выходила замуж за молодого и соврала по поводу своего возраста. Поженились, он узнал.. там была ОЧЕНЬ большая разница, он тут же развелся и сошел с ума.. Не сходите с ума! Не живите, не общайтесь если не хо..
Каркуша Клара• 08 января 2024
Ответ дляСиреневая цапля
КохаЛА ? Тобто вже перестали кохати, як різницю дорахували ?
ВЫ жестокая!
Алгонавт• 08 января 2024
Ответ дляУсміхайлик
Вы что? После истории автора я в завязке. Еще не приведи господи с дедом проснуться потом
Усміхайлик• 08 января 2024
Ответ дляАлгонавт
вы еще не протрезвели
Каркуша Клара• 08 января 2024
Ответ дляИграю у края
Вы спали год назад , не видели? В чем вообще проблема ? Любите - живите и наслаждайтесь. Зачем вам кто и что думает ((((
Бля ну пипец, реально малолетки немного тупят(
Автор не считала! Это все математика виновата! Пока не считала все было ок... а вот после... ржу...
Алгонавт• 08 января 2024
Ответ дляКаркуша Клара
Когда он начал планировать жизнь на пенсии, то автор очнулась
Алгонавт• 08 января 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
Логично.Он уже дед,а Вы молодая.
Пусть автор берет пример. Пока смерть не разлучит
Робот Вертер• 08 января 2024
Ответ дляВідповів всім
Ну у вас різниця не була 31 рік як в нас. Я нормально ставлюсь до пар з різницею в віці, маю багато прикладів де чоловіки спортсмени віку 50, але їхнім жінкам хоча б вже є за 30, а не 20 річки як я.
То знайдіть молодшого, які ваші роки.
Асталависта бэйби• 08 января 2024
Ответ дляВідповів всім
Мене муляє ця різниця. Чесно, якщо я кохаю то кохаю до без тями. Нехай це звучить смішно, можливо тому що я молода і так ставлюсь до цього. В нього всі якості які мені потрібні, але очевидно що ми не будемо разом сім‘єю, бо йому буде 60, а мені навіть 30 не буде. Мені боляче через це. Чому так в житті? Зустрілись дві душі але нічого не вийде. Мені 23 роки. Якби мені було вже хоча б 35 + питання б не стояло. Але люди, йому буде 55, а мені 24… Не зможу і не хочу.
Дивна ви, дуже. Я активно НЕ розумію, чого ви ниєте, страждаєте і яких саме відповідей чекаєте. Вас до нестями муляє різниця у віці, вам від цього боляче. Зрозуміло. Зустрічне питання: а коли сексом займалися з цим чоловіком, то різниця не муляла, ні? Перепрошую, ви ж не дитина й, мабуть, усвідомлювали, що від секс. утіх часом з’являються діти. Чи не усвідомлювали?) Все можна було змінити ДО народження дитини, якщо було різке й болюче неприйняття віку вельми ’дорослого’ татка майбутньої дитини. Ви цього не зробили. Зараз же ви стоїте зараз перед фактом. Вже доконаним фактом. Що ви чекаєте почути від незнайомих вам людей. Аби вас пошкодували? Накидали варіантів? Що? Ну просто мега інфантильна тема, насправді
Мааарковная• 08 января 2024
Ответ дляВідповів всім
ну у них так, у вас по іншому. Ви самі собі просто вбили в голову, що це найбільша проблема - все йде з вашого сприйняття. Всім на вашу сім’ю уже пофіг - уже всі відпліткували і звикли і перейшли на інші теми, а ви далі паритеся. Розслабтеся. Якщо все решта добре - він вас влаштовує як чоловік і батько дитини, то живіть своє життя і не партеся. Потім буде потім - життя все розставить по своїх місцях.
Я тертий жук• 08 января 2024
Ответ дляВідповів всім
Я так і хочу
Я молода, гарна, вільна, є житло, дитина. Був роман з дорослим чоловіком і народилась дитина. Через різницю в 31 рік ми не стали сім‘єю, а лишились в близьких стосунках (просто як батьки дитини) і нічого «забруднюючого» мене не сталось.
