Відповів всім• 08 января 2024
Допоможіть порадою. Не засуджуйте( Народила від чоловіка набагато старшого. Як
Як далі, не знаю. Мені було 20, коли почала роман з цим чоловіком. Він набагато старший за мене. Одразу скажу, якби я була по той бік екрану - я б теж подумала що пише якась маргіналка чи шось таке. Я не з бідноі родини, досить симпатична, але так склалось що завагітніла від нього. Жити з ним не хочу. Деколи бачу тут теми про різниці в віці у людей 12,15,18 років…. Та якби ж 🤦♀️ Я не буду казати точну цифру, бо соромно навіть психологу розказувати. Різниця більше ніж 25 років. Мені було 20, йому вже більше набагато ніж 45. Звучить дико, але дитина є. Я не знаю як мені бути. Кохала… завжди усміхалась і заздрила тим хто писав тут теми про своі «переживання» за різницю у віці, яка навіть близько не така як в нас 🤦♀️ люди, що мені робити?
Сиреневая цапля• 08 января 2024
Ответ длятянитолкайка
У тролів завжди так, проте місцеві тітки будуть декілька годин щось радити.
Ну так фантазия бурная. Будем сами додумывать и советовать 😀
Туфли в чешуе• 08 января 2024
Ответ дляСиреневая цапля
Ну мы поняли, Вы только сейчас очнулись и посчитали.
От нас чего хотите , если сами не знаете чего хотите?
Довыучила раздел математики)))))
Не ясно в чем вопрос то
ДлинноНожка• 08 января 2024
Ответ дляВідповів всім
Ну у вас різниця не була 31 рік як в нас. Я нормально ставлюсь до пар з різницею в віці, маю багато прикладів де чоловіки спортсмени віку 50, але їхнім жінкам хоча б вже є за 30, а не 20 річки як я.
а дотепер нормально було?
тянитолкайка• 08 января 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Говорили про це з ним?
То автора скопіювала, не моє.
Метелики на душі• 08 января 2024
Ответ длятянитолкайка
Жити з ним не хочу.
Ви з двох акаунтів пишете ?
Шалена невинність• 08 января 2024
Ответ длятянитолкайка
Жити з ним не хочу.
Ви не хочете? Жити з чоловіком автора? То і не нада.
Відповів всім
• 08 января 2024
Ответ дляВолодарка мрій
А где Ваши родители, подруги , друзья , что они говорят ? Вы с ним живете или нет?
Ні, я живу окремо , маю власне житло дякувати мамі. Це вже великий плюс. Але виходить що мені доведеться все життя комунікувати з чоловіком старшим на 31 рік, (люди! Це не 15-20 років! Це більше ніж 30!!!!!)
Шалена невинність• 08 января 2024
Ответ дляВідповів всім
Ви - дивна) Ми що вас примушуємо?) Не хочете, не спілкуйтесь.
Сиреневая цапля• 08 января 2024
Ответ дляВідповів всім
Ну комунікувати мабуть доведеться, бо гроші брати якось потрібно. А от жити все життя зовсім не обов´язково.
Вишневий цвіт• 08 января 2024
Тю, он знает про ребёнка? Ну встречаетесь, что уж теперь, или ищите нового мужа себе.
Відповів всім
• 08 января 2024
Ответ дляЗоркая Зорро
Так а що з ним не так? Він одружений має дітей і онуків?
Не одружений, фітнес тренер. Дітей немав до цього. Мене ще мучить це - я його кохала, але мені боляче що між нами така різниця, я б все віддала щоб ця різниця між нами була б хоча б на 10-12 років менша.
іронічна антитеза• 08 января 2024
Ответ длятянитолкайка
То автора скопіювала, не моє.
Пардон, промахнулась, потім побачила, думаю автор побачила)
Володарка мрій• 08 января 2024
Ответ дляВідповів всім
Интересно Вы сами прозрели или как ?
Он женат или нет ? Ребёнок на него записан ?
Не рахую, а вважаю• 08 января 2024
Живите сейчас, уже все произошло, что вы измените теперь своими переживаниями?
Сиреневая цапля• 08 января 2024
Ответ дляВідповів всім
КохаЛА ? Тобто вже перестали кохати, як різницю дорахували ?
ВільнаНазавжди• 08 января 2024
Ответ дляВідповів всім
Може й не доведеться.
Автор, що вас так лякає, не розумію
Ответ дляВідповів всім
Ні, надто велика різниця у віці. Це навіть не 15 і не 20 років як в багатьох. Форум анонімний? Ок. Засуджуйте. Йому зараз 54 роки, я народила в його 53. Мені зараз 23. Дитині рік. Він не дідуган, дуже класний мужчина, спортсмен, тренер. Якби мені було зараз років 35, я не лякалась б, раділа б материнству,але мені 23 і це прірва. Пишу під анонімом. Більше 30 років різниця.
Ну если любите и все устраивает наслаждайтесь пока тем что есть а что будет дальше неизвестно
У ровесников тоже проблемы есть и в отношениях и в сексе
Місячне Сяйво• 08 января 2024
Ответ дляВідповів всім
Ну, про «все життя» ви загнули. Йому 54, скільки того життя лишилось (вибачте за сарказм).
З усього можна зробити висновок, що кохання у вас до нього немає, тож можете не комунікувати, яка проблема?
Шалена невинність• 08 января 2024
Ответ дляВідповів всім
Кохала, спала, вагітнила, народила дитину - а тепер стало боляче?
Викупана• 08 января 2024
Ответ дляВідповів всім
То есть проблема только в том, что Вы дошли до такого раздела математики как вычитание?
Психологічка• 08 января 2024
Ответ дляВідповів всім
Автор, а ви молодого можете і не знайти, особливо зараз,готові в нікуди уйти і самі тягнути дитину? Є вам де жити? Як до Вас ставиться чоловік? Шукайте позитив
Безпорадна Кроко• 08 января 2024
Ответ дляВідповів всім
Вас ніхто силою не тримає.
Це Ваше життя.
Багато сімей розходяться незалежно від різниці у віці.
Хто кого спокусив?
Ну, з ним ясно - сивина в голову - біс у ребро, захотів 20-річну.
Як Ви зараз?
Навіть для інтиму різниця завелика.
У нього уже не так функціонує, а Ви ще навіть не розігналися.
Це Ваше життя.
Хто кого спокусив?
Як Ви зараз?
Навіть для інтиму різниця завелика.
Крижана бурулька• 08 января 2024
Ну и не общайтесь. Пусть с ребенком время проводит, а вы от сивояя своего прячьтесь.
Ответ дляВідповів всім
Ну тут скорее у мужа вашего мозгов нет -извините
Відповів всім
• 08 января 2024
Ответ дляВишневий цвіт
Мене муляє ця різниця. Чесно, якщо я кохаю то кохаю до без тями. Нехай це звучить смішно, можливо тому що я молода і так ставлюсь до цього. В нього всі якості які мені потрібні, але очевидно що ми не будемо разом сім‘єю, бо йому буде 60, а мені навіть 30 не буде. Мені боляче через це. Чому так в житті? Зустрілись дві душі але нічого не вийде. Мені 23 роки. Якби мені було вже хоча б 35 + питання б не стояло. Але люди, йому буде 55, а мені 24… Не зможу і не хочу.
Куда ж без меня• 08 января 2024
Ответ дляВідповів всім
Це про Павліка знову? Шукай молодильні яблучка, або молодшого чоловіка
Безпорадна Кроко• 08 января 2024
Ответ дляВідповів всім
Слідкуйте за словами.