Якось так? 🫣
а почему надо всем говорить о разнице в возрасте?
был роман и сплыл.
есть прекрасная старая формулировка ’не сошлись характерами’.
был роман и сплыл.
ДА да да• 08 января 2024
Ответ длямесяцкие
У Юли Высоцкой разница с мужем больше,чем у вас. У Галкина и Пугачевой тоже разница больше.Живите для себя и ребенка.
Не не дуже приклади для поріаняння. То люди творчі,в них таке часто-туди ж Дібров,Павлік,Петросян,Табаков,Бабкіна,Кудрявцева. Люди при славі і грошах. А у автора звичайний порожняковий стариган.
Гомосноб• 08 января 2024
Ответ дляВідповів всім
Ні, надто велика різниця у віці. Це навіть не 15 і не 20 років як в багатьох. Форум анонімний? Ок. Засуджуйте. Йому зараз 54 роки, я народила в його 53. Мені зараз 23. Дитині рік. Він не дідуган, дуже класний мужчина, спортсмен, тренер. Якби мені було зараз років 35, я не лякалась б, раділа б материнству,але мені 23 і це прірва. Пишу під анонімом. Більше 30 років різниця.
Ото у вас каша в голові.......
З чого ви взагалі взяли, що комусь є діло до вашого життя і ви комусь цікаві?
Доречі, знаю жінку, яка в радянські часи вийшла заміж в 20 років за 65 річного чоловіка. В якого на той час була двадцятирічна онучка.
Ця жінка народила йому дитину і двадцять років прожила з ним в щасті. Після його смерті заміж більше не захотіла виходити.
Солоденька цукОрка• 08 января 2024
Ответ дляВідповів всім
Ось я і не хочу мати того «анамнезу» (( Ніби все добре, молода, гарна, не бідна, вільна, а батько дитини на 31 рік старший
Можливо просто з часом в мені буде жіноча впевненість в собі і я не буду соромитись?
Та что вы заладили 31, ну говорите если что что 20 лет разницы и была большая любовь, думаете кого-то интересует точный возраст?
Вы сами себя будете унижать этими оправданиями, сомнениями и страданиями по возрасту, держите позицию что любили друг друга, сделали ребенка, но не сложилось, отношения поддерживаете. Это достойная позиция.
А если будете всем в уши лить что он старый, не хотите с ним, жалеете и тд - тогда может и будут тыкать пальцами и рассказывать про вас знакомым ’а вот моя подруга Даша 20 лет родила от старика’
Файна пані• 08 января 2024
Ответ дляВідповів всім
Чого Ви аборт не зробили?
Нехай щастить• 08 января 2024
Ответ дляВідповів всім
Ути-пути..20 річки
...
Відповів всім
• 08 января 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
Ви праві. Мені ваша відповідь найбільше трохи заспокоїла. Я сама себе принижую…
Невгамовна• 08 января 2024
Значит год назад вас не смущало, а тут резко резко и все. Ну посмотрите на Сашу Николаенко. Но там миллиардер, она знала на что шла.
Герцогиня• 08 января 2024
Ответ дляВідповів всім
Ні, я живу окремо , маю власне житло дякувати мамі. Це вже великий плюс. Але виходить що мені доведеться все життя комунікувати з чоловіком старшим на 31 рік, (люди! Це не 15-20 років! Це більше ніж 30!!!!!)
Вы могли родить от ровесника и понять, что человек не Ваш, и точно так же растить от него ребенка. Непонятен акцент на возрасте.
графиняВишенка• 08 января 2024
Ответ дляВідповів всім
І що? Діло зроблене і У Вас дитина. Ростіть тепер дитину і займайтеся собою, думайте над своєю кар´єрою.
буреЛОМКА• 09 января 2024
Ответ длятянитолкайка
Жити з ним не хочу.
Не хотите - не живите.
Что делать? Воспитывать ребенка, что ж еще )))
буреЛОМКА• 09 января 2024
Ответ дляВідповів всім
Вы это только сегодня поняли?
Играю у края• 09 января 2024
Ответ дляКаркуша Клара
😂😂😂